Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 gru 2011, 19:35

Dziewczyny :ico_sorki: :-)

A co do bagietek z masłem czosnkowym to dołączam do grona fanów :-)

Poszłam sobie zrobić ciepłą kąpiel i zażyłam nospę bo kurcze męczy mnie brzuch :ico_noniewiem:
Mam nadzieję że przejdzie :ico_sorki:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 gru 2011, 19:46

Poszłam sobie zrobić ciepłą kąpiel
nie wiem czemu mam zakodowane że w ciąży lepszy prysznic niż ciepła kąpiel :ico_noniewiem:

[ Dodano: 09-12-2011, 18:47 ]
już poczytałam na temat tej kąpieli :ico_oczko:

Dla kobiety spodziewającej się dziecka ciepła kąpiel ma wiele zalet. W wannie można się doskonale odprężyć, zwłaszcza gdy do wody wlejesz pachnący płyn albo wrzucisz kolorowe musujące tabletki. A pod koniec trzeciego trymestru, gdy brzuch jest duży i coraz trudniej się poruszać, ciepła woda to ulga dla obciążonego ponad miarę kręgosłupa. Ale jest też druga strona medalu: zbyt ciepła woda może wywołać silne skurcze, krwawienie, a nawet przedwczesny poród. Dlatego lekarze zalecają, by woda, którą wlewasz do wanny, była ciepła, ale nie gorąca. Ponadto kąpiel w wannie nie powinna trwać dłużej niż kwadrans. Dłuższa zamiast rozluźnić i zrelaksować, osłabia organizm.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 gru 2011, 19:53

eSKa, niby tak ale ja nie lubię się prysznicować, zwłaszcza zimą :ico_noniewiem: wole sobie poleżeć w ciepłej kąpieli :-)
w ogóle ostatnio b. nisko czuję ruchy Lili i boli mnie tez w pachwinach i jak chodzę - jak kaleka ostatnio naprawde
mnie Borys ostatnimi czasy naciska strasznie na dół :ico_noniewiem:
najgorsze jest to że jak zjem to goni mnie bo łazienki numer2, Mam straszne parcie ale nic z tego nie wychodzi, no nic poza tym że znowu mam hemoroidy :ico_noniewiem:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 gru 2011, 19:56

Ja teraz na końcówce biorę szybkie prysznice, nie wysiaduję w wannie bo później wstać nie umiem :-D No i woda ciepła, ale nie a bardzo bo właśnie gdzieś mi utkwiło, że za ciepłej nie wolno.

[ Dodano: 09-12-2011, 18:57 ]
mnie Borys ostatnimi czasy naciska strasznie na dół
To ja zaś mam tak ciągle, dlatego źle mi się wychodzi gdziekolwiek bo ten ciężar jest niewygodny, a dodatkowo mam wrażenie, że ciągle mi się sikać chce mimo iż przed wyjściem zawsze zaglądam do kibelka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 gru 2011, 19:59

mam wrażenie, że ciągle mi się sikać chce mimo iż przed wyjściem zawsze zaglądam do kibelka
u mnie to nie wrażenie :ico_oczko: co chwile chodze sikać, co prawda czasami są to dosłownie dwie kropelki ale są :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

09 gru 2011, 21:10

echh, to jest największa udręka. nic mnie tak nie wkurza niż to, kiedy wyjdę z kibelka, zdążę dojść do pokoju i znów mam wrażenie, że muszę wracać :ico_noniewiem: no więc wracam, zasiadam i co? i g......o :ico_zly: znaczy, nie dosłownie :-D w sensie, że nic się nie dzieje :-)

natomiast bolące pachwiny to też był dramat. piszę "był", bo od paru dni (a raczej nocy) jest zdecydowana poprawa. wcześniej nie mogłam się przewrócić w łóżku z boku na bok, budziłam się z bólu, rano wstawanie to też tragedia była. wprawdzie pomogła poduszka między nogami, ale i tak był problem. a od paru dni jakoś tak przeszło mi to... ciekawe czemu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

09 gru 2011, 21:39

Aga26 ja mam tak jak ty goni mnie do ubikacji na to drugie ale robie to,
potrafie 4 razy dzinnie juz o tym wam pisalam
czasami boje sie z domu wyjsc bo czesto mnie w sklepie goni
i tez te homoroidy mi wyszly ale nie bola

a jak u was dzieciatka bardzo aktywne czy juz mniej ?

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 gru 2011, 21:45

a jak u was dzieciatka bardzo aktywne czy juz mniej
W sumie Borys kopie mniej ale czuje każdy jego ruch :ico_oczko:

Oj młody mi daje popalić :ico_noniewiem: Naciska mi z całej na dół ale to tak że aż boli i to dość mocno :ico_noniewiem: zażyłam nospę ale zbyt wiele nie pomogła.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

09 gru 2011, 21:54

Na to drugie to i ja częściej biegam niż normalnie. Dobrą przemianę materii widać mam.

A jeśli chodzi o ruchy małej, to już nie daje kopniaczkami tak mocno i tak często. Teraz się przesuwa to tu, to tam wypinając najczęściej pupkę czy inną część ciała. Uwielbia wypinać tyłek tuż pod biustem wtedy nie potrafię wygodnie usiąść, bo boli i muszę się rozłożyć na pół siedząco :-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 gru 2011, 21:56

Uwielbia wypinać tyłek tuż pod biustem
hehe a Boryś z kolei na wysokości pępka :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość