Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 lis 2008, 18:13

zostalysmy jednak w domku sluchamy wlasnie muzyki dzisiaj pewnie maja pojdzie wczesniej spac ze wzgledu na to ze malo spala w dzien

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2008, 18:16

A u nas dzisiaj kamień łupany :ico_sorki: od 9 do 17 prądu nie było!!! jak nie ma prądu to nie dość, że ciemno to jeszcze nie ma ciepłej wody i w domu zimno, myślałam, że mnie szlag trafi :ico_zly:

Witam aniulkę :-D wrzuć sobie jakiś suwaczek i zdjęcia-chętnie Was przeinwigilujemy :ico_oczko:

ależ ma Amelka radochę z tej wspinaczki :ico_haha_01:

no i my już od kilku tygodni nosimy rękawiczki, bo zimno... Kuby mama dziaij wpadła do nas i zabrała Gabriela na spacer, a że zaraz zasnął więc z nim spacerowała póki się nie obudził... zmarzła przy tym okropnia, a mój bąbel wyspany i szczęśliwy wrócił po 2h do domku :ico_oczko: ponieważ kombinezon ostatnio ubłocił więc mu kurteczke założyłam spodenki ocieplane, które od babci dostał miesiąc temu-były na styk, a dzisiaj guziki przeszywałam-to ogrodniczki, po prostu mi ich szkoda, bo takie śliczne i cieplutkie, a jeszcze ich nawet na sobie nie miał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

27 lis 2008, 19:55

Ja dzisiaj mam nadzieję że mi wybaczycie nieobecność, nie mam weny przez tą chorobę, rozrażniona cały czas chodzę, u nas wszystko ok.
Co do mycia ząbków to Arturek nie lubi, dlatego nie myjemy codziennie tylko czasem, bardzo odwraca główkę przy tym i za nic nie da się szczotki włożyć. Sam sobie czasem ją tylko pogryzie.

Ja również witam nową styczniową mamę :ico_haha_02:

Czytam Was cały dzień ale nic nie piszę :ico_sorki:

Mariola superowo się melcia wspina na ten lężaczek, dobrze że się na nią nie przewrócił

Justyna to nic że babcia zmarzła, Gabi się wyspał na świeżym powietrzu :ico_oczko:

My też dzisiaj byliśmy trochę na dworze, choć niedługo wcześniej mrzało tak. My to jak wychodzimy to tylko na nóżkach, raz bo już ledwo się mieści w wózku w kombinezonie i nie ma jak brykać, a dwa że on lubi połazić na nóżkach. Dlatego nasze wypady to max godzinka i trzeba wracać bo go nóżki bolą i cały czas na rączki a trzeba zaznaczyć że taki cały opatulony trochę waży :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 lis 2008, 21:14

Majunia juz spi ale znowu pokaszluje nie wiem moze sie jutro do lekarza przejde z nia

ja tez sie cos zle czuje chyba za dlugo dzisiaj spalam jakas taka spiaca jestem i zmeczona

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

27 lis 2008, 21:41

Fintifluszka pisze:d 9 do 17 prądu nie było!!! jak nie ma prądu to nie dość, że ciemno to jeszcze nie ma ciepłej wody i w domu zimno, myślałam, że mnie szlag trafi :ico_zly:


No to niezle!! Dobrze ze na noc wlaczyli bo byscie zamarzli...

Renia0601 pisze:Ja dzisiaj mam nadzieję że mi wybaczycie nieobecność, nie mam weny przez tą chorobę, rozrażniona cały czas chodzę, u nas wszystko ok.


Wybaczamy :ico_oczko:

Moje chlopaki tez dzisiaj ze 2 godzinki spacerowali, ale Pwelek spal tylko pol godzinki wiec wieczorem padl zmeczony :-) Mam nadzieje ze nocka bedzie taka jak wczoraj bez zadnej pobudki.. :ico_sorki:

Witam aniulkę :-D wrzuć sobie jakiś suwaczek i zdjęcia-chętnie Was przeinwigilujemy :ico_oczko:


..no wlasnie czekamy :ico_sorki:

Iwona, przejdz sie do lekarza! Zobaczysz co Ci powie :ico_noniewiem:

Ide jesc kolacyjke moze jakas....

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 lis 2008, 22:04

Ulek też już śpi i mam nadzieję, że będzie spała całą nockę, od paru dni nie budzi się po pół godzinie, więc uważam to za duży sukces.
Renia, trochę popisałaś :ico_oczko: kuruj się, bo zdrówko przede wszystkim :-)
iwona, może rzeczywiście to jakiś początek katarku, lepiej zwalczyć go na początku :-)
Justyna, to nieźle Was z tym prądem urządzili, tyle godzin... jakaś awaria była?

Ja idę sobie chwilunię pograć w oczekiwaniu aż Jarek z pracy wróci...
Dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

27 lis 2008, 22:18

pinko pisze:jakaś awaria była?
u nas budują masę nowych budynków i dzisiaj podłączali cały długi szereg, pod skrzynię naszej ulicy... mam nadzieję, że się wyrobili i jutro sie sytuacja nie powtórzy :ico_puknij:

z katarkiem nie ma żartów :ico_oczko: ja z Gabciochem zawsze lecę od razu do lekarza, żeby działać szybko, teraz profilaktycznie podaję aflubin homeopatyczny na katar i co dzień sumiennie cebion :ico_sorki:

Gabriel taki numer dzisiaj zrobił... usiadłam na chwilę do komputera,, a on jakoś tak podejrzanie był cicho :ico_haha_01: przybiega do mnie za chwile, wstaje mi przy nodze, patrzę a on ma cały bok mokry, pomyślałam, że się przesikał, ale jakoś tak ładnie pachniał... okazało się, że wyciągnął wszystkie chusteczki do pupy z pełnej paczki-co do jednej :ico_haha_01: i się od nich aż zmoczył...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

27 lis 2008, 22:25

poszlabym do lekarza tylko ze tutaj jest tragedia u lekarza jeszcze musze isc z mezem zeby wszystko zrozumiec do tego jestesmy z majka zapisani do przychodni w innej miejscowosci

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

27 lis 2008, 23:47

Czesc wam Dzieci spi ja wzielam prysznic i zaraz zmykam spajusiac.Mąż po pracy jechal do drugiej pracy wroci kolo 2 w nocy nie wiem czy do pracy czy ..... ha ha :ico_haha_01:
Mama powiedziala ze Amelka byla dzisiaj bardzo grzeczna wolala babe tylko ona taki maly psotnik za obruz pociagla bo chciala wstac i wszystko spadlo.uciekam do jutra pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lis 2008, 09:27

Witamy sie dzisiaj majunia nie dala mi pospac tak jak wczoraj wstala juz przed 7 bo miala wielka kupe wiec sie jej nie dziwie ze ja to meczylo w nocy kilka razy sie budzila z placzem chyba ja musial brzuszek bolac

teraz mam fajnie bo spimy razem z mezem i jak on wstaje do pracy to robi mi takie cieplejsze mleczko ja je daje do termosu i jak majka sie budzi to od razu dostaje mleczko a ja przynajmniej nie musze do tej zimnej kuchni chodzic

stawiam :ico_kawa: i dla poslodzenia na te chlodne poranki :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość