Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

23 mar 2009, 21:25

Maja w pogoni za gazetą
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

oo maaaatkooooo, ona juz normalnie zasuwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 mar 2009, 21:36

zakladam, ze czesc z nich to dzieci, wiec pewnie i tak nie zjedza obiadu

jedyne dzieci na komuni ...to moje... :ico_placzek: nikt nie bierze sie do roboty...i tym sposobem moje dzieci nie maja kuzynostwa :ico_noniewiem:

2 tys za jedno popoludnie to moim zdaniem duzo... chyba jednak taniej by wyszlo, jakbys tylko wynajela lokal, a jedzenie we wlasnym zakresie...
no nie jest to mało,ale w koncu to Komunia...wielkie wydarzenie w zyciu mojego Kubusia....biedak mial tyle nauki...ale pozdawal juz wszystkie modlitwy i piesni...zostala mu tylko spowieedz...



a no i wracajac do jedzenia....schabowego to ja jem na okraglo takze nie chce widziec schaboszczaka na przyjeciu,hehe....


Gie, mam nadzieje,ze nic sie nie stalo...

My za chrzciny w knajpie zapłaciliśmy 1300zł a gdzie ciasto, napoje, alkohol, etc... a też miałam ok. 20 osób.
Ja też bym się nie brudziła na Twoim miejscu,
myslimy podobnie.... :ico_oczko:

Majka niezle wymiata......haha :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 mar 2009, 21:39

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

oo maaaatkooooo, ona juz normalnie zasuwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Majka niezle wymiata......haha :ico_oczko:
dziękujemy

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

23 mar 2009, 21:39

Gie, mam nadzieje,ze nic sie nie stalo...
dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
telefon nadal milczy... Pan nie odbiera :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 mar 2009, 21:40

telefon nadal milczy... Pan nie odbiera :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
własnie miałam zapytać

ale wiesz gdzie Pan pracuje, więc może poszukaj w necie na panoramie firm lub na zumi nr tel do jego zakładu pracy

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

23 mar 2009, 21:43

Margarita - ale u Niego w biurze nikt o tej porze nie pracuje, wiec nawet jesli zdobede telefon, to nic mi to nie da... nie wiem juz co myslec i co robic... pewnie nie zasne dopoki sie to wszystko nie wyjasni... Jesli Pan zapomnial z samochodu komorki, to pewnie po nia pojdzie na przerwie w srodku nocy... napisala mu sms-a, ze ma do mnie natychmiast zadzwonic, bo umieram z niepokoju... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

23 mar 2009, 21:44

margarita83, wlaczylam filmik i pokazuje Emi....

mowie :Emilka zobacz co robi Majka....no zobacz,a Ty kiedy bedziesz tak zasuwac po podlodze....? :ico_noniewiem: a Emi w ryk... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

23 mar 2009, 21:46

margarita83, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: maly messerszmit :-D niezle juz raczkuje... jestem w szoku :-D brawa dla niej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gie, margarita ma racje, przeciez jakos sie musi dac namierzyc kogos, kto teraz powinien byc z nim

Jagna30, w sumie racja.. nalezy mu sie fajne przyjecie :-) ja swoje do dzisiaj pamietam, mimo, ze to bylo X lat temu i przyjecie bylo w domu... takich uroczystosci sie nie zapomina... i pamietam, jaka bylam szczesliwa tego dnia, bo to JA bylam najwazniejsza osoba i wszyscy goscie dla MNIE przyszli :-)
ach.. no i te prezenty ;-)
z checia jeszcze raz poszlabym do komunii :P

[ Dodano: 2009-03-23, 20:47 ]
mowie :Emilka zobacz co robi Majka....no zobacz,a Ty kiedy bedziesz tak zasuwac po podlodze....? :ico_noniewiem: a Emi w ryk... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
hehehe, to pewnie znaczylo "mama, daj mi spokoj i ciesz sie, ze jestem, jaka jestem" :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

23 mar 2009, 21:49

Jagna30, nie strasz swoje córci moją, ;-)
przykro mi że Emi sise rozpłakała, w sumie nie wiem dlaczego :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Gie, na pewno wszystko jest ok, a Pan zapomniał tej pieprzonej komórki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

shoo ja swoje też pamiętam, no i te prezenty ;-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

23 mar 2009, 21:52

Gie, margarita ma racje, przeciez jakos sie musi dac namierzyc kogos, kto teraz powinien byc z nim
Shoo, uwierz mi, ze gdyby byla taka opcaj, to juz dawno bym ja wykorzystala... :ico_placzek:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości