Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

30 kwie 2009, 08:55

dzis na szczescie czuje sie duzo lepiej ......mleko z moidem mnie wczoraj rozgrzało.....
to dobrze ze dzis juz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a wczoraj pokłociłam sie z mama
przykro mi :ico_pocieszyciel: mam nadzieje ze sie pogodzicie :ico_sorki: :ico_sorki:
mezus ma dzisiaj spotkanie integracyjne po pracy ........wróci pewnie pozno wiec cały dzien spedze sama
to wpadnij do mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ok zmykam na te sklepy bo sie zasiedziałam na necie :ico_wstydzioch: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 kwie 2009, 09:05

to wpadnij do mnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
z miła checia :-D

ja tez zaraz sie ubieram i jade na targ po warzywa .........i zrobic jakies drobne zakupy......

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

30 kwie 2009, 10:25

z miła checia
to ja czekam juz z kawką capuccino :ico_kawa: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja juz ogarnełam mieszkanko,zupka sie gotuje :ico_oczko:
teraz siadłam chwile odpocząć i wypiję kawke capucccino :ico_kawa:
jakoś nie mam dziś na nic siły :ico_noniewiem: i jakos słabo mi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

30 kwie 2009, 12:11

Witam Was

Trzyma kciuki za pozytywny finał rozmowy w sprawie pracy :ico_sorki:

Monika Ty kochana więcej odpoczywaj bo z tego co widzę "szalona" kobieta jesteś. Tu zakupy, sprzątanie, gotowanie i Bóg sam raczy wiedzieć co ty jeszcze w tym domu wyprawiasz :ico_oczko: Wiem, wiem masz rodzinkę której trzeba ugotować, a zakupy to może małzonek by zrobił. Jak masz nie czuć się zmęczona i słaba , jak TY tyle rzeczy robisz. Przystopuj troszke bo zaczynam sie o Ciebie martwić Z drugiej strony jeśli jest u Ciebie jest tak gorąco jak u mnie to też niewątpliwie ma wpływ na samopoczucie.

Wpadłam dosłownie na sekundę. Zaraz biegnę "pilnować" najmłodszego bratanka 3 miesiące słodziak taki fajny. Brat z bratową jadą właśnie jeszcze na przedkomunijne zakupy. Zajrzę później :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

30 kwie 2009, 12:20

oto wiesci od avantii
Najpóżniej we wtorek bede juz z synkiem:)
We wtorek mam cc ale jak cos się zacznie wcześniej to będzie szybka akcja ciecia.
4 dni wytrwam
Nie ma miejsc jest mnóstwo cc dziś np.15 więc jak sie nie pali to nie tną i u mnie nie pali sie najwyrażniej:)
he he najszybciej to urodzę ze śmiechu bo my tu nic innego nie robimy tylko sie smiejemy od rana do nocy.Nie jest zle:)ogólnie czuje sie dobrze tylko troszke mnie boli podbrzusze po badaniu czystosci wód płodowych


wiesci od ejustysii
czuję sie dobrze,Wiktor to aniołek ja już czuje sie lepiej choc pierwsze 2 dni ledwo chodziłam.Wychodzimy w niedzielę po zdjeciu szwów
A Wy się szykujcie bo jutro maj sie zaczyna


ja wstawiłam pranko i teraz poleniuchuje :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 kwie 2009, 14:06

oj ale jestem zmeczona .........zakupy okazały sie gigantyczne !!!!!!!!dobrze ze wziełam samochód ....... :ico_sorki:

justyna tez do mnie pisała ze mały grzeczny nawet przy przewijaniu nie płacze, ładnie je przytula sie, a jak nie spi to tak spokojnie wszystko obserwuje! mam was pozdrowic i pogonic zeby nastepna sie szykowała do porodu :-D

zaraz wkleje nowe zdjecie Wiktora

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

30 kwie 2009, 14:07

Superaśnw wieści od dziewczyn :ico_brawa_01: .Mąż w sprawie pracy odpowiedź będzie miał po długim weekendzie mam nadzieję, ze sie coś ruszy.Zaraz przyjeżdza siostra z 5 letnia córeczka to będę miała zajęcie.Zostają do niedzieli :ico_brawa_01: .Hmmmm jak potną Avanti to ja jestem następna do rodzenia :ico_szoking: .Co tydzień kolejny maluszek?Mam nadzieję,że mój szybciej sie zdecyduje na urodzenia.

[ Dodano: 2009-04-30, 14:08 ]
Czekamy na zdjecia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 kwie 2009, 14:18

Wiktorek :-D
Obrazek
w sprawie pracy odpowiedź będzie miał po długim weekendzie mam nadzieję, ze sie coś ruszy
trzymam kciukasy :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2009, 14:36 przez zoola27, łącznie zmieniany 1 raz.

fortunata_fofa
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 kwie 2007, 16:53

30 kwie 2009, 14:20

Mały jest uroczy.Słodziak.Mam nadzieję, że dostanie tą pracę bo niestety maluszek będzie ciągnął kasę.A jeszcze spłącamy samochód.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

30 kwie 2009, 14:28

fortunata_fofa, zobaczysz wszystko sie jakos ułozy ........cos ci poradze .....nie jestem zabobonna ale w to wierze .....niech ci ktos kupi obrazek zyda liczacego pieniadze i powies go w korytarzu .....wierz mi od 3 lat go mam i nie mamy problemów finansowych .....a wczesniej to poprostu była tragedia wiecznie na wszystko brakowało ..... tylko zyda trzeba dostac !

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość