Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 20:08

hej dziewczyny

Viola ale szalejesz hehe ale wcale sie nie dziwe.. dla maluszkow ubranka sa tak slodkie
a zwlaszcza dla dziewczynek hihi

ja kupuje duzo ale leon non stop sie przebiera bo wszedzie wlazi . je co popadnie i oczywiscie nie pozstaje to bez sladu na ubraniu nie?

ja tez wczoraj zasiedzialam sie na ebay i kupilam lelkowi dwie kurteczki jeansowe z nexta
i jeszcze czaje sie na kolejne. zimowa i jesienna hihi


my dzis ranek spedzilismy na rytmice hehe lelek siedzial jak zaczarowany, bo onjest mega obserwatorem i niesamowiscie sie skupia na spiewaniu, tanczeniu. oczywiscie w obcym miejsu
bo w domu wszystko ma daleko hihi

zaraz bedzie sie kapal z tatusiem bo juz ledwo zywy
od 13-tej nie spal co mu sie raczej nie zdarza hihi

tymczasem czekamy na mecz. nasz ostatni na ME :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

16 cze 2008, 20:28

Hej hej
Ale super hihtotka z Natalki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Sosim super zdiecia wygladacie super,a ile wloskow ma Zosia.
My jutro na 9 do lekarza mamy termin na kolejne rutynowe badanie kontrolne.Waga,wzrost i ogolny przeglad rozwoju Juli.A ja mam dzis dola bo nie moge sie dogadac z moim.Wariat :ico_puknij: :ico_puknij: zostawil dzis na wierzchu jakies chemikalia do czyszczenia auta za sofa i nagle patrze a Juli za sofe i sie tam bawi.No to sobie nie myslac duzo i tak tam nic nie ma ciekawego wiec niech sie mala bawi,a ona przynosi mi jeden ze sirodkow.No myslalam ze mnie szlak trafi :ico_zly: a on no ze zapomnial.Pewno trafia sie ale dziecko juz biega i trzeba teraz dwa razy wiecej myslec i przewidywac :ico_wstydzioch: No na szczescie nic nie bylo otwarte i nic sie nie stalo.
Zaraz wkelje Wam fotke.Narazie jeszcze nic nie stoi na swoim miejscu bo mamy jeszcze przebieraj,ale juz nie dlugo bo powoli robi sie za maly wiec troszke poprzestawiam.No i stolik nocny jeszcze nie rozlozylam bo Juli pewno by na niego wchodzila :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-16, 20:45 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 21:13

joasiu jak ladnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

polska goooooooooolaaaaaaa

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 cze 2008, 09:50

HEJ!!!

u nas dziś od rana padaaaaaaaaaaaa :ico_olaboga: ...już w nocy padało....
nic mi się nie chce....

Joasiu świetne mebelki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny pokoik ma JULII :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziorka na nic się zdało nasze kibicowanie :ico_placzek: wracamy do domu.....

[ Dodano: 2008-06-17, 10:22 ]
aaaaa i mamy juz kolejne 2 ząbki tym razem na górze...dwie dwójki przebiły się równoczesnie...w sumie mamy już 6 zębolków :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

17 cze 2008, 11:22

Witam.

U nas wszystko dobrze, wysypki już niema i Veronika wesoła a i mama zadowolona że wszystko ok :-D .
Dzisiaj wstałyśmy o 8 :-) aż cud bo tak to Veronika wstaje o 10.30 :-D ale przynajmniej prześpi sie w dzień i ja będe miała troche czasu na odpoczynek :-D .
A wczoraj pojechałyśmy na zakupy bo u nas zaczeły sie przeceny :ico_brawa_01: i Veronika dostała kilka nowych ciuszków :-D .
A i troche podciełyśmy grzywke Veronice bo strasznie w oczka wchodziła a mała czasem niedawała sobie spinek zakładać :-)

Abegano fajny śmieszek z Natalki :-D

Sosim śliczne fotki no i faktycznie długie włoski miała Zosia :-)

Aniu jak dzieci, wszystko już dobrze?

Violu brawa za kolejne ząbki u Milenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ula i jak u was? Pawełek czuje sie dobrze?

Joasiu mebelki śliczne :-D ,

Oj małej główka już opada, śpiąca!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 cze 2008, 11:56

no witam u nas dzis juz troszke lepiej, maluszke jak narazie trzyma sie dzielnie i nie ma oznak jakiegos chorupska :-) u mnie tez juz troszke lepiej chociaz gardełko jeszcze czuc, ale mam nadzije ze niedługo bedzie juz oki, jeszcze tylko mezusiek nadal sie dusi, wiec teraz w łózeczku sie wyleguje :-D

Witaj Madziu dobrze ze mi przypomniałas bo własnie tez sie musze rozejrzec za jakas kurteczka dla malucha bo jedna super dzinsowa miał ale juz wyrósł :ico_noniewiem: wiec trzeba szybciutko cos zakupic :-D

Joasiu no niestety te nasz chłopaki to chyba jeszcze nie zawsze mysla ze nasze dizeciaczki sa takie zdolne i potrafia takie rzeczy wygrzebac ze szok :ico_szoking: no trzbea miec oczy dookoła głowy :-D
A pokoik super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Violu oczywiscie brawa :ico_brawa_01: za zabeczki a u nas nadal tylko dwa, cos te górne nie chca wyjsc :ico_noniewiem:

Justynko super macie z tymi przecenami, u nas to jakos tak zadko te przeceny a szkoda bo wtedy fajne ciuszki mozna kupic za mała kase :-D

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

17 cze 2008, 13:58

Witam
Pupka już ładniejsza :-)

Kubuś dzisiejszej nocy po raz pierwszy nie zrobił mi ani jednej pobudki! Mam nadzieję, że będzie tak częściej.

Violu, super zakupki!

Joasiu, przepiękny pokoik!!!

[ Dodano: 2008-06-17, 14:00 ]
Joasiu, a jak półeczki? Bo ostatnio kupiliśmy dwie takie same do nowego domu (za rok się przeprowadzamy :-) ). No i te puzzelki! Super są, bo też mamy i już nie raz wypróbowaliśmy :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

17 cze 2008, 18:55

jak tu pusciutko :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 cze 2008, 19:31

no i mam dylemat!!!!
okazało się, ze na wyjazd przydałby się lzejszy wózek typu parasolka.....
i szukam dzis od rana...i nie wiem co wybrac....
ten jest fajowy...ale nie ma barierki...
http://www.allegro.pl/item380959184_woz ... enowa.html
a moze taki.. tylko jaki kolor?
http://www.allegro.pl/item378316605_lek ... ocja_.html
i jeszcze takie...
http://www.allegro.pl/item378094292_gra ... _2008.html
http://www.allegro.pl/item379429803__no ... e_sun.html
dodam, ze nie chce wydawać duzo kasy...bo i tak po wczasach sprzedam...
musi mieć daszek, rozkładać się chociaz minimalnie...no i barierka mogłaby być..
doradzcie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość