Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 lis 2008, 09:27

Ja sie witam i stawiam :ico_kawa: albo herbatke jak kto woli...

Nocka spokojna, jedna pobudka o 4.00 potem do 7.00. :-)

Od rana swieci sloneczko wiec nastroj mam dobry tym bardziej ze dzisiaj piatek, co dla mnie oznacza pocztek weekendu! :ico_brawa_01: :-D

Fintifluszka pisze:przybiega do mnie za chwile, wstaje mi przy nodze, patrzę a on ma cały bok mokry, pomyślałam, że się przesikał, ale jakoś tak ładnie pachniał... okazało się, że wyciągnął wszystkie chusteczki do pupy z pełnej paczki-co do jednej :ico_haha_01: i się od nich aż zmoczył...


hehehe.... chusteczkowa kapiel.... :ico_oczko:

Milego dzionka dla Wszystkich!!

[ Dodano: 2008-11-28, 08:30 ]
.. juz myslalam ze bede pierwsza, ale Iwonka byla szybsza.... :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-28, 08:31 ]
iwona83 pisze:teraz mam fajnie bo spimy razem z mezem i jak on wstaje do pracy to robi mi takie cieplejsze mleczko ja je daje do termosu i jak majka sie budzi to od razu dostaje mleczko a ja przynajmniej nie musze do tej zimnej kuchni chodzic


No to sie chwali, ze maz tak dba o Ciebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 lis 2008, 10:26

pinko pisze:trochę popisałaś

bo ja jak już zacznę pisać to nie umiem przestać :ico_oczko:

Fintifluszka pisze:okazało się, że wyciągnął wszystkie chusteczki do pupy z pełnej paczki-co do jednej

to ładnie narozrabiał, miał chociaż zajęcie :ico_haha_01:

My dzisiaj razem spaliśmy bo się na wieczór w piecu wypaliło i nie było komu podłożyć, Artur w za dużej pidżamie spał bo mam tylko jedną tak ciepluchną na 18 m-cy i jedną na 24 m-ce a ta pierwsza poszła do prania.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 lis 2008, 10:50

iwona83, dzięki za kawkę :-) Kochany ten Twój mąż :-)
U nas nocka niezła, choć wieczór troszkę męczący, Ulek się budziła od 21:30 co chwila i wkońcu została z nami w łóżku na noc, a nie śpimy od 7 :-)

Fintifluszka, a to ci Gabriel rozrabiaka, wykorzystał sytuację :-) Ulek też lubi wyciągać chusteczki.

bo ja jak już zacznę pisać to nie umiem przestać :ico_oczko:

I to się chwali :ico_oczko:

Uciekam kończyć obiadek...
Pogoda u nas też ładna, słonko od rana świeci, aż żyć się chce :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 11:06

Cześć :)
Próbowałam robić suwaczek, ale nie chce mi go skopiować...w ogóle jest problem ze wstawieniem zdjęć...nie znam się na tym dobrze i mi nie wychodzi...
A mój synuś to łobuz pierwsza klasa :ico_haha_01:
Na szczęście nie choruje...
No postaram się wpadać często, ale teraz mam ograniczony czas...zaczynamy remont i na kompie często nie będę... :ico_placzek:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 lis 2008, 11:12

aniulka8503, zdjecia wgraj sobie do fotosika i potem tam masz link kopiujesz i wklejasz tu i powinno byc.Super chlopak w wannie.
My dzisiaj noc moze byc tylko Melcia obudzila sie o 23 i do 1 gadala siadala zaczepiala Julke wkoncu sie wkurzylam i krzyknelam na nia rozplakala sie dalam jej mleko i zasnela

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 11:15

Mój Krystuś dzisiaj w nocy też obudził się o 1 i do 2.30 się bawiliśmy...Teraz odsypia nockę :)
Właśnie problem w tym, że ja się nie znam na tych programach...to siorki komp a ona nigdy nie ma czasu, żeby mi coś zrobić...ale jak dojdę do tego jak to wszystko się robi to będzie oki :)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 lis 2008, 11:28

Witam i zaraz wkleje posta z 1h go tworzyłam.

[ Dodano: 2008-11-28, 10:34 ]
Witam was z ranka dziś .Dziś mam czas wiec wkońcu nadrobie zaległości chociasz te ostatnie.
Kamilek coraz ładniej śpi . Przesypia całe nocki jak Am mu kasze tak koło 23-24 to budzi się o 6:30 – 7:00 więc super. Duzo już papuguje po nas wieczorem sam sobie czesze włoski jak zrobi kupke to przychodzi domnie i robi tak śmiesznie fu fu fu fu , bo ja tak zawsze robiłam jak go przwijałam, tak samo papuguje po tacie tata zawsze wieczorkiem brał jego stopki i robił fu fu ale smierdzą apsik i on teraz podchodzi do nug jak np. ja siedze i robi tak samo!!! Tak to komicznie wygląda , przy chodziku zasówa równo !! Pyzatym ma ostatnio wilczy apetyt zje obiadek duzy słoiczek bo daje mu te po 12 miesiacach są wieksze i potem jeszcze Danonka musi zjeść lub połowe deseru.

Renia0601 napisała:
Assik dla Kamilka że tak dzielnie ząbkowanie przechodzi, 4 zęby naraz musi boleć a nie piszesz że marudzi jakoś bardziej


No nie mogę narzekać nie jest tak żle dzielnie to przechodzi tylko taki przytulak się zrobił chyba wtedy jak naj bardziej mu dokucza to przychodzi się przytulic bierze wtedy ukochanego Misia smoczek i do mamy opa wtedy tak nawet z 1h może lezec przytulony.

iwona83 napisała:
Asikk napisał/a:
kurcze kiedy mój pujdzie



nie przejmuj sie Majka najstarsza a jeszcze nie chodzi


No wiem tylko tak mówie z jednej strony to już bym chciała aby zaczoł a z drugiej niech jeszcze tak sobie czworakuje . Ale masz racje nie ma się czym przejmować Majeczka starsza i tez sobie jeszcze czworakuje .

pinko napisała:
Ulek też śpi, już będzie z godzinę, podaję jej te leki na uszka i straszny płacz, syropek jej nie smakuje (rzeczywiście jest okropny), a krople do uszu... wiadomo to nie jest przyjemne, no ale jak ma się jej poprawić, to niestety musi pocierpieć.[b]

No tak uszy u malucha to straszne , Kamilek miał chore uszka jak miał nie całe 2 miesiące taki był strasznie niespokojny i marudny nie spal całymi nocami strasznie płakał , syrop który dostał był obrzydliwy i nim się właśnie wtedy zadławiła co wam pisałam jak prawie na rekach mi odchodził cały czerwony i oddechu nie mógł złapac.

[b]iwona83 napisała:
no to u nas dzisiaj sukces bo Majeczka sama stala i nieczego sie nie trzymala tylko szkoda ze tylko 5 sekund ale zawsze cos

No brawo brawo !!!!!

mz74 napisała:
Jak Wy sie chwalicie to ja tez.... Moj Miso dzisiaj zrobic w tyl zwrot puscil sie i ruszyl ostro w strone tatusia, pare kroczkow bylo...


No brawa to się nam dzieciaczki rozchodziły mam tylko nadzieje ze mój Kamcio gorszy nie będzie i na roczek już pujdzie!!!

Fintifluszka napisała:
Gabriel za to doskonali zdolności kaskadersie-dzisiaj wszedł na nasze łóżko byłam w szoku, bo to wcale nie jest tak bardzo nisko, a On się pociągnął za kołderkę tak się w nią wgryzając zwyczajowo ze smiechem... kolanka podciągnał i wszedł!


No nieźle chyba faktycznie kaskader wam rośni miejmy nadzieje ,że sam bez mamy nie będzie tam właził. Fajowskie zdięcia a mały Gabcio to chyba za gotowano się zabierał własnej kaszki co hi hi hi !!

mz74 napisała:
Wczoraj sie usmialam bo Pawelek mozna powiedziec zasnal na stojaco w lozeczku..... wstal, zlapal do buzi pieluche, ktora wisiala no i przysypial.... jak go wzielam to mial oczy prawie zamkniete... dobrze ze nie zdazyl zasnac bo jakby polecial do tylu to bylby niezly krzyk....


Skad ja to znam może mój nie dokońca w łóżeczku ale czasem tak na stojacao oprze się o kanape weźmie misia i połozy gó1)ke na kanapie i zasypia albo po prostu na dywaniku w pokoju na podłodze się pokłada i zasypia.

CleoShe napisała:

iwona83 napisał/a:
dzisiaj kupilam majuni szczoteczke i paste do zebow wczesniej jej mylam tylko tak paluszkiem a od dzisiaj zaczniemy juz normalnie ciekawe jak zareaguje na szczotke

My od tygodnia szczotkujemy ząbki. Norbert od pierwszego razu zaciekawił sie i polubił. Jak widzi
szczoteczkę to zaraz się cały trzęsie z podniecenia


HYMMM u nas szczoteczka dawno i pasta zakupiona ale na razie nie prubowałam mu myć zabków tylko taką sylikonową szczoteczka to robiliśmy ale Kamil zawsze idzie zemna lub męzem do łazienki i strasznie mu się podoba jak myjemy zabki. Wiec chyba spróbuje dziś.

pinko napisała:
aniulka8503, witaj, ja mam Ulcię z 23.01 Napisz coś o sobie i o swoim bobasie i odwiedzaj nas często


My też witamy serdecznie ja mam synka Kamilka urodzil się 19 grudnia 2007 r wiec czekamy teraz na 1 urodzinki. Pochwal się nam swoim dzieciatkiem!!!


My rękawiczki tez już nosimy najpierw miała takie całe łapki a teraz kupiłam mu z 1 paluszkiem ale tez chetnie zakłada a i jak widzi ze mama z tata zakładaja czapki to tez już nie ma protestów o czapke.


PISZE I PISZE I CZYTAM I CZYTAM I KOŃCA NIE WIDAC!!

mz74 napisała:
Moje chlopaki tez dzisiaj ze 2 godzinki spacerowali, ale Pwelek spal tylko pol godzinki wiec wieczorem padl zmeczony Mam nadzieje ze nocka bedzie taka jak wczoraj bez zadnej pobudki
..
No myśmy też byli 2h na spacerku i Kamilek tez cały czas spała a potem w domku obiadek o 16 i około 18 już znowu był śpiący.

[b]Fintifluszka napisała:Gabriel taki numer dzisiaj zrobił... usiadłam na chwilę do komputera,, a on jakoś tak podejrzanie był cicho przybiega do mnie za chwile, wstaje mi przy nodze, patrzę a on ma cały bok mokry, pomyślałam, że się przesikał, ale jakoś tak ładnie pachniał... okazało się, że wyciągnął wszystkie chusteczki do pupy z pełnej paczki-co do jednej i się od nich aż zmoczył...[/b]
A to ulubiona zabawa mojego Kamilka jak nie przypilnuje albo zapomne dac husteczki wyzej to zawsze połowa wyciagnięta i on albo siebie wyciera albo podłoge i kurze z szafek He He He He

aniulka8503 nie przejmuj się jeszcze troszke i pokumasz wszystko co do suwaczka spróbuj na tej stronce http://www.suwaczek.pl/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lis 2008, 11:59

Assik ale posta nastukalas ale fajnie sie go czytalo

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 lis 2008, 12:16

cześć dziewczyny
Asia, ale nadrobiłaś zaległości :ico_haha_01:

Aniulka, więc Twój synek ma na imię Krystian?

Kuby kuzynka urodziła w nocy córeczkę Jagódkę :ico_brawa_01: kurcze oni się wyprowadzili na drugi koniec polski pod granice Rosyjską-chrześniaka nam buchnęli :ico_oczko: i nie wiem kiedy ja tą Jagodę odwiedzę... może na ferie zimowe, bo Nikusiowi chrzestni jakis prezent urodzinowy muszą sprawić :ico_oczko: to już 4 dziecko Gosi :ico_olaboga: druga córa, a jej mąż ma z poprzedniego małżeństwa trójkę, tylko Oni we wrocławiu mieszkają, najstarsza córa Gosi też, inaczej mogłoby im być ciasno w 9 osób :ico_oczko:

Kuba zabrał Gabriela i poszli do babci, a faktycznie słonko u nas świeci...

pies mi zerzarł kartę kodów od konta internetowego, bo ta głupia listonoszka zostawiała pocztę w płocie zamiast w skrzynce i spadała na ziemię, gdzie pies się nią zajmował... zamówiłam następną, ale jej status jest "w produkcji" i mam nie popłacone rachunki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 lis 2008, 12:18

Aniulka suwaczek też wklejasz w profilu w podpis, jak już wygenerujesz suwaczek to masz [url]...[/url] to to wklejasz właśnie w podpis :ico_haha_02: Zdjęcia tak jak napisała Mariola w fotosiku, też to co pisze 'pełen rozmiar na forum' Powodzenia
A z czasem to wiadomo że teraz nie każdy ma czas, dzieciaczki potrzebują uwagi. Krystuś, czyli Krystian czy Kryspin? bo chyba nie pisałaś. I na jakim jest etapie rozwoju, znaczy raczkuje czy już chce na dwóch nóżkach brykać?

Asia no można powiedzieć że wszelkie zaległości nadrobione :ico_oczko:

U nas też dzisiaj słoneczko na dworku i napewno zaliczymy spacerek jakiś, ja dzisiaj do szkoły się wkońcu wybieram, aż mi głupio bo pierwszy raz, były w sumie tylko trzy czy cztery zjazdy a ja akurat nie mogłam jechać i teraz mi strasznie głupio, dobrze że chociaż mam praktyki odrobione.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość