Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

19 maja 2011, 21:46

Mal, ja nie zdazylam zauwazyc tej informacji :( i o niczym nie wiedzialam.. ktoregos dnia wchodze a tu nie ma watku i szukam i szukam i znalezc nie moge :/ juz myslalam ze zwariowalam i nie pamietam naszej nazwy ;)

Dana, Pati .. wspolczuje .. moja tez ostatnio sie zrobila niegrzeczna - do tej pory naprawde byla aniolkiem - tez mi ucieka w sklepie mimo ze prosze, ostatnio zostala okrzyczana przez Pania w sklepie bo kopala jakies drzwiczki gdzie byl prad i tlumacze ze nie moze i iore ja a ta wraca i znowu i dopiero reakcja Pani poskutkowala .. ale mam inny sposob zamiast klapsow itp - zabieram jej ulubione kolo dmuchane ... bo nic nie dzialalo - kary w pokoju, siedzenie na lozku traktowala jako smieszne, kladla sie z nogami do gory machala i sie smiala .. wiec zabralam jej kolo, powiedzialam ze ma zrobic papa bo byla niegrzeczna i kolo idzie do kosza - i dopiero posluchala, pozbierala zabawki, przeprosila .. ale poza takimi dwoma dniami gdzie latala, szalala to nie jest zle :)

Kurde a ja zrobilam straszna rzecz - zaprosili mnie na testy i powiedzialam ze bede w piatek, a ona mowi ze wysle mi dodatkowo maila. Dopiero teraz wchodze i go czytam a tam informacja - prosze o potwierdzenie obecnosci :O testy jutro rano a ja nie wiem czy mam na nie isc czy nie :( bo nie potwierdzilam .. zadzwonie z rana ale glupio w nowej pracy na poczatek taka wtopa :/

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 maja 2011, 14:36

Witam dziewczyny.

Dawidek to rzeczywiscie mały Filip jest do niego strasznie podobny, a miałam nadzieje ze chociaz to drugie dziecko bedzie do mnie podobne :-D no ale trudno :-D

Co do porodu to moge powiedziec ze super :-)
Bole zaczeły sie o 12 w południe ale takie nie regularne sama nie wiedzieałam czy to juz czy moze przejdzie.
O 16 zaczeły mi odchodzic wody i potem czop, o 18 miałam skurcze juz co 5 minut i jechałam do szpital, tam wiecznie mnie spisywali i czekałam az sie skonczy cesarskie ciecie zeby sie mna zajeli, potem o 20 dostałam kroplowke i o 22.05 mały juz był.

Oczywiscie bol taki sam, ale porod szybszy, no i mnie nie nacieli co tez dla mnie było wielka ulga. Czułam sie dobrze po porodzie, moglam wszystko robic, a z Filipem nie mogłam siedziec, chodzic rana wiecznie mi sie goiła.

Malutki jest grzeczny, Filipek dobrze reaguje jest oki.

Ja dostałam zapalenia piersi, wiec obecnie jestem chora mam goraczke i boli mnie piers, w sumie dzis goraczka juz spada, ale ta piers to jakos nie ustepuje.

yoanna, Filipek dostał sie do przedszkola idzie od wrzesnia, nie wiem jakie były kategoria, ale my jako oboje pracujacy rodzice mielismy pierszenstwo.

No a w ogole jak to juz nie pracuje, szefowa nie przedłuzyła mi umowy i zostałam bez pracy, a cały czas mi obiecywała ze potem wroce a ona znajdzie sobie kogos na zastepstow na jakis czas, jeszcze mi podbiła zaswiadczenie do przedszkola ze pracuje, a tu takie cos. Wkurzona jestem bo Filip w takim wypadku nie musiał isc do przedszkola jak ja bede w domuj, jeszcze kasy bedzie mniej, a za przedszkole placic trzeba.

Marta wspołczuje przezyc, jeju biedna Igusia musiała sie nacierpiec, a to co ty przezyłas to tez nie zazdroszcze.
Zycze zdrowka dla obu dziewczynek :-)

Adia Pati wiecie musze powiedziec, ze moje dziecko to nigdy mi nic takiego nie zrobiła, na prawde nie moge sie go wstydzic, teraz tez jak jest drugie dziecko a idziemy do sklepu to idzie grzecznie trzyma sie wozka, slucha no na prawde jestem z niego dumna.
Zobaczymy jak bedzie w przypadku Dawidka, kazde dziecko jest inne i moze to on da popalic, oby nie :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

23 maja 2011, 21:35

Hej dziewczynki :-)
Skąd ja to znam Kacper tez jest okropny ,no może nie tak ekstremalnie jak u ciebie Dana :ico_noniewiem: ale tez mi daje popalic :ico_olaboga: nie raz z zakupami i Kacprem pod pachą szłam do domu bo mi sie wyrywał, wrzaski napady agresji ,wszystko chce robić sam, więc byłam już tak zdesperowana ,że myślałam ,że może to moja wina :ico_olaboga: więc kupiłam sobie książke o rozwoju psychicznym dzieci od 0 do 10 lat,i tam było napisane,że dwu i pół latki właśnie takie są wiadomo nie wszystkie ale w większości :ico_noniewiem: powiem wam ,że zaczełam ją czytac i mnie uspokoiła bardziej zaczynam rozumieć zachowania Kacpra, więc polecam jak macie ochotę spojrzeć to daję link link został usunięty przez obsługę forum
Pati dobrze że dzidzia ok. i ty też :ico_sorki:
Wiola synkowie piękni :ico_brawa_01: a nie możesz z tego przedszkola zrezygnować?
Yoanna zmieniłaś pracę na inną ??
Ostatnio zmieniony 24 maja 2011, 07:26 przez adia26, łącznie zmieniany 2 razy.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 maja 2011, 07:27

Dziewczyny wklejanie linków jest niezgodne z regulaminem
Jak chcecie przekazać wiadomości z innej strony,po prostu skopiujcie tekst i wklejcie,ewetualnie prześlijcie sobie link na pw
Pozdrawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 maja 2011, 14:31

Dziewczyny wklejanie linków jest niezgodne z regulaminem
Jak chcecie przekazać wiadomości z innej strony,po prostu skopiujcie tekst i wklejcie,ewetualnie prześlijcie sobie link na pw
Pozdrawiam :ico_oczko:
wczesniej nie bylo z tym problemów widzę ,że regulamin się zmienił :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

24 maja 2011, 14:58

adia26, nic się nie zmieniło,jedyne linki jakie można wklejać to te z allegro

Polecam zapoznanie się z regulaminem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

24 maja 2011, 19:57

Czesc :)

Wiola, a to nonono z szefowej!!!

A ja dzisiaj dostalam informacje, ze mnie przyjeli ;) wiec prawdopodobnie zmienie prace od 4 lipca :D troszke lepiej platna (okolo 200zl na reke - bez rewelacji ale warunki troche lepsze - blizej, od 8.30 do 16.30, no wiec zobaczymy

Ide pobawic sie z Nina ; )
napisze jutro z pracy na pewno!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 maja 2011, 21:42

Polecam zapoznanie się z regulaminem
Fakt regulaminu nie czytałam, pewnie jak większość osób, po prostu dziwi mnie to bo wcześniej każdy wklejał linki jakie chciał i nie było problemu,więc stąd moje zdziwienie :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

25 maja 2011, 07:25

adia26, to niestety przeoczenie tylko nad moderatorów,jeśli cos "przeszło" :ico_sorki: :ico_sorki:
Tak czy tak bardzo Was proszę o niewklejanie linków,oprócz tych z allegro :ico_sorki: :ico_oczko:
Pozdrawiam cieplutko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 maja 2011, 19:43

kurde wkurza mnie juz troche to co sie oststnio dzieje na forum :/ linkow nie mozna przesylac nawet jesli nie sa reklamami :ico_szoking: :ico_szoking: i wogole reszta... mielam cos napisac ale sie wkurzylam i ide zjesc kolacje :ico_oczko: chyba jednak na tym FB lepiej pisac

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość