lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 maja 2007, 10:57

jagodka24 pisze:nie no ja nadal czuje sie majówką ale przeterminowaną
31 ide do lekarza i chyba sie zabarykaduje na krzesle i powiem ze albo rodzimy albo ja stad nie wyjde
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 maja 2007, 11:01

Alineczq, to nic smiesznego
on mnie nie da rady podniesc z fotela wiec amm przewage!!!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-29, 11:03 ]
powiem wam szczerze że wolałabym nie wywoływac porodu bo wiem że wtedy czesciej dzieci maja zółtaczke i wogule jakos tak przeciw naturze
ale mala na ostatnim usg wazyła 3900 ja nie chce rodzic duzej paczki proszku 4,5 kilo
przeciez mnie rozwali od srodka :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 maja 2007, 11:17

takiego koloska urodzic to jednak jest wyczyn

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

29 maja 2007, 11:44

Kobiet sie mecza jak dzidzia ma niecale 3 kilo, a tu prawie 4... Na pewno dasz sobie rade!!

Wogole nie rozumiem jak na pierwsza faze porodu moga nie chciec wpuszczac mezczyzn. Ja ostatnio jezdzilam do szpitala, bo mialam podejrzenie wycieku wod plodowych i moj maz mogl (a nawet musial) byc ze mna caly czas, nawet podczas badania ginekologicznego.
Widzialam ze troszke byl przestraszony, ale niech wie, co kobieta musi przezywac i niech chociaz ma w tym jakis udzial... Na poczatku strasznie sie balam porodu w obcym kraju a teraz jestem strasznie z tego zadowolona.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 maja 2007, 13:11

jagoodka trzymam kciuki a swoją drogą to ja nie wyobrazam sobie urodzic bobasa 4 kg lub wiecej :ico_olaboga: no ale z drugiej strony to znaczy że dzidzia zdrowa i silna

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 maja 2007, 14:18

Jagoodka powodzenia, dasz rade :-D
Dominisia ja też tak się nad tym zastanawiałam ale teraz jak wiem, że wszystko jest w standardzie, a w Polsce trzeba płacić. Np: pokój nie więcej niż 3 osoby, łazienka przy pokoju, pokój porodowy wygląda jak pokój normalny jedynie jest wszytko przygotowane do jednego porodu, i jak masz 3 cm rozwarcja możesz prosić o znieczulenie i dają bez słowa i nie trzeba płacić. I za poród rodzinny nie płacisz i dzidzi przy tobie jest non stop. :ico_brawa_01: z mężuniem. :ico_brawa_01:
Jak słucham co się dzieje w Polsce to poprostu ciarki minie nachodzą i się mniej boję tutaj rodzić, nawet jeśli jest barjera językowa. :ico_oczko:
Sorki dziewczynki, jeśli jestem nie fer wobec was w Polsce, ale powiem wam jedno, tu jest tak od ponad 25 lat. To nie jest nic nowego.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 maja 2007, 14:54

Jagodka-pamietaj, ze ta waga z USG ma 10 % tolerancji bledu w jedna lub w druga strone.U mnie w dniu rozpoczecia wywolywania porodu oszacowali malego na 3800 a urodzil sie z 4200.Nie wiem jak rodzi sie naturalnie takie duze dziecko, bo w koncu mialam CC, ale Iw Rybki Jedrus mial cos 4700 i Rybcia dala rade.Jak jestes wysoka kobieta, to nic sie nie martw.Ja nie jestem wysoka(1.64) i operujacy doktora powiedzial:ten synus byl po prostu o jeden rozmiar za duzy, zeby mogla go Pani normalnie urodzic i dlatego organizm sie zbuntowal.
Zycze powodzenia, a jak nie uda sie w maju, to sie nie martw-ja tez jestem kwietniowka, ktora urodzila majowe dzieciatko.

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

29 maja 2007, 15:13

dziewczyny mi na ostanim usg wyszlo ze mala bedzie warzyc 4200-4300...jak powiedzialam to mojej poloznej to mi powiedziala ze ta waga z usg to sie waha do 0,5 kg wiec mam sie nie martwic bo dziecko moze wazyc 4700!!!!!!!!!!!!czujecie to byl taki jej zarcik....

a Laura ważyła 4 kg, wiec pomylili sie o te 300 g

jagodka z tego co pamietam to jestescie oboje z mezem wysocy wiec i dzidzia do małych pewnie nalezec nie bedzie , a porod...juz nie dlugo zobaczysz , to co dla jednej 4kg to duzo dla innej to malo..

ja jestem tez wysoka i wydawaloby sie ze te 4 kg przeleci , a bolalo..zreszta opisywalam , natomiast moja szwagierka drobna i niska urodzila 4 kg core i nawet jej lezka podczas porodu nie poleciala..to kolejny dowod ze nie ma recepty ani nie ma co przewidywac , a bol...bardzo szybko sie zapomina

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 maja 2007, 16:45

wiem ze te wyniki z usg sa bledne moj ginek tez mowil mi ze im dziecko wieksze tym pomylka moze byc wieksza nawet do pol kilo
ja wiem ze mala nie bedzie malutka bo oboje mamy ok 180 wiec sorka ale takie zycie

moj lekarz to juz mnie czasem wkurza bo jego jedyne zdanie to takie
"pani ma takie warunki do rodzenia ze tylko pani nogi rozłoży i juz urodzi!!!"
straszny żartownis :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

29 maja 2007, 18:37

kasia3 ja tez sie ciesze ,ze w uk rodze,bo jakos tak wszystko tutaj bez problemu.T od poczatku moze byc,moja mama takze...nie musze miec zadnej zgody ordynatora itp...po prostu ida ze mna i tyle...a nawet wskazane ...znieczulenie za darmo,jakie tylko chcesz ...zawsze to jakis komfort psychiczny.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość