Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 lip 2011, 11:00

witam

dziękuję za życzenia :ico_sorki:
stawiam torta na moje urodzinki
Obrazek
Mateuszkowi nie przeszkadza głośna muzyka, jak jest jego godzina snu to zasypia i armata może koło ucha mu huknąć a się nie obudzi.
to dobrze,bo małej niestety jak jest za głośno to nie uśnie i będzie marudzić :ico_sorki:
a one nie maja własnych dzieci ze sa takie nietolerancyjne???
jedna ma 2 dorosłych synów i to ona tak wypaliła :ico_zly: druga nie ma w ogóle dzieci ale za to dużo chrześniaków i pracuje jako przedszkolanka :-D
A u nas chorobsko na całego, mały sie rozchorował z tej chrypki dostał kaszlu i katarku, no i niestety goraczki :ico_placzek: bylismy dzis na wizycie i przepisała zastrzyki, biedactwo tak mi go zal.
zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
a co robicie dzis na obiad?
dla męża ziemniaczki z sosikiem a dla mnie kasza z sosikiem :ico_oczko:

Koroneczka to Maksio sobie pospał :ico_oczko: Milenka też tak śpi :-)

od paru dni bardzo jej paluszki własne smakują :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 lip 2011, 11:22

jedna ma 2 dorosłych synów i to ona tak wypaliła :ico_zly: druga nie ma w ogóle dzieci ale za to dużo chrześniaków i pracuje jako przedszkolanka :-D
To zapomniał wół jak... czyli jak sama miała małe dzieci. One się zachowują jak ten mój sąsiad-jak jego dziecko śpi to masz być cicho ale jak kogoś to co go to obchodzi.
...od paru dni bardzo jej paluszki własne smakują :-D
Smacznego :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 lip 2011, 12:02

i już po poł godzinnej drzemce :-D

[ Dodano: 05-07-2011, 17:01 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: a co tu taka cisza?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

05 lip 2011, 17:27

od paru dni bardzo jej paluszki własne smakują :-D
Oj Maksiowi też wybitnie... :-D
:ico_szoking: :ico_szoking: a co tu taka cisza?
No właśnie???

Nie macie czasu dziewczyny, a ja im Maksio większy mam go coraz więcej bo on częściej już zajmuje się sam sobą :-)
Czekam na męża i jedziemy kuchnie dziś zamówić i wpłacić zaliczkę- musimy wybrać materiał, rodzaje uchwytów , zawiasów i takie tam :-) Jejciu już się nie mogę doczekać efektu końcowego

[ Dodano: 05-07-2011, 17:31 ]
Aniu, obchodzisz dziś ćwierć wiecze :-) Jak się z tym czujesz? hihi jesteśmy w tym samym wieku, tyle, że ja urodziny mam we wrześniu :ico_haha_01:
Jejku jak ten czas leci, dopiero co szłam na studia... a tu już dawno po!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

05 lip 2011, 19:31

Nie macie czasu dziewczyny, a ja im Maksio większy mam go coraz więcej bo on częściej już zajmuje się sam sobą :-)
Dziś jakoś nie wiele choć Mateusz nie sprawia problemów. Koroneczka ja to uwielbiam wybierać meble i inne szpargały do domu.
Ania, Koroneczka ja to już chyba nie pamiętam jak to jest mieć te ćwierć wieku :ico_oczko:

Wieści od dziewczyn:
Patrycja-cierpi na jelitówkę, Filipem zajmuje się jej mama i mąż.
Mama Izuni-przeszła na dietę bardziej warzywną i bez słodyczy, Ada męczyła się bo nie mogła zrobić kupy i po 3 dniach z wielkim bólem ale się udało. Nie może podać herbatek ani wody bo mała nie znosi butli i nie chce z niej pić. Będzie próbować podawać jej strzykawką.

[ Dodano: 06-07-2011, 06:42 ]
Witam
w deszczowy i zimny poranek, brrr. Mateusz dziś wstał o 4.30 i za nic w świecie nie miał ochoty zasnąć, ba nawet w swoim łóżeczku nie chciał leżeć (pogadał trochę do psa i tyle). Wzięłam go do nas myśląc, że może tu uśnie-marzenia, buzia mu się nie zamykała. Teraz chyba śpi bo nic nie słychać od 5 min :ico_sorki: i niech pośpi chociaż do 9 to i ja odeśpię.
Miłego dnia.

Ale tu jakoś pusto :ico_szoking:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

06 lip 2011, 08:35

czesc
Mateusz dziś wstał o 4.30 i za nic w świecie nie miał ochoty zasnąć, ba nawet w swoim łóżeczku nie chciał leżeć (pogadał trochę do psa i tyle). Wzięłam go do nas myśląc, że może tu uśnie-marzenia, buzia mu się nie zamykała.
zupelnie jak u nas, wiec pranie wstawilysmy, pogadalysmy, zasnela o 6:30, a o 6:50 obudzil sie Marcel, wiec po spaniu, ale poprosilam malego aby wlaczyl sobie bajki i na godzinke przymknelam oko
jak bym chciala sie wyspac :ico_sorki:
taraz robie :ico_kawa: bo glowa mnie boli :ico_noniewiem:
u nas zapowiada sie goraco, juz jest cieplo

milego dnia
Ale tu jakoś pusto
oj, musimy to nadgonic :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 lip 2011, 09:12

taraz robie :ico_kawa: bo glowa mnie boli :ico_noniewiem:
u nas zapowiada sie goraco, juz jest cieplo
To odwrotnie niż u mnie-oberwanie chmury, wiatr że głowy urywa i 14st.
Kawę też muszę wypić bo inaczej padnę i znowu nie będę słyszała że mały zaczyna kwękać.
Pospał równo godzinę, teraz zjadł i chyba śpi. Ciekawe jak długo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 lip 2011, 09:46

witam
coś nam tempo spadło haha :ico_haha_01:
Jak się z tym czujesz?
powiem ci,że coraz bliżej 30-tki a ja siebie nie wyobrażam w tym wieku :-D
Patrycja-cierpi na jelitówkę, Filipem zajmuje się jej mama i mąż.
Mama Izuni-przeszła na dietę bardziej warzywną i bez słodyczy, Ada męczyła się bo nie mogła zrobić kupy i po 3 dniach z wielkim bólem ale się udało. Nie może podać herbatek ani wody bo mała nie znosi butli i nie chce z niej pić. Będzie próbować podawać jej strzykawką.
biedne dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki:

u mnie jakoś chłodno ale słonecznie,Miluś właśnie pospała pół godzinki i do 11.30 na pewno nie pośpi :ico_oczko:
mnie troszkę mniej bo słoikami zajęta teraz będę :ico_sorki: wczoraj z porzeczek mam 10 l soku i muszę dzisiaj cukrem posłodzić i w słoiki :ico_sorki: po południu chyba będę z A obrywała nasze porzeczki i znowu soki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

06 lip 2011, 09:52

hej !!

ja jak zwykle tylko na chwile........z dwójka dzieciaków w domui na prawde jest ciezko....ostatnio miałam mezysia w domku wiec duzo lepiej no ale dzis juz poszedł do pracy......

u nas w skrócie : zepsuł nam sie samochód....Nataszka rzuciła ap[aratem i tez nie chodzi ( zastanawiam sie nad kupnem nowego kompaktu moze któras cos poradzi )....

młody ma od kilku dni problem rano z brzuszkiem......przy prykaniu robi sie cały czerwony i brzuszek twardnieje a steka przy tym jak nie wiem co...dzis mu polozyłam termofor dzieciecy i było lepiej.....moze jakies kropelki co poradzicie ???
no i zapisałam go do dermatologa dzieciecego bo nie mozemy sobie poradzic z ta wysypka na buzi.......białka krowiego nie jem wcale.....uboga ta moja dieta...
nie wiem czy to faktycznie nie ta skaza...
mleko pije sojowe.......

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 lip 2011, 09:54

Witam się i ja!

Mój maluch wstał o 6.30 więc u mnie to niemalże luksus :-) Teraz też zasnął, więc weszłam na moment i za sprzątanie trzeba się zabrać...
Kuchnia zamówiona, tzn. daliśmy projekt i wybraliśmy materiały wszystkie, ale stolarz jeszcze sam chce sobie wszystko odmierzyć!

U nas niebo zachmurzone, ale jest w miarę ciepło, u każdej z nas inna pogoda :-)

[ Dodano: 06-07-2011, 09:59 ]
zoola27, jak odstawiłaś białko a wysypka nadal jest to pewnie nie od tego :ico_noniewiem: A co do aparatu- nie myśleliście o lustrzance? Troszkę droższa, ale warto dołożyć!

Aniu, masz ręce pełne roboty :-) dobrze mieć swoje zaprawy w domku

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość