wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 paź 2012, 18:29

dziewczyny na wypadajace wlosy kupcie sobie vitapil widac efekty ok miesiaca ale super dziala

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 paź 2012, 19:17

Chyba czas zacząć brać jakieś witaminy. No i dermenę do mycia włosów muszę kupić.
Kasia obcięcie włosów na pewno je wzmocni. Ja jakoś 2 miesiące po urodzeniu Jolki też ścięłam się na krótko. Czułam się w tej fryzurze fatalnie, ale włosy wydawały się zdrowsze i odżyły. Teraz też musiałabym się obciąż ale już nie chcę tak jak ostatnio. Może tylko ,mocno wycieniuję :ico_noniewiem:

Gosia, Marta zdrówka dla dzieciaków... No i wytrwałości dla Was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 paź 2012, 19:21

Chyba czas zacząć brać jakieś witaminy. No i dermenę do mycia włosów muszę kupić.
Kasia obcięcie włosów na pewno je wzmocni. Ja jakoś 2 miesiące po urodzeniu Jolki też ścięłam się na krótko. Czułam się w tej fryzurze fatalnie, ale włosy wydawały się zdrowsze i odżyły. Teraz też musiałabym się obciąż ale już nie chcę tak jak ostatnio. Może tylko ,mocno wycieniuję :ico_noniewiem:

Gosia, Marta zdrówka dla dzieciaków... No i wytrwałości dla Was :ico_sorki:
Ja obciełam,ale zaraz po porodzie.Teraz juz nie chce bo będą za krótkie.
Ale witaminy chyba tez zaczne brać pomimo,ze jeszcze tragicznie nie jest...
Weekend w górach był pod znakiem obżarstwa i mam wrazenie,ze znowu jest mnie wiecej;/ Trzeba sie zmobilizować,chce zaczac ćwiczyć program Ewy Chodakowskiej bo podobno daje super efekty,ale poki co kompletnie nie mam czasu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 paź 2012, 21:17

Madleine chyba wszystkie młode mamy mają tak z wolnym czasem...tzn z jego brakiem :ico_zly: Ja od 2 dni sprzątam dziecięce szafy. Wszystkie Tymkowe ciuszki do rozm. 68 wyjechały, zostawiłam tylko większe. Jolka też ostatnio podskoczyła i u niej trzeba było rewoltę zrobić. W tygodniu ma wlecieć koleżanka powybierać sobie ciuszki dla córy a reszta do PCK. A te maleństwa spakowałam i jutro do szpitala podrzucę :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 paź 2012, 22:52

a ja z Kajcią na rąsiach... :ico_olaboga:

Gosia ja też nie najlepiej w krótkich się czuję bo mam kręcone... ale mus to mus...

takie rękawiczki bacia kupiła
Obrazek

taką czapusię
Obrazek

a kombinezonu nigdzie nie ma na necie jeszcze :ico_zly:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 paź 2012, 23:08

Kasiala śliczne te rękawiczki i czapka :ico_brawa_01:

Co do włosów w ciąży w zasadzie pod koniec ciąży bardzo mi się wzmocniły nic nie wypadały teraz wypadają ale w normie, no i wiem że to nieuniknione że i mi zaczną wypadać ale tak się tego boję :ico_chory: z Tomkiem taka masakra była.
Co do witamin ja łykam te omega med dha pregna czy jakos tak. Dla karmiących i w ciąży.

Tomek lepiej :ico_sorki: nie miał już gorączki idzie jutro do szkoły. Za to siostra mnie nastraszyła bo w przedszkolu jej córki panuje choroba bostońska - coś w rodzaju ospy taka wysypka na stopach dłoniach i w buzi. No a Lenka bardzo dużo czasu spędza i z Tomkiem i Maksiem :ico_olaboga: mam nadzieję że choroba do nas nie przyjdzie :ico_sorki: :ico_sorki: A właśnie ta choroba się gorączką zaczyna :ico_chory:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 paź 2012, 23:13

szkoda że najbliższy hm 90 km ode mnie :ico_placzek: takie śliniaczki bym kupiła bo się strasznie ślini

Obrazek
w hm za 14,90 a na allegro za 25zł z przesyłką :ico_zly:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 paź 2012, 08:48

Kasia piękny komplecik :ico_brawa_01: Takie radosne kolorki :-)
Ja mam biały kombinezon i też biały komplet spodnie i kurteczkę. Musiałabym też poszukać szal, czapkę i rękawiczki w jakimś radosnym kolorze :ico_sorki:
Gosia my H&M mamy 30km więc też nie najbliżej. Ale jakbym może była tam jakoś niedługo to będę o Tobie pamiętać :ico_oczko: Zwykła wysyłka to pewnie jakieś 2zł kosztuje.

Kurna a my znów musimy się z kasą szarpać bo w tym mieś. wyskoczyła nam naprawa auta i 1000 poszedł, w listopadzie znów AC i OC :ico_olaboga: Sezon grzewczy się zaczął więc opał trzeba kupować....ech :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 paź 2012, 09:15

Kasia piękny komplecik :ico_brawa_01: Takie radosne kolorki :-)
Ja mam biały kombinezon i też biały komplet spodnie i kurteczkę. Musiałabym też poszukać szal, czapkę i rękawiczki w jakimś radosnym kolorze :ico_sorki:
Gosia my H&M mamy 30km więc też nie najbliżej. Ale jakbym może była tam jakoś niedługo to będę o Tobie pamiętać :ico_oczko: Zwykła wysyłka to pewnie jakieś 2zł kosztuje.

Kurna a my znów musimy się z kasą szarpać bo w tym mieś. wyskoczyła nam naprawa auta i 1000 poszedł, w listopadzie znów AC i OC :ico_olaboga: Sezon grzewczy się zaczął więc opał trzeba kupować....ech :ico_noniewiem:


sliczny ten komplecik.My juz mamy kominezon na zime tylko czapki nam brakuje :-)

co do kasy to u nas tez kiepsko...najwicej to mleko malego kosztuje;/ misiecznie ok 300-400 zl... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 paź 2012, 09:21

co do kasy to u nas tez kiepsko...najwicej to mleko malego kosztuje;/ misiecznie ok 300-400 zl... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Między innymi też dlatego mi zależy żeby jak najdłużej karmić piersią :ico_sorki: Chociaż na czymś się zaoszczędza. Szkoda, że nie każdy może :(

A dziewczyny kiedy macie zamiar podać pierwsze pokarmy typu kaszka, deserek,obiadek?
Bo ja jak mały skończy 4 mieś. mam zamiar powoli wprowadzać. Jolkę też tak karmiłam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość