mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 lis 2007, 12:14

Widze siostrzyczjko ze my ranne ptaszki bo ja jestem na nogach od 6 rana.Dzieczyny gdzie sie podziewacie.Poczestuje sie ciastkiem za kawe dziekuje bo cisnienie podwyzszone wiec nie ryzykuje.U nas dzisiaj jakis powazny wypadek i od 6 rana prawie do teraz jezdza karetki i straze ciekawe co sie stalo.Uciekam sprzatac :ico_ciezarowka: :ico_tort:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

10 lis 2007, 13:32

witam brzuchatki :-D
dopiero teraz zaglądam bo skonczylam sprzatac,ja tez nocke mialam spokojna i humorek dopisuje od rana :-D wlasnie wrzucilam malej rzeczy do prania i jak pomysle ze bedzie je trzeba wszystkie prasowac to szok :ico_szoking: nie znosze prasowac!!!!
jolcia daj znac jak Twoje samopoczucie bo nas nastraszylas troche :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 lis 2007, 13:59

Czesc dziewczynki...wpadam tylko na momencik bo dzis strasznie zabiegana jestem,od rana pomalu sobie sprzatam bo co chwila musze przysiasc zeby odpoczac brzuszek czasami nadal pobolewa,ale juz nie caly czas jak wczoraj wiec sie ciesze...A zaraz robie na szybko obiad i jade do kolezanki na kawke-nie widzialysmy sie 2msc a pozniej mam spotkanie z ubezpieczycielem i musze spisac umowe na OC autka...Odezwe sie wieczorkiem jak bede miala mozliwosc buzka

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

10 lis 2007, 15:13

NO to ok jolcia że już ci lepiej no i oczywiście ciesze się że wszystkie jesteśmy jeszcze w nie najgorszych nastrojach. ja dopiero teraz bo od rana szalałam :ico_prasowanko: bo przeciesz jak mój wczoraj wrucił puźno wieczorkiem to najpierw pranko , a dziś od rana prasowanie i potem spowrotem pakowanie bo jutro znowu wyjazd ale to ostatni tydzień.

[ Dodano: 2007-11-10, 14:37 ]
U mnie nocka tak sobie Bo mój był jakiś wykończony i drażniło go jak się wierciłam a ja nie mogłam się ułożyć więc położyłam się na boku i już się nie ruszałam ,ranio wstałam cała obolała. wszystko mnie ostatnio boli. Biodra, plecy , miednica, i krocze ale tak że nie mogę sie w nocy podnieś. Szok!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

10 lis 2007, 18:13

Asiu no ja mam dokladnie tak samo wszystko mnie boli,w nocy wierce sie strasznie,co chwile latam sikac,juz maz mi powiedzial,zebym sobie pampersa zalozyla,niewiem dzis chyba na noc wezme sobie diphergan moze jakos przespie spokojnie...Asiu a jak sie nazywaly te ziolowe tabletki pomagajace zasnac?I czy one sa bez recepty?No i ile kosztuja.U nas dzis sniezek sypal ostro,teraz poki co spokoj,Julcia sie nacieszyc nim nie mogla :ico_haha_01: ...A ja oczywiscie jak wsiadlam w auto do z dusza na ramieniu jechalam jak tak sypalo nic widac nie bylo,dobrze,ze juz zimowki mam.Jutro kochane odezwe sie dopiero popoludniu albo wieczorkiem jak cos bo na 10 mam wizyte u lekarza,a pozniej obiadek u rodzicow...Moj biedny mezuc jeszcze w pracy :ico_olaboga: tak mi go szkoda...Dobra uciekam buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2007, 00:54

dziewczyny ja juz po imprezie dzisiaj krotsza niz ostatnio chyba znajomi zauwazyli ze juz nie umiem tal wysiedziec a co do nocek to dzisiaj mialam fajna ale tez nie umiem sie ulozyc mysle ze to wina materaca bo jest strasznie nie wygodne dobra uciekam spac
buziaczki

[ Dodano: 2007-11-11, 00:13 ]
czesc dziewczyny tu tata maji chdcialbym sie przedstawic

jak moja iwonka urodzi to ja was o tym powiadomie
pozdrawiam TATA MAJUSI :ico_haha_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 lis 2007, 10:55

milo poznac Tatusia Majusi:)w takim razie trzymamy za slowo:)
oj widze babeczki ze ja dzis pierwsza:)
nocka minela bez zarzutu i humorek mozna dolaczyc do tych w miare,choc juz zdarzylam sie z rana z mezem poklucic :ico_zly: nie ma to jak zaczac niedziele od afery!!
sarunia daje znac kopniakami ze u niej tez wszystko gra:)
a jak wasze niedzielne samopoczucie??

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

11 lis 2007, 11:35

czesc wlasnie pije kawusie i wam tez stawiam :ico_kawa: :ico_tort: u mnie ok maz w pracy wiec moge poleniuchowac popisac bo tak to mi marudzi i siedzi caly czas na komp.obiadek gotuje i zaraz wybieram sie z Julka do kosciolaka . :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 lis 2007, 11:42

Czesc no to ja druga jak widac moj maz sie wczoraj do forum dostal musialam mu pokazac jak ma wam napisac jakby co a mnie wczoraj na imprezce brzuch rozbolal i smialismy sie ze pojedziemy wszyscy na porodowke mialabym przynajmniej wesolo a dzisiaj humorek dopisuje i bede caly dzien odpoczywac
dobra uciekam
buziaczki

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 lis 2007, 20:53

Cześć Dziewczyny ja dopiero teraz bo byłam dziś na urodzinkach mojej chrześnicy skończyła 15lat, a no i dostałam smska od Jolci znią nie za wesoło była u lekarz i kazał jej kategorycznie leżeć w łóżku zakaz wstawania, szyjak się skraca i kazał jej jeszcze wytrzymac troszke, ale nie leży w szpitalu tylko w domku. Mam nadzieje że wszystko będzie ok Macie całusy od niej. Ja dziś ok troszke jak posiedziałam przy tym stole to mnie brzusio zaczoł pobolewać ale teraz jest ok. Uciekam nasmaruje jeszcze smska do Jolci. Pa!! :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość