barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 lut 2008, 23:24

ana to trzymam kciuki, żeby wreszcie wszystko się uspokoiło
a co do twojego pytania, to przyznaję, że jest ciężko, na szczęście dużo pomagają mi moi rodzice :ico_brawa_01:

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

11 lut 2008, 22:28

Witajcie dziewczynki-co tu tak pusto-co u was słychać?

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

11 lut 2008, 22:40

witajcie witajcie 75 :ico_oczko:

czlowiek po calym dniu z dziecmi i to jeszcze chorymi na nic nie ma sily :ico_olaboga:
Gabi chora Daniel chory i szpital w domu :-D
Daniel spedzi ferie w domu zamiast gdzies wyjechac :-D
ja jestem zmeczona tym wszystkim :ico_placzek:

barbapuppa dobrze ze jest komu pomoc zawsze lepiej na sercu nie?lzej i wogole przyjemniej jak wiemy ze mamy na kogo liczyc :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 lut 2008, 22:52

magda to prawda, bo liczyć tylko na siebie to ciężko, jak się jest singielkiem to Ok, ale w tej sytuacji
dużo zdrówka dla Gabi i Daniela - mam nadzieję, że szybko im przejdzie
tak to jest z dziećmi, że jak jedno złapie, to przeważnie i drugie zaraz chore

a u mnie Tadzik ostatnio coś nie swój i strasznie sie drze i ciężko mu zasnąć w dzień (aż histeryzuje i żadne miejsce i pozycja nie są dobre)
ja przez to jestem jakby mnie walec przejechał

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

12 lut 2008, 11:02

Hej kobietki :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Basiu niestety miałas racje,Bartosz miał rotawirusa i musielismy iść do szpitala od wtorku do piątku :ico_placzek: :ico_placzek: Ale najwazniejsze ,że juz po wszystkim ,a Bartosz juz wygląda dobrze i rozrabia na całego :-) :-) Tylko mnie teraz żołądek boli i nie wiem czy to rotawirus czy ponownie odzywają się moje wrzody-tfutfu :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Życze Tadzikowi spokojnego snu -może się czegos wystraszył :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ,a reszcie dzieci zdrówka bo to najwazniejsze :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
A Danielowi wspaniałych ferii :-) :-)

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

12 lut 2008, 11:45

Dora1 dzieki w imieniu Daniela :ico_sorki: :ico_sorki:

ja z Gabi mam jechac do neurologa :ico_placzek: juz nie mama na to wszystko sily :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a tu tuz tuz komunia i wogole jak sie wali to sie wali wszystko :-D

Dora zdroweczka :ico_oczko:

milego dnia :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 lut 2008, 11:51

dora na szczęście już po wszystkim i Bartoszek w formie
a u ciebie może to nerwowe po tym wszystkim, ale nie bagatelizuj i lepiej udaj się do lekarza, trzymam kciukasy, żebyś szybko wydobrzała
magda nie martw się, będzie dobrze, przecież po złych chwilach w końcu przychodzą dobre
masz w nas wsparcie, więc jakby co to jest się gdzie wypłakać

ana30
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 298
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:18

12 lut 2008, 13:24

Ale wiecie co ten rok to się zaczął pechowo-dzieci nam często chorują,same jesteśmy poprzeziębiane i mężowie i reszta rodziny.Ciągle coś jak ze zdrowiem ok.to oczywiście wtedy albo z pracą,albo finansami.No cóż ale zawsze wierzę,że będzie dobrze.Wszystko się musi wreszcie jakoś ułożyć.Najważniejsze,żeby to zdrowie było,a reszta sama przyjdzie-tak sie mówi podobno.
Musimy się dziewczyny wzajemnie na tym forum wspierać.Więc zadanie na dziś ładnie się uśmiechać;głowa do góry;wyprostować się i będzie super dzień.Nasze dzieci jak to zobaczą to nawet jak są chore to będzie im lepiej jak będą widzieć szczęśliwą mamę i tatę. :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 lut 2008, 20:46

święta racja ana
ja też tak zrobię, choć chyba dołączę do klanu, bo Wiki ma właśnie 37,4'C i boli ją brzuszek
na dodatek moje menżo zepsuło w sobotę autko i zupełnie się do tego nie przyznaje, a co gorsza gdyby nie mój tato, to mogłoby się to nawet źle skończyć, bo beznynką pachniało, że ho,ho...
tylko teraz ciekawe kto z autkiem do serwisu pojedzie? zazwyczaj wszystko było na mojej głowie, ale teraz się buntuję :ico_nienie:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

13 lut 2008, 00:09

dziewczyny jak to dobrze ze mozna sie Wam wyzalic :ico_placzek: jak czlowiek ma jakies problemy to mozna na Was liczyc dzieki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

barbapuppa zdroweczka dla Wiki :ico_oczko:
wogole dla wszystkich dzieciaczkow chorujacych zdroweczka :ico_oczko:

Trzymajcie sie :-) :-) :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość