Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

29 maja 2008, 03:34

Ello ello kochane:)

Wybaczcie,że tak zniknełam :ico_sorki: :ico_sorki:
Tyle się u nas dzieje,że nie wyrabiam czasowo.Jeszcze ten szpital P,a teraz latamy cały czas na badania...

Młoda przegina pałe.Łapie wszysto w lotcie.Codzienie czymś nowym nas zaskakuje.Byliśmy niedawno na bilanie[przez choróbska tak nam się przesuneło]pediatra o mało co z krzsła nie spadła jak usłyszała naszą Gabi :-) A ja myślałam,że ona za mało gada,hehe
Z nocnikiem katastrofa.Już pieknie robiła siusiu i nawet wołała, a teraz coś jej się odwidziało i znowu w pampku chodzi :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Aaaa witam nowe koleżanki :-D :-D :-D

kasiekk, podziwiam Twoją determinację:) Trzymam za Ciebie kciuki :-D
Macie tu moją młodą:)[Dostałam od męża i Gabi aparat na dzień matki,a teraz testuje go jak wariatka :-D ]

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

29 maja 2008, 08:00

Alu co ty o takiej godzinie tu robiłaś,spania nie masZ?? :ico_oczko:

super prezencik dostałaś :ico_brawa_01: a zdjecia śliczne,Gabulka duża dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

milego dzionka :ico_haha_02:
ja zmykam do pracy paaaa

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

29 maja 2008, 21:12

Co do przedszkola to gdzie jest tak fajnie, że 2 latków przyjmują?

My jestesmy z Katowic i w naszym pkolu wisi taka informacja ze przyjmuja dzieci 2,5 letnie, a Radek we wrzesniu skonczy 2,5
poza tym zalapal sie bo chodzi Mazia :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

29 maja 2008, 21:27

Mati też we wrześniu tyle skończy ale niestety pierwszeństwo mają 3 latki i to jeszcze z miasta proszę Ciebie:)

Kasiekk z tego co wiem to na 100% by być pedagogiem trzeba mieć ogólną. Dlatego ja np nie mam szans bo mam ed.przedszkolną i wczesnoszkolną i opiekuńczo-wychowawczą, także do świetlicy też jak najbardziej...

Mati wreszcie zaczął składać zdania 3 wyrazowe:) dziś mnie zaskoczył. Od 18 do 19 wyciągał po kolei wszystkie domina, cyferki drewniane do składania i chciał wszystko robić. Na koniec dorwał moją "nauczycielkę przedszkola" i wklejał brakujące obrazki na plakat. oczywiście z mamusiną pomocą:) polecam tą gazetkę na domowe nudy:)

Ala zdjęcie rewelacja. Nie wygląda jakbyś dopiero się uczyła:)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 maja 2008, 16:41

Witajcie
brawa za postępy, ślicznie się te nasze dzieciaczki rozwijają

Antoś gada jak nakręcony całymi zdaniami, pięknie odmienia końcówki i tylko ma problem z różnicą płci w wysławianiu się. Nie umie pojąć różnicy i często mówi że mama kupił, czy zrobił albo Antoś zrobiła.

Gabrysia pięknie wychodzi na zdjęciach - fotogeniczna pannica.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

01 cze 2008, 00:17

matikasia, jedziemy do Leby i juz doczekac sie nie moge :ico_haha_01: tak wiec spedzimy 2 tygodnie w Siedlcach i tydzien nad morzem i z powrotem do tej nudnej Irl :ico_olaboga:
bozenka74, sliczne te twoje chlopaczki ale powiem ci ze teraz widac troszke roznice na buzkach bo wczesniej mialam wrazenie ze sa identyczni :ico_szoking:
Co do drzemek to Dawid jeszcze jedna sobie ucina ok 2 godzin ok 13 przewaznie kilka razy zdarzylo sie ze nie spal i wieczorem padal prawie na stojaco :-)
A my jutro z okazji Dnia Dziecka wybieramy sie do Wioski Piratow pogoda mysle dopisze bo dzisiaj bylo niesamowicie goraco i niebo jest czyste wiec licze na slonko :-)
Alka mamaGabi:), prezent dostalas swietny i efekty rewelacyjne :ico_brawa_01:
matikasia, kasiekk, wiecie co zazdroszcze wam zawodu :ico_placzek: Ja skonczylam Administracje Samorzadowa(licencjat jak narazie) ale teraz wiem ze chyba powinnam sie przekwalifikowac i pracowac z dziecmi bo tamten kierunek zupelnie mnie juz nie interesuje :ico_noniewiem: Bardzo bym chciala miec kontakt z dziecmi w Domach Dziecka taka potrzebe wewnetrznie czuje i naprawde zaluje ze nie poszlam w tym kierunku (Pedagogika)a teraz tu w Irlandii na pewno dostalabym prace w szkole czy przedszkolu chociaz i na pewno bylabym zadowolona :ico_puknij: a takie uczucia obudzily sie we mnie jak urodzilam dzieci oczywiscie :-)

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

01 cze 2008, 11:15

muszę sie wam pochwalić że Adrian wola juz siusiu :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: "mama kuka" a póżniej każe sobie bić brawo takim głupstwem go przekupiłam właśnie tymi brawami i siusia do nocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-02, 10:32 ]
my dzisiaj byliśmy na pierwszym spacerku bez pampka i nie nasiusiał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 cze 2008, 21:32

Agnes ogromne brawa dla synusia!!!!!!

Magda czy już wszystko stracone??

zaglądam dziś do was po 4 dniach nieobecności a tu tak mało czytania:) chyba wszyscy mają piękne lato. my byliśmy od piątku w moich rodzinnych stronach. dziś tez zapisałam sie na zabieg na kamienie także 3 sierpnia ide do szpitala i juz sie martwie jak dam rade 4 dni bez malego..

Poza tym to u nas oki. piekne lato mamy, az za piękne. w sloncu dziś było 40 stopni...

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

02 cze 2008, 21:41

Agnes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka

u nas też upalnie
wczoraj byliśmy nad woda,troszke sie spiekłam :ico_noniewiem:
a w sobotę na rajdzie malucha,Kacprowi sie podobalo,jeździł na koniu bo chciał i wcale sie nie bal :ico_brawa_01: grzało bardzo cały dzień,poza tym pozaglądał do radiowozu i wozu strażackiego i w końcu pobawił sie ze swoja Emilką,bo dawno jej nie widział,stęsknił sie :-) fajnie było :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-02, 21:48 ]
Kacper od jakiegoś już czasu idąc na nogach gdy zbliża sie do ulicy mówi " mama lica,daj jońkę" hihi i łapie mnie za rękę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

04 cze 2008, 13:50

dziewczyny gdzie jesteście :ico_szoking: wracajcie :-D :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość