Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 17:46

hej kochane
ja na weekend mialam T a jak chcialam wczoraj wejsc na tt to nie moglam :ico_zly:
no wiec T zrobil mi niespodzianke i w piatek o 4 w nocy zadzwonil mi na telefon abym otworzyla drzwi od domu bo nie mzoe wejsc bo klucze w zamku wsadzone hehe
mialam wielka niespodzianke, o niczym nie wiedzialam ze bedzie,
weekend milutki spedzilismy choc pogoda nie dopisywala, ale teraz juz T wyjechal i w sumie nie wiem kiedy bedzie znowu, moze za miesiac dopiero , moze pozniej a moze beda zmieniac prace i jechac do Szwecji to wtedy na poczatku maja przyjedzie na kilka dni do domku...

juz mam dosc tej samotnosci :ico_noniewiem: a Oskar tym razem jak sie ucieszyl z taty pobytu, ostatnim razem tylko bylo mama mama i do mnie rece wyciagal a teraz chodzil za tata, a jak dumnie z nim samochodem jezdzil, mi tylko papa robil i buziaki wysylal

Patka trzymam kciuki aby Kubusia przyjela ta babka i jak najpredzej sie smykus nauczyl ladnie gryzc

Edyta ale super ze kuchnia zrobiona i komputer nowy :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

łojeju ja to mAm tyle do zrobienia w domu ze az mi sie myslec nie chce :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i to nie tylko takie drobne remonty... :ico_olaboga:

to chyba ja najmlodsza na watku :ico_wstydzioch: ja rocznik i85 i to w dodatku z grudnia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 kwie 2008, 18:02

Witam ja po :ico_kawa: i paru ciachach i jak tu się wziąśc za siebie hi hi
oj Natalko u mnie niby te remonty drobne ale to stare budownictwo i ciężko się robi cokolwiek np. do sufitu nie bylo jak przybic listw montazowych bo nie było jak , ani deski tylko trzcina i pręty jakieś trzabyło kuc :ico_szoking: masakra.
Wiki cosik marudna się zrobiła nie wiem co się znowu stało :ico_olaboga:
A propo nowego kompa to mam też nową klawiaturę i jak chce zrobic c z kreseczką to mi jakis catarl control wyskakuje i nie wiem co to jest :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 18:22

w sumie nie wiem co ci poradzic z klawiatura bo nic takiego nigdy nie mialam...ja juz od dawna mam bezprzewodfowa i bardzo sobie ja chwale....bo latwo przed Oskarem schowac hehe za to myszka bezprzewodowa czasem mnie wkurza bo wyladowuja mi sie baterie wtedy kiedy mi potrzebna jest :ico_haha_01:

my mamy pol blizniaka po niemieckiego...i wiem cos na temat siana itd w sufitach :ico_oczko: co prawda pol domu dobudowanego jest nowego, ale co z tego skoro juz wszystko do zrobienia jest znowu, malowanie, szpachlowanie :ico_noniewiem: przydalyby sie nowe podlogi, okna :ico_olaboga: bedzie kiedys nowe ocieplenie, nowy dach tez by sie przydal ale to juz bardziej ze wzgledow estetycznych i jka nas stac kiedys bedzie to zrobimy :ico_haha_01: na razie daleko do tego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 kwie 2008, 19:22

hej
ja na chwilke
fajnie Nat ze T w domku był i się nacieszyliście sobą,
ja też mam juz dosyć tej samotności :ico_placzek:

zaraz kąpanko po bajce
potem jeszcze zajrzę jak pierdółke położę

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 20:22

ja mojego łobuza juz polozylam ale pewnie z godzine jeszcze pofika w lozeczku jak to ma w swoim zwyczaju :ico_noniewiem:

ja czekam az zansie i wtedy pomyje podlogi w domu , zeby jutro miec z glowy, moze jeszcze posmigam na orbitku-zobaczy sie, dobrze planowac gorzej wykonac hehehe :ico_haha_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

20 kwie 2008, 20:37

Witam Wiki spi a Klaudia jeszcze tyra jakoś nie ma apetytu :ico_noniewiem: jutro ostatni zastrzyk i do kątroli
Natasha nas niestety też czeka remont dachu i drenaż i jeszcze ocieplic by się przydało i omalowac ale to raczej nie za mojej kadęcji
Co do sprzatanka ja dziś odpoczywam a jutro do dzieła , dobrze że dziś nikogo nie było bo by sie przestraszył taki bałagan ale należało mi się troche relaksu bo caly tydzień na pełnych obrotach .

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 20:48

no my musimy w najblizyszym czasie powymieniac okna i ocieplenie zrobic bo to zmniejszy tez nam koszta ogrzewania gazowego, a i tak placimy duzo... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Oskar juz pada :ico_haha_01: ja nastawiam sie psychicznie na sprzatanie hehe :ico_haha_01:

jejuu ale mi brakuje T..czlowiek ta predko sie do dobrego przyzwyczaja :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 kwie 2008, 21:36

oj prędko prędko Nat
gorzej się odzwyczaić

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

20 kwie 2008, 22:11

melduje sie :-D
Natka,super ze T w domciu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ach z tymi remontami mnie czeka tez remont ale jakos funduszy brak :ico_olaboga:
moja spi ale mi dala przez caly zien popalic :ico_szoking:
jutro jedziemy z Danielem do ortopedy do CZD pewnie nas ochrzani ze nie ma poprawy a Daniel nie chce cwiczyc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

20 kwie 2008, 22:14

ja zmykam
papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości