Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 lip 2008, 11:21

Witam dziewczynki!
Jak tam u Was po weekendzie? Ja mam znów problem bo nie wiem co robić. Bóli w dzień nie mam ale w nocy wracają. Lekarz powiedział mi że jak będą wracały to mam się położyć do szpitala. No wiec teoretycznie powinnam dziś tam iść ale sama już nie wiem. Narazie jest ok. W nocy z sb/ndz tez było dobrze tylko wczoraj znów wróciły. A jak pójde do szpitala i ich nie dostane to pomyślą ze jakas symulantka jestm albo coś bo szyjka zamknięta, brzuch ok z dzidzią tez w porzątku no i się waham... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 lip 2008, 11:43

tosia, jak Cie cos martwi-w ogóle się nie cykaj, tylko wal do szpitala. :ico_sorki: Od tego przeciez jest!!!! dlugotrwałe bóle brzucha nie sa normalne :ico_nienie:
ja miałam taki bólowy okres ok 19-20 tyg, jak nagle urósł mi brzuch. Po tygodniu przeszło.

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

21 lip 2008, 12:20

Tosia, ja zgadzam się z Zirca. Powinnaś pójść do szpitala i o wszystkim powiedziec, tam Cię zapewne przebadają i bedziesz już w pełni spokojna jak stwierdzą, że wszystko jest o.k. Lepiej dmuchać na zimne. Trzymaj się, bedzie dobrze!

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

21 lip 2008, 14:20

No więc postanowione- idę do szpitala i koniec. Rozmawiałam ze znajomą położną i ona mnie do końca przekonała. A póki co jeszcze mocno pracuje w pracy- może uda mi się nie złapać tyłów w robocie :) choć wątpię. No to Laski pewnie do zobaczenia za czas jakiś - ja to sobie uplanowałam w środę być już z powrotem ale nie wiem czy to się tak da ...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 lip 2008, 15:17

tosia to dobrze,że idziesz do szpitala, przebadają Cię i będziezsz spokojniejsza :-)

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

21 lip 2008, 18:38

Dobrych wyników i szybkiego powrotu do domu Tosia

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 lip 2008, 22:09

Osita byłaś u Goski??? A ja nie byłam zaproszona :ico_placzek:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

21 lip 2008, 23:22

Osita byłaś u Goski??
bylam u goski :-D w sumie tak na wariata, bo kurcze u mnie jest tak, ze jak jestem w pl to wszystko jest praktycznie planowane za mnie. :ico_noniewiem: no i z gosia sie uparlam i pawel mnie z siedlec odebral :ico_oczko: ale mam nadzieje sie jeszcze z nia spotkac, a wiesz co u magdy sz? chyba wrocila juz znad morza?? a moze bysmy wyskoczyly gdzies w siedlcach, co?? jakas kaffka i ciacho, z dzieciakami :-D

Dziewczynki (Zirca :ico_sorki: ) bylam dzis u ginka (u Prusarczyka w koncu :ico_oczko: ) no i... mojej corci tak jak bylo przewidywane przez wszystkich znawcow rodzinnych :ico_haha_01: wyrosla trzecia nozka :-D
Obrazek

no i coz, troszke jestem zawiedziona i wstyd mi z tym :ico_wstydzioch: ale bedziemy mieli parke :ico_brawa_01: cos rzeczywiscie wojna sie szykuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no ale najwazniejsze - nasz jajcarz jest zdrowy i jak na hiszpana przystalo - przysadzisty, czyli niski :ico_haha_01: :ico_oczko: ale najwazniejse, jak pisalam, ze nie ma zadnych widocznych wad, co jest duza dla mnie ulga :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tosia, odezwij sie co i jak :ico_sorki:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 lip 2008, 07:41

wyrosla trzecia nozka :-D
no i super, synuś będzie , moje gratulacje!!!!!
mam nadzieje sie jeszcze z nia spotkac
to ja też się piszę, jeśli moge oczywiscie :ico_wstydzioch:
Magda już wróciła. Wczoraj miała do mnie wpaść ale nie wyszło bo Olek zasnął a wieczorkiem mój Antoli jest marudny i też nie wyszło . Dzisiaj może się uda. Magda ma Twój numer tel, jeśli tak to umawiajcie się a jak nie to prześlij mi i będziemy kombinować spotkanko.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 lip 2008, 09:15

osita a to Ci wiadomość, gratuluje synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale najważniejsze,że zdrowy :-) :-) :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość