Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 mar 2007, 12:06

Cześć dziewczynki, u nas nocka kiepawa, nawet bardzo Antonio obudził się ok 3-4 i nie mógł zasnąć, ja się poryczałam, bo już czasem z niewyspania...nie mogę, niby w nocki Antek ładnie śpi, ale te pobudki poranne, są straszne....................................................... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Kochane zaraz Was doczytam , tylko położe spać tego gagatka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

13 mar 2007, 12:10

Maggie, współczuję takiej nocki
u nas na częście po wyjściu ząbka wszystko do normy wróciło
- choć dzisiaj rano jak się obudziłam (oczywiśce o 5- norma)
to mówię do L. że mała ładnie całą nockę przespała
i że nie wstawałam do niej
- a ten mówi że i owszem 1 raz :ico_szoking: a ja tego nie pamiętam !!! :ico_szoking:

[ Dodano: 13-03-2007 ]
ale fakt wczoraj wieczorkiem, to już byłam padnięta

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

13 mar 2007, 12:19

Maggie wspołczuje tych nocek :ico_pocieszyciel:
U nas przespana cała,o 5 pobudka na mleczko i dalej ziuziu do 9 :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 mar 2007, 12:27

nO WŁASNIE JA NIE WIEM CO SIĘ DZIEJE,ANTEK ZAWSZE BYŁ IDEALNY DO SPANIA...BUDIŁ SIĘ TAK 6-7 A DZISIAJ................ (sorki za capsa)

Dobra doczytałam Was trochę.
Edyta to dobrze ze nie poczułaś się urażona i ze jest OK. Fajna z Ciebie babeczka.
Iza ja własnie też o tych szwach słyszałam, ze lekarze o to się boją i jakby co to już robią cc.
Ja tam nie mam jakiegos tam specjalnego marzenia zeby urodzić naturalnie :ico_noniewiem: Najważniejsze żeby urodzić zdrowego bobasa....
A ile planujecie dzieciaczków??? Oprócz Agninki bo czytam ze dwójka wystarczy. Ja zawsze chciałam mieć trójkę :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-13 ]
U nas przespana cała,o 5 pobudka na mleczko i dalej ziuziu do 9

Nie no jak ZAZDROSZCZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

13 mar 2007, 12:56

Maggie, co do dzieciaczków, to my chyba na Nicoli poprzestaniemy, ja i tak cieszę się, że jedno nam się udało ...
.................lekarze zawsze mówili do mnie, że broń boże w ciąże nie zachodzić
................. i tak czekałam i czekałam i już nadzieję traciłam powoli ...
.................- w zasadzie byłam krótko przed .. pewnym ... nazwijmy to zabiegiem ...
................. (gdzie broń boże w ciąży być nie wolno i po tym jeszcze najlepiej z rok)
................. i okazało się, że właśnie jestem więc wszystkie lekarski plany na bok poszły ...
................. i odpukać, jak na razie kontrole robię i jest ok,
................. następną właśnie mam w przyszłym tygodniu - mam nadzieję wyniki będą dobre

ale jeśli los łaskawy ..... czemu nie - cieszyłabym się

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 mar 2007, 13:07

kaolka ja rozumiem ze rózne sa sytuacje w zyciu, ja na przykład bardzo długo nie mogłam zajsc w ciaze a bardzo tego pragnelismy jak sie juz udało, to poroniłam...potem znowu dłuuugo długo czekalismy i kiedy juz powoli rezygnowalismy i powoli sie poddawalismy, pojawił się fasoleusz mały i myslałam ze nie wytrzymam z radosci, jednak zawsze chcielismy miec trójeczke...no zobaczymy jak to bedzie w kazdym razie jeszze troche poczeklamy.
kaolka trzymam mocno kciuki zeby badania były dobre :588:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

13 mar 2007, 13:12

Maggie, dzięki i powodzenia w staraniach życzę.

Ja gdy się dowiedziałam, że jestem w ciąży, to nie mogłam uwierzyć bardzo długo - dopiero gdy USG zrobiłam - to się aż poryczałam tam - a jeszcze tak wyraźnie było wszystko widać, do tej pory mam fotkę:
Obrazek
nawet teraz jak patrzę, to mi się łezki w oczach kręcą

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 mar 2007, 13:20

Pamietam pierwsze USG, tez sie popłakałam ze szczescia...a zdjecia wszysytie tez mam i zachowam :ico_haha_02:
kaola pisze:Maggie, dzięki i powodzenia w staraniach życzę.

kaolka, jeszcze sie nie staramy :-D
A to Antola 1-wsze godziny zycia :ico_haha_02:
Obrazek

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

13 mar 2007, 13:24

Maggie, ale będziecie i trenować na sucho lepiej już teraz, co by ci chłop z wprawy nie wyszedł :ico_smiechbig:
słodkie zdjątko Antosia - tego nikt nam nie zabierze tej pamięci tych pierwszych chwil kiedy swoje pociechy zobaczyłyśmy, poczułyśmy i ....
to po prostu cud był i jest dla mnie wciąż ... i zawsze będzie.

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

13 mar 2007, 13:25

dzien doberek Baboosy :ico_haha_02:
tak mi sie plakac chce ... jestem przerazona, gdy synus chce ''cyca'' :ico_placzek:
od kilku dni zdaza sie jemu strasznie mamusie ugryzc ...
najczesciej,gdy juz sie naje i praktycznie spi ... robi to zupelnie bezwiednie ; nie moge nawet stanowczo zareagowac zeby go ze snu drastycznie nie wybudzic i nie wystraszyc ... myslalam,ze juz jest w porzadku i ... minionej nocy :ico_placzek: tak zacisnal szczeke podczas karmienia :ico_smiechbig:
myslalam ,ze wyzione ducha
mam strasznie popekane brodawki ... pomocy ! :ico_smiechbig:
mam w domu gryzonia

[ Dodano: 2007-03-13 ]
dane mojej Myszki: 2 zebole na stanie :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość