Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

04 maja 2007, 18:01

Cześć słonka !!! :ico_ciezarowka:
Widze, że majówka się kończy i dziewczynki zaczeły się rozpisywać.
KAsia ja też 14 maja przestaje pracować, ale mam nadzieje, że pogoda się utrzyma to chociaż na spacerki no i z wami pogadać można.
Ja znajduje sobie hobbi, uwielbiam zdjecia i szukam dobrego programu i bede może sama je wywoływać, jak narazie pierwsze próby nie powiodły się ale co tam. :ico_oczko:
Najgorzej ze mężunio dziczeje, i dzisiaj mam płaczliwy dzień bo mi walnął taką gatke, że aż chciałam się pakować i wyprowadzać, a tu się okazało, że nie ma jak to zrobić,bo ja nie mam nikogo tutaj, i z nikim niechce na ten temat tu gadać bo oni ci radzą jedynie rozwód :ico_puknij: , a to nie jest wyjście.
Wiedz z dzidzią dzisiaj jesteśmy smutni i ciągle wyje :ico_placzek: .
Mam nadzieje ze mi przejdzie bo musze isc do sklepu kupic ubrania dla siebie bo niemam juz nic, chodzi o spodnie. Nawet nie mam żadnych spodni aby pójść na zakupy, może sorzystam z okazji ciepełka i założe rybaczki ciążowe ale nie jestem pewna czy nie jest zazimno, sama nie wiem mam taki mentlik, ze aż cholera mnie bierze. Ciekawą mam tą moją ciąże, a powinien być to najlepszy okres w twoim życiu, tak się mówi.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 maja 2007, 20:15

A ja dzis jestem nijaka... Z jednej strony zadowolona, z drugiej troche wkurzona...
Zadowolona, bo juz oficjalnie jestem na nastepnym semestrze :ico_brawa_01: A wkurzona jestem z 2 powodow. Po pierwsze bylam rano u dietetyczki. i załamka. takich rad jakie ona mi dala to moglby mi dac rownie dobrze przedszkolak ktory wie co powinno sie jesc a czego unikac. Stracilam 1,5 godziny, ale trudno.
A po drugie wkurza mnie moj mezus juz od jakiegos czasu. Czy to mozliwe, zeby facet bal sie pojsc do dentysty? :ico_olaboga: Najpierw wymigiwal sie bo to za drogo, bo mu sie nie chce, bo mu szkoda czasu itd. Ale wczoraj to juz tak sie o to poklocilismy ze az sie rozbeczalam :ico_placzek: I wkoncu sie go zapytalam czy on sie boi? No i na tym sie skonczylo, bo potem to juz wogole sie do mnie nie odezwal... A dzis jak gdyby nigdy nic. "Dzien dobry Kochanie, jak Ci sie spalo?" :ico_zly: Zwariuje z tym facetem. tylko tyle ze ja nadal nie wiem jak go do tego dentysty zaciagnac.... :ico_puknij:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 maja 2007, 03:35

widze ze mamy taki sam problem z naszymi mężczyznami, dobrzy w gatce a tak to do roboty to nie. Jak by miało popażyć. Mój też przyjechał i jak by nic. aż nawżeszczałam na niego ponownie i mu powiedziałam jaki nonono z niego tak się do mnie odzywać. Nadal mam go dosyć ale cóż zrobić mąż !!!!!!!!!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-05-05, 03:37 ]
O Wisienko ja właśnie zaczełam 6 miesiąc, wydaje mi się że ty za tydzień będziesz w siódmym miesiącu. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 maja 2007, 12:57

ja nawet nie zauważyłam a tu już III trymestr mi leci czas zaczął tak szybko płynąć aż szkoda
wisienka a co do facetów to niestety każda z nas napewno ma z nimi jakieś klopociki :ico_oczko: moj ostatnio sę odchudza i przez to nic nie chce jeść :ico_olaboga: tak nie mozna ale jemu sie nie da przetłumaczyć

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 maja 2007, 14:57

Z odchudzaniem tez mielismy przeboje. Na szczescie moj ma slomiany zapal wiec zapomnial o swoim postanowieniu juz po 2 dniach. :-D

Czyli ja niedlugo wkrocze w III trymestr? Szybciutko ten czas leci, szybciutko. :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 maja 2007, 15:10

O tak czas nam śmiga, i niedługo bedziemy mieć nasze dzidzie po tej stronie :ico_brawa_01: , już doczekać się nie mogę. :ico_ciezarowka:
Mój cały czas się odchudza ale jak ja coś przygotuje i mu powiem ma jeść i to jest dobre i zdrowe to je, nawet zaczął jeść więcej warzyw i owoców, ciekawostka. :ico_oczko:
A u mnie piękna pogoda i musze pracować, no ale przedostatni dzień, chyba wytrzymam jakoś te 7 godzin? ????? :ico_szoking:
Za to niedziele mam wolną i pogoda zapowiada się świetnie, więc może jakiś spacerek mi się trafii.
O wczoraj kupiłam sobie rybaczki do jogii, bardzo wygodne i byłam w szkou, WYKONANE W KANADZIE nie w chinach. :ico_szoking: Mój mąż aż zgodził się na dwie pary, po 15$. Potem znaczy po porodzie, może jeszcze będą pasować. :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 maja 2007, 16:21

My mamy wielkie plany na weekend ale zobaczymy co z nich wyjdzie. Chcemy w niedziele przejechac sie do ogromniastego centrum handlowego zeby rozejrzec sie za rzeczami dla Malego, a wieczorem wybieramy sie do przyjaciol na grilla. A za tydzien moze uda mi sie namowic mojego R na wyprawe do Nowego Yorku. :ico_brawa_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

05 maja 2007, 16:43

Znów trochę przgapiłam... ale wczoraj przypłynął mój bart i mielismy dzień witania.
I byłam u lekarza. Mama ze mną poszła na usg popatrzeć i szczęsliwa jak nie wiem co. W końcu udało się potwierdzić - bedzie panienka. I cały czas trzymała się za głowę i robiła wygibasy z rączkami :-D I odwróciła się już główką w dół.
Kasia,trzymaj się - gorsze dni miną napewno i jeszcze się będziecie śmiać.
A co do mjej bluzki, która już szyję kupę czasu, to dziś się okazało, że uszyłam - za małą. Byłam przekonana, że jak zrobię rozmiar 40 i wstawię kliny na brzuszek to bedzie gitara, a tu niespodzianka. Jakimś sposobem w plecach też się poszeżyłam. Musiałam jechać dzis do sklepu, dokupić materiału i od nowa. Ale niedługo będę mogła pokazać, bo żakiet mam już parwie gotowy.
Jak jestem, to sie pochwalę - tak ostatnio wygląda mój bembenek:
Obrazek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 maja 2007, 19:23

mala-mysz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratuluje Córeczki!!! Super się ciesze razem z toba!!! :-D :-D :-D I Mała juz ma główkę na dole? :ico_szoking: To chyba szybciutko, cio? Wydawalo mi sie, ze później dzieci sie przekrecaja, ale moge sie mylic.

A ja tryskam humorem bo grila bede miala juz dzisiaj, nie musze czekac do jutra!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Obrazek


Obrazek


A to moje zdjatka z wczorajszego wieczoru.

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

06 maja 2007, 09:56

Wisienko, też się zdziwiłam, że dzidzia już sie przekręciła ale ginka powiedziała, że to jest bardzo różnie, są dzieci, które prawie od samego początku są główką do dołu, a inne przekręcają się niemal przed samym porodem. I nie jest wykluczone, że jeszcze fiknie koziołka.
A poza tym, ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość