Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 cze 2009, 22:06

mój maluch lubi jak czytam starszemu książeczki i leżę przy tym na lewym boku. Wtedy bryka az miło

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 cze 2009, 22:25

Ja musialam narazie zrezygnowac z czytania wieczornego, narazie nauka wspolnego zasypiania, moze potem znow uda mi sie wrocic do ksiazeczek
Ale ogolenie nie odczuwam jakis reakcji dzidzi w brzuchu, no chyba ze cokolwiek jem to sie odzywa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 cze 2009, 22:31

Moje dziecko ma obsesje na punkcie czytania. Zmusza mnie do czytania przed snem, po śnie i jeszcze 100 razy dziennie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

18 cze 2009, 10:24

Nasz Mati też strasznie lubi książeczki. Jesienią czytaliśmy ich więcej. Zapisaliśmy się też do biblioteki. Teraz gdy spędzamy całe dnie na dworzu czytamy mniej, ale postanowiłam sobie czytać mu 1 książeczkę do snu kiedy pije mleczko. Potem idzie myć ząbki i spać:) w zeszłym tygodniu kupiłam nawet sobie z 8 lektur klas I-III i mamy zamiar u rodziców na wakacjach czytać je sobie do snu. Ja sobie przypomnę treść, aby wracając do pracy mieć pojęcie:) a Mati będzie miał swoją przyjemność:)

Dziś robiłam wyniki. Mocz, krew, glukoza. Siedziałam godzinę czekając na kolejne pobranie i czytałam sobie książkę. Szok godzinę mi nikt nie przeszkadzał:)
Na 12 jadę na radę, a jutro już zakończenie roku i laba:) w po południu się pakujemy bo w sobotę o 13.20 mamy samolot, a do Berlina trzeba dojechać.

Siunia gratuluję córeczki. No u Ciebie to już musiała być przy 2 synkach:) ciekawa jestem jak to się u nas kończy. Już się nastawiłam psychicznie na chłopca a tu 92%:)

nasze poniedziałkowe usg
Obrazek

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

18 cze 2009, 13:31

Hej

Wiecie dziewczyny dla Milana jakos minela mania ksiazkowa, kiedys strasznie byl, ale jak sie urodzil Nathan to jakos wszystko sie poprzekrecalo mu

A tu moja corcia z wczorajszego usg

Obrazek

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

18 cze 2009, 13:40

A ja dziś była na zakończeniu klas 6. Moja klasa kończy szkołę więc się powlekłam. Nawet jakąs zwiędłą wiecheć dostałam. Paranoja z tymi kwiatkami. Szkoda pieniędzy. Co roku znosze do domu całe wiadra, a one jeszcze pod wieczór nadają sie do wywalenia.

Śliczne tte wasze maluszki. Ja we wtorek mam usg połówkowe.

Już nie mogę się doczekac polowy lipca, jak wreszcie na wczasy pojedziemy... nie byliśmy 4 lata

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

19 cze 2009, 12:40

Siunia jaki śliczny dziubek:)

Kilolek ja też właśnie wróciłam z zakończenia roku. Byłam z Matim więc oczy dookoła głowy i nie posiedziałam spokojnie, ale ogólnie było fajnie. Teraz walizki z szaf i wielkie pakowanie na jutrzejszy wyjazd:) wakacje:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

19 cze 2009, 13:58

No ja tez już jestem po. Nawet nie poszaleli z kwiattkami z czego sie bardzo cieszę. Tzn i tak dostałam od każdego różyczkę i od klasy storczyka w doniczce, ale jednego roku kkażdy z klasy dał mi bukiet :ico_szoking: :ico_olaboga: szaleństwo musiałam aż męża ściągać żeby to pozabierał. Teraz leżą na tarasie i zastanawiam sie co z nimi zrobić. Jednego roku bylo fajnie, bo na drugi dzień szłam na ślub :ico_haha_02: więc z tego co przeżylo do rana zrobilam ogromny bukiet :ico_haha_02:
A dzisiaj chyba na cmentarz wyniose tylko nie bardzo mi sie chce, bo pada :ico_noniewiem:
Pamiętajcie dziewczyny jak już wasze pociechy pójdą do szkoly zlitujcie się nad nauczycielem i oszczędźcie biedne kwiatki :ico_oczko:

matikasia, zazdroszczę ci. No ale ja też już odliczam dni do wyjazdu. Chyba musze sobie stosowny suwaczek sobie ustawić. Tylko w prafilu już chyba nic mi się nei zmieści :-)

Awatar użytkownika
PaulinaS
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1157
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:51

19 cze 2009, 21:43

hej :-D
Siunia gratuluję córci :ico_brawa_01:

A ja od wczoraj czuje wyraźne ruchy kruszynki :-D
23 mam wizytę i zobaczymy co też w brzusiu siedzi ...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 cze 2009, 22:06

Hej

Normalnie padam, caly dzien w kuchni, 3 torty gotowe, na jutro zostawilam se ozdabianie
zrobilam tez karpatke i 2 salatki, maz zajmuje sie miesem na grilla
mam nadzieje ze jutro pogoda dopisze i cala impreza potrojnych urodzin odbedzie sie na podworku :-)

PaulinaS, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ruchy
A co bys chciala, zapewne dziewczynke :ico_oczko: ?
Siunia jaki śliczny dziubek:)
hehe fajny fajny, w ogole dobre te usg w szpitalu maja , tak szwstko ladnie widac, ja nawet w polsce jak prywatnie w 1 czy 2 ciazy bylam to gin mial jakis gorszy sprzet

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość