Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

10 cze 2010, 16:25

wróciłam od dentysty, odwiedzin u rodzicow, i z placu zabaw.....wracalismy na piechote i zrobilismy 12 przystankow z buta w taki upal :ico_puknij: ledwie zyjemy :-D

moj termometr w sloncu pokazuje teraz 49 stopni a wczesniej musialo byc wiecej o wiele wiele, bo teraz juz az takiego apogeum temperatury nie ma.
powiedzieli ze najlepszy jest CIEPLY prysznic i moczenie nóg w cieplej wodzie :)
no wlasnie i ja kiedys gdzies czytalam, ze na upaly najlepsza jest goraca herbata i ciepla kapiel, a to dlatego, ze jak wezmiemy zimny prysznic to potem znow takie uderzenie goraca, a jak cieply to jakbysmy nie na upal wychodzili tylko chlodek, ze tak to niby organizm odbiera :-D cos w tym jest :-)

no to ja mam tak od tygodnia i to są te skurcze braxtona
kurde to te skurcze juz?? tak wczesnie?? :ico_szoking: z Matim mialam tak po 30 tc :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

10 cze 2010, 21:02

heloł :-D
u nas własnie pada deszcz
jest cieplutko
a w dzień to masakra, siedzieliśmy pół dnia w domu bo nie szło wyjść na dwór
Monia M, ładnie narobiliście kilometrów :ico_haha_01:
ja bym nie dała rade w taki upał
a właśnie sobie wypiłam pyszny koktajl z truskaweczek :ico_brawa_01: pychaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

10 cze 2010, 21:25

Monia M, to nie te o których myslisz - sa jakies tam - te co mamy teraz od 17 tyg. i są jakies od 30 bo jedne są przepowiadające a jedne przygotowujące czy jakoś tak i te są jedne z tych ale które to ci nie powiem :)

dziewczyny - trzymajcie mnie bo kolejny raz przez zakupy na allegro krew mnie zalewa - tym raze sprzedawca super, kupilam basen Wikowi o 9 a o 11 juz nadal paczke u kuriera - z tym ze bylo to w poniedzialek a do dzis basenu nie ma!!!!!!!! kurier codziennie paczke pobiera tylko dotrzec nie moze - a ja siedze jak glupia i czekam i czekam . dzis zadzwonil o 7!!!!! ze bedzie miedzy 12 a 14 o 16 zadzwonilam a ten mi mówi ze to kolega dzwonil z jego numeru i podal mi inny numer - dzwonie - a ten mi mówi ze on ma inny rejon i zglosi do centrali - bo niestety ja nie moglam sie za chiny ludowe dodzwonić!!!!! po 5 minutach zadzwonil ze zaraz podjedzie - pogodzinie czekania dzwonie na numer z którego dzwonil a ten mi mówi ze to nie on !!!!! i on oczywiscie co?? nie ma mojej paczki bo ma inny rejon - jutro bedzie 5 dni czekania na kuriera!!!!!!! poczta ekonomem szybciej by dostarczyla!!!!!! Omijajcie firme kurierską Siódemka szerokim lukiem - niestety opinie w internecie potwierdzają ze na paczke za kur** 35 zl poczekacie nawet tydzien a na poczcie zaplacilaa bym 9 i juz dawno basen by byl !!!!!!

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 cze 2010, 08:57

ejustysia, no rzeczywiście można się wściec :ico_zly:
ja kupiłam ten tapczan we wtorek, a wczoraj dostałam e-maila, że już tapczan wysłany kurierem :ico_brawa_01:
już nie mogę sie doczekać kiedy przyjedzie :ico_brawa_01:
a w ogóle dzień dobry i upalny :ico_brawa_01:
u nas już na termometrze 26 stopni ciepła :ico_brawa_01:
jade dzis z młodym na basem, juz nie mogę sie doczekać :ico_brawa_01:
aaaaaaaaaaaaa
stawiam :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: za rozpoczęty 14 tc, jak źle liczę to proszę mnie poprawić :-D

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 cze 2010, 09:15

ejustysia, kuzwa z tymi przesylkami to nie raz niezle jaja sa. Na terenie Polski a co dopiero mowic o wysylaniu czegos za granice. Tak jak my ostatnio wysylalismy na swieta paczke do Ani to kurde bylam pewna, ze albo gdzies zaginie, albo ja uszkodza, albo dojdzie za miesiac, ale na szczescie jakos wyjatkowo sprawnie to poszlo.
A teraz by sie wam na te upaly basenik przydal.... ech....
tez bym poszla na basen z malym.....

aniaj84, gratulacje 14 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jezunku jak to szybko leci :ico_szoking:

U nas juz 30 stopni...mielismy isc na plac chyba kurde dzis pojdziemy na placyk troche pozniej, wczoraj dalam czadu z tym spacerem, nie dosc, ze taki dystans to jeszcze w takim upale, bez pomyslunku normalnie :ico_puknij: z dzieckiem malym i jeszcze w ciazy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

11 cze 2010, 09:38

jade dzis z młodym na basem,
chwilowo nie wypowiadajcie przy mnie slowa basen :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

no ale i tak zazdroszcze - my bylismy wczoraj nad jeziorem i wiko z tata plywali ale byla radocha :)
gratulacje 14 tygodnia :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ale bym sie teraz z wikiem w basenie schlodzila :ico_zly: a taki duzy zamówilam - 3 metry ma :)

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 cze 2010, 10:17

U nas juz 30 stopni...mielismy isc na plac chyba kurde dzis pojdziemy na placyk troche pozniej, wczoraj dalam czadu z tym spacerem, nie dosc, ze taki dystans to jeszcze w takim upale, bez pomyslunku normalnie :ico_puknij: z dzieckiem malym i jeszcze w ciazy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
no Monia lepiej rzeczywiście posiedzcie w domku, za gorąco dziś
ja na razie nie wychodzę
pospuszczałam rolety i jest super :ico_brawa_01:
aniaj84, gratulacje 14 tygodnia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jezunku jak to szybko leci :ico_szoking:
:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki, ja też nie wiem kiedy to zleciało :ico_brawa_01:
chwilowo nie wypowiadajcie przy mnie slowa basen :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ok :ico_haha_01: :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-06-11, 10:18 ]
kurde
przed chwilą kupiłam spodnie rybaczki na allegro, ale kurna nie ma podanego konta tylko "płacę z allegro" :ico_noniewiem:
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
co mam zrobić...???

[ Dodano: 2010-06-11, 10:26 ]
jestem chyba uzależniona od komputera :ico_noniewiem:
siedze jak taka maniaczka zamiast "coś zrobic" :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 cze 2010, 10:27

siedzimy wiec w domku, choc bardzo tego nie lubimy :ico_zly: ale co zrobic, jak nie pada to kuzwa upaly, oszlaec z ta pogoda mozna :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Tez rolety pospuszczane ale i tak w domu piekielnie goraca, nienawidze blokow latem :ico_zly:
Nie moge sie doczekac juz koncowki czerwca bo wyjezdzam na dzialke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tam inaczej sie znosi i deszcz i upaly :-)

[ Dodano: 2010-06-11, 10:31 ]

[ Dodano: 2010-06-11, 10:26 ]
jestem chyba uzależniona od komputera :ico_noniewiem:
siedze jak taka maniaczka zamiast "coś zrobic" :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
witam w klubie :ico_oczko: ale co ciagle w tym domu robic?? ile mozna sprzatac, albo gotowac??? zwlaszcza, ze wtaki upal to nawet jesc sie nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-11, 10:31 ]
tutaj chociaz mozna sobie pogadac z kims inteligentnym :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

11 cze 2010, 10:33

witam w klubie :ico_oczko: ale co ciagle w tym domu robic?? ile mozna sprzatac, albo gotowac??? zwlaszcza, ze wtaki upal to nawet jesc sie nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-11, 10:31 ]
tutaj chociaz mozna sobie pogadac z kims inteligentnym :-D
no własnie
masz racje :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

ja dzis obiadku nie gotuje, ide z młodym do tesciowej na zupkę owocową :ico_brawa_01:
Monia a na którym piętrze mieszkasz?

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

11 cze 2010, 10:40

na 2 :) ale przez 2 ostatnie lata mieszkalam na 7

[ Dodano: 2010-06-11, 10:41 ]
kurde a mnie sie chce samej fasolki szparagowej, samiutenskiej nawet bez buleczki z maselkiem :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość