szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

28 sie 2012, 20:42

ja jestem za tym zeby szybciej podac anybiotyk, zeby dzieciak sie nie meczyl
No każdy może mieć swoje zdanie i to jest święte.
moja ost przylapalam jak sie dobierala do kit-kat'u od kotka :-)
heheh no tato opowiadał kiedyś taka historię ...
Jest hydraulikiem i poszedł do pani ,a pies szybko uciekł do kuchni gdzie miał miskę i wyjadł co tylko było w niej. Pani opowiada mu że kiedyś przyszła do niej znajoma z małym dzieckiem i one rozmawiają a dziecko poraczkowało do miski psa i zajadało sobie karmę,psiak warczał i warczał.Od tego momentu pies gdy tylko ktoś obcy przyjdzie on rzuca się na miskę i wyjada ile by w misce nie było hehehe

Popołudniu zrobiłam szarlotkę ale bez jajek bo moja niunia tak patrzyła na te placki więc upiekłam taki co może zjeść. Bardzo buzia się cieszyła gdy jej dawałam bez ograniczeń.Potem wybrałyśmy się na ponad godzinna przejażdżkę rowerem. Mała zachwycona.
Kąpiel i karmienie to obowiązek tatusia w tym tyg więc ja mam luzik.
Mała już od jakiegoś czasu śpi a ja czekam na wolną łazienkę i do spania też pójdę bo jakaś zmęczona jestem.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2012, 10:37

Dzień dobry!

szkieletorek, fajny miałaś pomysł z tym fotelikiem, skoro Lili taka zadowolona :-)
Ja to lata nie jeździłam na rowerze :ico_wstydzioch:
Został u rodziców i czeka na lepsze czasy, hehe...
Nawet nie miałabym go za bardzo gdzie trzymać.

O 12 przychodzą montować nam szafę w sypialni, jupi!
M. zwalnia się z pracy, a my się z dziećmi eksmitujemy na ten czas.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 sie 2012, 10:49

Ja to lata nie jeździłam na rowerze :ico_wstydzioch:
No ja ostatnio na początku ciąży i jak wsiadłam pierwszy raz to tak dziwnie było i lekko chwiałam się heheh
Został u rodziców i czeka na lepsze czasy, hehe...
Nawet nie miałabym go za bardzo gdzie trzymać.
No a córka Zuzia nie ma swojego rowerka ? To razem byście mogły jeździć.
Aha a piwnicy nie macie w bloku ? My kiedyś mieszkaliśmy w DT w bloku i właśnie w piwnicy trzymaliśmy bo na balkon na 3 piętro wynosić za ciężko było.

Obiadek mam już gotowy . Domek ogarnięty .Lili położyłam spać ale chyba przegapiłam jej moment gdy była śpiąca bo teraz od 30 min bawi się i chichocze w łóżeczku zamiast zasnąć.Chyba ja wyciągnę i wezmę na pole , będzie mieć jedna dziś drzemkę i trudno.

Dobra zmykam po mała i po kawkę.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2012, 20:19

jak wsiadłam pierwszy raz to tak dziwnie było i lekko chwiałam się heheh
nawet nie mów, ja myślałam,że tego się nie zapomina :ico_haha_01:

Zuzia rowerek ma, ale z nią jeszcze nie poszaleje, bo jeździ na 4 kółkach i w dodatku z rączką z tyłu, bo się boi.
A piwnicę mam, ale już roweru tam nie wcisnę :-D

Szafa stoi :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 sie 2012, 07:25

witam
Kala od dwoch nocek znow śpika normalnie :ico_brawa_01:
ma dwie wielkie bulwy na gornych dziaselkach, wiec moze to ja jakos rozbudzalo..sama nie wiem :ico_noniewiem:

rower..ja nie posiadam..moj maz ma, ale wisi w garazu, od czasu do czasu go myje, zrobi rundke czy wszystko dalej sprawne i tyle..Mila ma, lubi jezdzic, ale na razie szalaje na 4 kolkach, a Kala na roczek dostala rowerek biegowy, mysle ze juz na wiosne bedzie smigac :-)
nawet nie mów, ja myślałam,że tego się nie zapomina
to ja caly czas tak mysle :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

30 sie 2012, 07:50

Nocka super jak i poprzednia .Mała budzi się czasem ale nawet nie chodzę do niej bo zasypia nim dojdę. Teraz łobuziak skupie placka z jabłkami z ławy i można sobie wyobrazić jaki jest bałagan.
Za godzinkę jadę na zakupy do miasta i przy okazji wstąpię do ciucholandu bo dziś wszystko po 1 zł. Tydź temu tez byłam akurat w mieście i kupiłam masę rzeczy w super stanie za grosze.

Dziewczyny powiedzcie mi jak z jakością biustonoszy Marks Spencer i czy mają zawyżona lub zaniżona rozmiarówkę ?? (nie wiem czy dobrze napisałam markę)

[ Dodano: 30-08-2012, 07:51 ]
nawet nie mów, ja myślałam,że tego się nie zapomina
to ja caly czas tak mysle :ico_haha_01:
Nie no chyba nie zapomina ale troszku mnie zachwiało.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

30 sie 2012, 08:25

Dziewczyny powiedzcie mi jak z jakością biustonoszy Marks Spencer i czy mają zawyżona lub zaniżona rozmiarówkę ?? (nie wiem czy dobrze napisałam markę)
mimo, że to angielska marka nie powiem nic o biustonoszach. Jedynie bluzki i spodnie mam to normalna rozmiarówka, ani zawyżona ani zanizona.

Doberek

U nas też już od jakiegoś czasu nocki przesypiamy całe, no z wyjątkiem mnie, bo Eliza nadal wedruje i sie budzi i mam wrażenie, że ona jes malutkim dzidziusiem nie Dorian, a nie mam już sposobu jej oduczyc mimo, że wiem, ze to głupie.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2012, 07:18

A co to za cisza .......
Gdzie wy wszystkie podziały się.
Ja wczoraj jak zwykle od rana do popołudnia robiłam porządki by dziś mieć labę, a popołudniu mąż zawiózł mnie do koleżanki Agi i tam sobie plotkowałyśmy, gadały na różne tematy i wypiły flaszeczkę .Z taką kobietą to nawet nie wiem kiedy te 6 godzin minęło bo tyle byłam u niej.Lili zajmował się tatuś więc byłam spokojna.
Dziś mała wstała kilka min przed 7 ,wypiła mleczko i że pogoda jest bee bo ciemno zachmurzone bardzo to zasnęła nadal a ja mam chwilkę na komp i wyszykowanie się na spokojnie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 wrz 2012, 08:41

Doberek

Mnie mniej bo praca, czasu mi brak nawet w dni wolne, albo najbardziej w te dni. No ale niebawem kilka dni wolnego będe miała to może posiedzę. Koleżanka ma u mnie mieszkac te kilka dni.

Wczoraj poszłam na małe zakupy, bo miałam bon, że jak wydam 30 lub wiecej 5 funtów oszczedzę, wiec poszłam nakupowałam husteczek mokrych chyba z 7 paczek pakowanych po 4, hihihi ale zapasik mam i oszczędziłam 5f. Można zliczyc że z 30 paczek husteczek mam za 100 zł to dużo na polskie???? Husteczki pakowane po 80 sztuk.

Buziaki i pozdrawiam, mam mało czasu by sie wyszykowac do wyjścia z 2 dzieci

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

01 wrz 2012, 10:25

No raczej tanio kupiłaś te chusteczki. Okazja ci sie trafila.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość