Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 paź 2007, 09:53

Dziń bobry :-D

[ Dodano: 2007-10-30, 09:20 ]
Czuję pod palcem - dolna prawa jedynka !!!!

Hura hura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

30 paź 2007, 10:25

witajcie Kochaniutkie, wczoraj awansowałam tak jak Massumi na matkę 2 dzieci, T jest chory, ale zamiast słuchać mnie to woli po swojemu, w końcu teściowa go opieprzyła ze mnie nie słucha i poskutkowało, no widzicie ja mam w domu maminsynka... jak ja coś powiem to jest źle ale jeśli teściowa bądź teść powiedzą to samo co ja wcześniej to już jest inaczej... Mat dziś w nocy się rozryczał powó - katar, a mówiłam T żeby się do niego nie zbliżał :ico_zly: zwariuję chyba, wczoraj to normalnie już nie miałam siły, na nic, o 9 położyłam się spać bo padałam na twarz Zbora może J coś innego wykombinuje tam na miejscu, może znajdzie coś lepszego??


a oto ja w przeddzień finału
Obrazek

[ Dodano: 2007-10-30, 09:27 ]
Kamizala gratulacje i wielgaśne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wiktorka

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

30 paź 2007, 10:35

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wiktorka

Kinga jeszcze nie ma ząbalków, choć pediatra wczoraj oglądał i powiedział że lada chwila :ico_haha_01: a i konsultowałam z nim tą nieszczęsną wit D3, jednak mam dawać 1 kropelkę a nie jak tamtem od bioderek zalecił, a wogóle to ten wczorajszy ochrzanił tego drugiego żeby nie brał się za lecznie dzieci :ico_szoking: :ico_szoking: no po prostu ręce opadają jak 1 podważa kompetencje 2 i komu teraz ufać :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Kate moja Kinga też przebudza się przed nocą z płaczem właśnie przez katarek, życzę zdrówka dla Małego :ico_haha_02:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 paź 2007, 10:56

witajcie

u nas nocka ok. mala zasnela chwile po 20 i spala do 4, a ze A o tej wstaje by popracowac w domu to nie musialam, mąż ją nakarmił i dalej spała do 7... kurcze ta zmiana czasu spowodowala ze Kinga spi do 7 a nie do 8...

teraz mala spi, ja leze w lozku z laptopem i nic mi sie nie chce robic

pogoda do bani...

oj dzisiaj dzien marudy

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 paź 2007, 10:57

hello!

Wielgachne CONGRATULATIONS dla Wiktorka!!!!! :ico_brawa_01: :-D
to podsumujmy...jak narazie to jest stan 3:1 dla chlpoaczkow?

i dla Gosi za bombową fryzurkę :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
i dalej nie widze foty Jagodki :ico_noniewiem:

no my po nocce-mala budzi mi sie raz na cyca...i to mi pasi....ale dzis juz o 6.20 si krecila bardzo i chcialam ja docyckowac i musialam przejsc na drugą strone lozka i przechodze a tu taaaaaaaaaaaaaki zapach....bleeee...kupa....i przebralam ja i sie wybudzila ale ie zaluje bo kupa wysza pampersem...fujjj ile tego bylo :ico_szoking: ...jakby pierdla to chyba by pampersa rozsadzilo :ico_oczko: ...no i juz nie zasnela ale teraz za to juz kima....jeszcze sie nie przestawila z rana po zmianie czasu choc wieczorem fajnie wytrzymuje poki co......

U nas pogoda swietna..oczywiscie juz chlodno ale niebo czysciutkie i slonko :ico_brawa_01:

..no brzusi duzy ale zgrabny bardzo!!!!! :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

a jeszcze wam powiem cos smiesznego...oczywiscie po wycieczce do ambasady okazalo sie ze A. zgubil oryginal aktu urodzenia Mayi...no ladnie....i szuka i w koncu napisal emaila do ambasady czy przypadkiem ktos nie znalazl...hihihi...a ci mu dzisiaj odpisali ze wcale nie zgubil :ico_puknij: ...tylko oni zabrali...hehehe bo potrzebuja do wydania paszportu...a ten tam pisal ze zgubila z powodu jakiegos zamieszania...i wogole ze zmeczony podrozą byl :ico_puknij: :ico_haha_01: ....no to dobrze ze sie znalazlo al jaki wstyd :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-10-30, 10:00 ]
no a katarku to wspolczuje wszystkim maluszkom i dzieciaczom tez!!!!!moja jeszcze ma ten katar...co kilka dni zmienia on swoja postac ale dalej nas meczy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-30, 10:01 ]
mamusiom i dzieciaczkom mialo byc... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 paź 2007, 11:02

Witajcie, witajcie!!!
Widzę, że każdego dnia więcej zakatarzonych :ico_olaboga: kate_k82, kurujcie się i oby szybko minęło, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka Wam życzę.
Patrzcie, a mój Kacper był taki chory, trzy dni i mu przeszło, a mały nawet nie kichnął, oby tak dalej.

kamizela, witamy w gronie ZĘBACZY :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 30 paź 2007, 11:04 przez Sikorka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 paź 2007, 11:03

Hi hi przez tego zębolka będę miała rogala na buzi przez cały dzień :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

30 paź 2007, 11:11

U nas też jeszcze smarkato, a mój J. jest wrogiem lekarstw... więc zanim go przekonam to też mam .... :ico_sorki: :ico_zly:

A dla Wiktora wielkie :ico_brawa_01: od szczerbatej Uli :ico_haha_02:

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 paź 2007, 11:26

hehehe...Maya juz nie spi....ale juz lezy na kaczy kolejną kupe majstruje...wow...i znow znajomy zapach sie unosi w pokoju :ico_haha_01:
czekam na listonosza bo paczki cos sie spozniają :ico_zly: ....a i nie wiem czy sie chwalilam ale zamowilismy siedzonko do auta nowe ...bo z tego z wozka juz wyrosla i na sile w nimjakos siedzi.....a teraz kupilismy takie od 0-18kg....niby do 4 lat.....z pozycja do spania i wkladka dla niesiedzących dzieci...bo Maya to lubi spac w aucie ...i powinno byc pod koniec tygodnia...fajnie bo bidulka juz tam ledwo sie miesci :ico_olaboga: ...i tym sposobem przechodzimy do spacerowkiale bedzie chyba lipa bo w siodelku to mala ogladala swiat a w spacerowce na plasko bedzie ryk cos mi sie wydaje bo co to za spacer jak nic nie widzi :ico_olaboga: ....a na polleząco to za dlugonie moze byc...i jestem w kropce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

30 paź 2007, 11:27

A my już mamy takie ząbule, że możemy się już nimi pochwalić. Mało ostre zdjęcie, ale na nim najlepiej jednak widać zęby, bo one zawsze pod język się chowają :-D
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości