Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

17 cze 2008, 20:25

ja tylko na chwilek bo zaraz trzeba malucha kapac

wiec vIolu co do wózeczka to mi sie najbardziej podoba ten trzeci bo fajne bajery ma i nie zajmuje duzo miejsca, a do ten drugi ma sliczny kolorek ten niebiesko-zielony :-D jak dla mnie cudo :-D a ten wózeczke rózowy co macie nie nadaje sie na wyjazd?????

Małolatko super ze tyłeczek juz oki :-D
i oczywiscie :ico_brawa_01: wielkie za przespana nocke :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

17 cze 2008, 20:29

Hej hej
A my dzis juz w lepszym nastroju.Juli dzis tak plakala u lekarza a ja z nia :ico_wstydzioch: Myslalam ze mi juz przeszlo ale za kazdym szczepieniem to samo :ico_wstydzioch: Czy kiedys mi to przejdzie?
Juli ma 78cm wzrostu i 9300 g a po za tym rozwija sie prima :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Violu wozki wszystkie spoko.A barierki nie potrzeba choc moja sie zsuwala bo przyzwyczajona do barierki.Aaaaaaaaaa ja nie pisalam ze tescie mieli mi kupic wozek dla Juli w Polsce no i kupili taki jak tego typu ci Twoj Violu typowany ostatni.Najpierw mosialam chodzic jak dziewica :-D noga za noga bo ten zestaw kolek jakos tak blisko siebie a z moim to jak kaczka moge chodzic :ico_oczko: No ale co tam w koncu darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada,nie? :ico_oczko:
No i brawa dla Milenki za zabki :ico_tort:

Madziu suuuuuuuuuuuuuper ze pupcia Kubusia juz lepiej,a jak z Toba?A co do polek to smiechowe takie nie?Pasuja :ico_oczko: Moj nie wiedzial zupelnie jak je powiesic,ach te chlopy :-D

Justyna superasno widocznie to rzeczywiscie trzydniowka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ula dddddddddddddddddddddduzo zdrowka dla Tomka :ico_tort:

[ Dodano: 2008-06-17, 20:32 ]
Violu a moze ten drugi jest w innych kolorkach.Spytaj sprzedawce.Mi tez sie podoba 2 i 3.

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 cze 2008, 20:33

wiec vIolu co do wózeczka to mi sie najbardziej podoba ten trzeci bo fajne bajery ma i nie zajmuje duzo miejsca, a do ten drugi ma sliczny kolorek ten niebiesko-zielony jak dla mnie cudo a ten wózeczke rózowy co macie nie nadaje sie na wyjazd?????
wpadam na chwilkę....

Ula mi też najbardziej podoba sie ten zielono-niebieski :)) i chyba ten kupimy bo cenowo nie drogi...i ładny..no i mężusiowi też się podoba :))
ten nasz różowy jest spoko, ale niestety sporo miejsca zajmuje przy złożeniu....
a wiesz do pociągu to sporo bagaży będziemy mieć...aż sie boję jak się zabierzemy... :ico_olaboga:

Asiu super dla Julii za wagę... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wpadnę po kąpanku Milenki

[ Dodano: 2008-06-17, 21:17 ]
JUZ JESTEŚMY...... Z MILENKĄ NA KOLANKACH :)
uot;]Violu a moze ten drugi jest w innych kolorkach.Spytaj sprzedawce.Mi tez sie podoba 2 i 3.
WÓZECZKI SĄ TYLKO TAKIE JAK NA ZDJĘCIACH...

podoba nam się ten http://www.allegro.pl/item378316605_lek ... ocja_.html
tylko jaki kolor czy ten niebieski z zielonym? czy pomarańczowy z beżowym?

dostałam wiadomosc od KINGUSI
Jestesmy już w londynie. Eliza zaczyna ząbkować już jest jeden ząb a w sumie dwa wyczuwalne ząbki. też zapitala po całym mieszkaniu na czworaka najchętniej to by wstała i poszła ale tak jak piszesz pupa ciagnie. przy meblach idzie jej super ;)
Jak mozesz pozdrów dziewczyny na forum prześlij całuski bardzo tesknie za pisaniem z wami. Powalcze troche z netem i moze mi sie uda.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, 21:45 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 cze 2008, 21:44

czesc
fajnie bylo
wyszlam zadowolona
oby wynik byl rownie pozytywny hihi
wypilam red bulla przed egzaminem i mialam gadane hehe

fajnie
juz mam wakacje
ale jeszcze zajecia mamy do lipca , ale dla mnie juz luz hihi

a najbardziej sie ucieszylam po wyjsciu ze szkoly bo znalazlam sklep z fajnymi sukienkami
i mam upatrzone na wesele jupi
bo do tej pory nic mi sie nie podobalo
pojade tam w sb z adamem moze cos wybierzemy
bo wlasciwie to tylko dwie mi sie podobaly hihi

u nas znow meczyk hehe
i do tego whiskacz mm pycha

leon szybko padl bo znow od 13 tej nie spal hihi
mnie nie bylo. a z kumpela sie swietnie bawil wiec szkoda bylo go usypiac hihi

aaaa przed spaniem bawil sie butelka z maggi i co? rzucil na podloge i byla masakra
mokro smierdzaco itd
ale dobrze ze zadne szklo do niego nie dotarlo ufff

wczoraj otworzyl sobie szafke ze srodkami czystosci i wylal plyn do prania wrrr

w ub tygodniu oliwa wyladowala na podlodze

wrrrr

dzis sie podrapal na klatece piersiowej a nwet nie wiem kiedy i czym wrrr

oczy wokol glowy to i tak za malo hihi

violu gratki kolejnych zabkow, co do spacerowki to nie orientuje sie w parasolkach. szkoda ze basi nie ma bo ona w tych sprawach jest obyta hihi
ta pierwsza rzeczywiscie ladna kolorowa
szkoda ze nie ma palaka a nie da sie dokupic? doczepic cos? taki luk do wozka z zabawkami na przyklad? sama nie wiem

a kolorek to wybralabym z pomaranczem ehhe ale to sprawa gustu
pozdrow kinge od nas


justyna super sa te wyprzedaze ja tez zaczynam szalec hihi
a weronika super spioszek. cos jak mu lelus
choc osttanio on wstaje juz o 9 hihi
i kolo 5-6 robi sobie pobudke na mleczko i chwile zabawy hihi

ula tak trzymac. oby pawelka choroba nie dopadla. a was niech szybko opuszcza!!

małolata brawa za przespane nocki. niech juz tak zostanie hihi

u nas przez kilka dni nie bylo zandych pobudek do rana. a teraz lelek zaraz po zasnieciu ok 40min po, placze, i tak czasem 2-3 razy.. ale na krotko i spi potem do rana
od 1,5 tygodnia nie je w nocy , tylko czasem wode jak juz sie przebudzi hihi

joasiu piekna waga i wymiary julii brawa!!! a o szzczepieniu nie przypominaj, u nas w polowie lipca brrr juz sie boje :ico_placzek: fajne te poleczki, widzialam je w ikei

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

17 cze 2008, 21:55

Ja tu tylko na chwileczke, no i bede miala mniej czasu przez pare najblizszych dni, bo tesciowa przyjechala, a w niedziele chrzciny :ico_olaboga:
Ojejku ale wasze maluszki super rosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a moja dalej taka ociupinka :ico_szoking: 71cm i dalej 8.5kg :ico_szoking:
no lece , bo juz na nosek padam, a tesciowa gadu-gadu! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

17 cze 2008, 23:33

czesc
fajnie bylo
wyszlam zadowolona
oby wynik byl rownie pozytywny hihi
wypilam red bulla przed egzaminem i mialam gadane hehe

Madziorka
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a co do wózka to jednak zwyciężył kolorek pomarańczowo-beżowy...jednak dla dziewczynki ładniejszy :)
ta zieleń z błękitem jest extra, ale bardziej dla chłopca....
jutro zamawiam wózeczek :))

Małolatko brawa dla Kubusia za przespaną nockę... oby już tak zawsze przesypiał :)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 cze 2008, 11:42

http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4883 czesc, dziewczyny :-) za praszam do udziału w tej ankiecie :-)

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

18 cze 2008, 12:43

no witam z rana :-D ja dzis w dobrym humrku bo w koncu sie wyspałąm ,bo rano malucha podrzuciałm mezowi a sama sie powylegiwałąm do 11 w łóżeczku, bo padnieta po wczoraj byłam bo nam sie zachciało z mezem filmik do 1 ogladac :-D

Joasiu brawa za super wage :ico_brawa_01: a z tym płączem to u nas naszczescie jakos maluszek lubi lekarzy i jeszcze nie zdazyło mu sie płalac wiec chyba mam farta :-D

Oczywiscie wielkie całuski dla Kingi i z niecierpliwosci czekamy na wiesci od niej zza morza :-D

MAdziu no te nasz maluszki to niestety maja takie pomysły ze nam to by to nigdyy do głowy nie przysżło :-D moj to namietnie próbuje spówac kotka jedzenie i uwilbia sobie robic chlapu-chlapu w jego mleczku :-D a wczoraj jak poszłam z nim do ciotki to tak sie nalatałam, szczegónie ze ona miała na krawedzi kredensu poustwaiane porcelanowe filizanki, za 200 zł jedna :ico_szoking: a on chyba wyczuł ze cenne i co chwile tam był :ico_noniewiem:

Oj Aniu z ta tesciowa to bedziesz miała ubaw :-D trzba sobie chyba jakies koreczki do uszu zakupic, albo słuchaweczki z muzyka zamontowac :-D
a w niedizle bedziemy sie razem bawic ty na chrzcinach a ja na roczku :-D

Oj Anuszka ale cudo foteczka, pamietacie jak nasz maluszki takie maciupkie były, normalnie szok :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

18 cze 2008, 12:58

Witajcie......

a moze jednak ten?
http://www.allegro.pl/item380959184_woz ... enowa.html

czy ten pomarańczowy? http://www.allegro.pl/ite..._promocja_.html
pomózcie....... :ico_sorki:

Ula super, ze się wyspałas...
ja tez nie narzekam, bo Milena codziennie budzi sie ok.9 :))

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 cze 2008, 13:02

Musze Wam powiedzieć, ze piękne są te Wasze dzieci!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość