Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 lis 2008, 12:33

Renia0601 pisze:Asia no można powiedzieć że wszelkie zaległości nadrobione


Dzięki starałam się !!! :ico_haha_01:

Fintifluszka pisze:pies mi zerzarł kartę kodów od konta internetowego, bo ta głupia listonoszka zostawiała pocztę w płocie zamiast w skrzynce i spadała na ziemię, gdzie pies się nią zajmował... zamówiłam następną, ale jej status jest "w produkcji" i mam nie popłacone rachunki


Co za listonoszka babsko wstrentne bez myslne. wkurza mnie coś takiego , u nas tez listonosz był taki ze jak był polecony to nie chciało mu sie wchodzic na 2 pietro i zostawiał awizo a ja potem na poczte musiałam zasówać, ale chyba były skargi na niego i go wywalili. Tearz ma fajnego młodego chłopaczka :ico_oczko:

Fintifluszka pisze:koniec polski pod granice Rosyjską-chrześniaka nam buchnęli

Kurcze strasznie daleko :ico_szoking: ale gratulacje !!!

iwona83 pisze:Assik ale posta nastukalas ale fajnie sie go czytalo

Fintifluszka pisze:Asia, ale nadrobiłaś zaległości


Dzieki dzieki ale tak mi było głupio że dawno nie pisałam wam nic i pewnie pomyślałyście że już mi się znudziło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ale tak nie jest czasem poprostu brakuje czasu.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lis 2008, 12:39

u nas tez dzisiaj sloneczko swieci ale ja sobie chyba podaruje spacerek

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 13:17

Tak, ma na imię Krystian...ale mówimy na niego różnie...Ostatnio najczęściej Łobuziak :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No jakoś z czasem chyba się nauczę wstawiać zdjęcia :-D
Narazie w końcu udało mi się wstawić avatara :ico_brawa_01:
A suwaczek mam zrobiony, tylko nie chce mi go wkleić...

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 lis 2008, 13:30

aniulka8503 pisze:A suwaczek mam zrobiony, tylko nie chce mi go wkleić...

Suwaczek wkleja się w podpis w twoim profilu nie wiem czy już przypadkiem Renia nie pisał tego? :ico_puknij:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lis 2008, 13:32

Majunia spi i jeszcze nie kaszlala ale zrobilam jej syrop z cebuli zobaczymy czy pomoze

zrobione juz mam dwa prania troche jeszcze posprzatam i mam wolne za to jutro mnie czeka prasowanie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 lis 2008, 14:03

ja też się dzisiaj za sprzątanie wzięłam, cały czas zdaje mi się że jest sobota :ico_puknij:
też drugie pranie mam do powieszenia na grzejnikach, darmowy nawilżacz powietrza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 14:06

Tylko w ogóle mam nieaktywne "wklej"...nie wiem, jeszcze będę kombinować :ico_haha_01:
A jeśli chodzi o rozwój Krystusia: On szybko fizycznie się rozwija...Już chodzi...Tzn. narazie robi po kilka kroczków, chwila przerwy (czworaki) i potem znowu kilka kroczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Trochę z mową jest słabo, bo mówi tylko AM i MAMA...
a pokazuje: jakie dobre, ręką robi "indianina"( tylko drugą stroną ręki), przyniesie piłkę i samochód...
I strasznie uwielbia się przytulać...
A jak dzwoni telefon to się śmieje jak mówię "halo tata"
Ostatnio jak spytałam gdzie jest tata to pokazał na telefon :-D :-D :-D
No i uwielbia się bawić z psem (taki niby owczarek) Zresztą oni razem się uwielbiają :ico_haha_01:
I daje buzi...ale to tak śmiesznie wygląda, bo otwiera całą buzię :-D
A dzisiaj miał wypadek...nie wiem jak to się stało, obierałam ziemniaki a on siedział koło mnie i jakoś tak się obrócił, że uderzył się głową o garnek...ma taką "szramę" koło uszka...mam nadzieję, że szybko mu to zejdzie...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 lis 2008, 15:14

Asia, no faktycznie nadrobilas zaleglosci!!! :ico_brawa_01:

Aniulka, fajna fotka w avatarku, o reszte sie nie martw, z naszymy specjalistkami od komputerow na pewno sobie poradzisz :-)

Fintifluszka pisze:Kuby kuzynka urodziła w nocy córeczkę Jagódkę :ico_brawa_01: kurcze oni się wyprowadzili na drugi koniec polski pod granice Rosyjską-chrześniaka nam buchnęli


Gratulacje!!! :ico_brawa_01:

aniulka8503 pisze:On szybko fizycznie się rozwija...Już chodzi...Tzn. narazie robi po kilka kroczków, chwila przerwy (czworaki) i potem znowu kilka kroczków


no brawo!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 lis 2008, 16:39

My wróciliśmy z poczty i ze spaceru we czwórkę, bo z psem... aniulka mój Gabriel też bardzo lubi się z naszym pieskiem bawić.
Swoją drogą to Puma cieczke ma teraz i nie wpuszczamy jej na piętro i Gabriel się nie ma z kim rano bawić po przebudzeniu... a Puma na schodach pod furtką śpi biedna...

przyszły rolety :ico_oczko: wszystko z nimi w porządku na szczęście :ico_haha_01:

Wstawiliśmy pranie
Obrazek

a teraz czekamy na Kubę, bo poszedł do sklepu...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 lis 2008, 17:27

aniulka8503 pisze:Tylko w ogóle mam nieaktywne "wklej"...nie wiem

a zaznaczyłaś cały tekst wcześciej? to wtedy powinno się uaktywnić kopiuj, a później wklej :-)

My właśnie w trakcie pisania mieliśmy wypadek, stuknął się w kant futryny, chociaż był pilnowany przez babcię i tatusia, nie przyłożyliśmy odrazu czegoś zimnego i guza mamy.
Uciekam na Hous'a

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość