Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 20:40

Madziorka masz takie same pościele jak ja :ico_szoking:
Emilka wiem ze jest polski lekarz tu, ale on podlega pod Irola i pracuje w szpitalu, wiec nie jest ciekawie,
nie mam sił odpisywać misiek chory strasznie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 paź 2007, 20:46

martus jakie posciele? :ico_szoking:
co znowu jest franiowi???? strasznie wam wspolczuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

my zjedlismy obiad a leos nam usnal hihi i czekamy zeby pojechac do tesco hiih a myslalam ze tam bedzie spac
biedne to nasze dziecko
zamiast spac to bedzie wloczone jeszcze,.,.
ach...

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 paź 2007, 21:10

madziorka moj Oscarek tez ma taka sama posciel w zyrafki jak leos, a co do Leosa to jest superancki i tak jak by do ciebie robi sie podobny, aha i dzieki za nr napisze napewno jak tylko mnie cos wezmie i jak urodze, bo jak narazie to cisza, chyba mu tam wygodnie.

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 paź 2007, 21:20

Martusiu ten lekarz przyjmuje w przychodni na templemore st . Kurde trzymam kciuki za Frania szkoda jak dzieci choruja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 paź 2007, 21:46

oj, dziewczyny, chyba wlasnie mialam namiastke tego co wy przechodzicie z chorymi maluchami :ico_olaboga: ZEBOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Caly dzien byla troce marudna, jesc nie chciala za bardzo i raczke na nosek kladla i nie jarzylam wogole o co chodzi :ico_noniewiem: tempki nie miala, ogolnie zdrowo wygladala (chociaz niestety mojego meza zmoglo i ma zapalenie oskrzeli :ico_noniewiem: )w koncu zajrzalam jej do paszczeki, a tam cale czerwone i spuchniete dziaselka :ico_placzek: wieczorem taka awanture zrobila :ico_olaboga: :ico_olaboga: spac nie chciala, na rece tylko, w chuscie ja nosilam, ale nagle jej sie odechcialo i plakac zaczela, to ja z chusty wyciaglam i dalej nosilam na rekach, bo tylko tak byl spokoj. maz na chwile chcial mnie zluzowac, bo juz mi rece odpadaly to tak sie zaczela drzec, ze kosmos :ico_olaboga: :ico_olaboga: u mnie na rekach sie uspokoila i w koncu zasnela, ale nie wiem, czy nie bedzie nocnych atrakcji :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 paź 2007, 22:00

No to Jasnie Pani :), witaj w klubie [i]mam zabkujacych dzieci[i/] :ico_olaboga: jutro zaopatrz sie w zel na zabkowanie
Ja juz Natiego polozylam padl jak mucha bo przez caly dzien mial jedna godzinna drzemke w wozku :ico_szoking: ale ogolnie dzis bylo z niego zlote dziecko siedzial na podlodze i sie bawil pozniej troche z Ala na lozku sie bawil znow na dole troche chodzik troszke z asysta mamy probowal chodzic ale byl grzeczniutki ze bez problemu usmazylam rybke i zupke grzybowa z makaronem zrobilam (jutro juz nic nie bede musiala gotowac :-D ) takze dzis dzionek byl ok :ico_haha_01: teraz czekam az slubny obudzi sie z drzemki i bedziemy Eureke ogladac :ico_haha_01: bardzo lubie ten serial jest smieszny i zarazem ciekawy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 22:06

Madziorka no te dookoła łóżeczka w żyrafki :ico_brawa_01:
Emilka mam nawet adres do tego lekarza jak nic nie przejdzie Franiowi do niedzieli to w poniedziałaek chyba tam pojade bo na Dublin potrzebujemy kupe kasy, a jak chce jechac do Polski małego leczyc to musze tam kase mieć, jedna wizyta u specjalisty w Dublinie 100 f do tego droga itp :ico_olaboga: to nie to ze żal mi kasy, ale chce jak najszybciej do Polski i tam specjalistyczne badania mu zrobić a Jacol tu zostanie zeby pracować, wiec jak dostane paszport to od razu lecę i niewazne ile strace wazne zeby mi wykluczyli wszystko, bo dlaczego on tak musi cierpiec i ciągle kaszlec????? mimo swojej choroby on tak mnie co rano obdarza uśmiechem i radością, miejmy nadzieje ze to " tylko" przeziębienie
Delfina i Madziorka fotki super :ico_brawa_01:
Jasnie Pani zęby powiadasz???? buziale dla synówki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-05, 22:10 ]
dziewczyny bo wiem ze od trzeciego miesiąca można soczki małemu podawać, jakie są waszym zdaniem najlepsze??????
aha! wczoraj kupiłam płyn do płukania Fair bo po tym proszku sa strasznie szorstkie ciuchy, a jak wypłukałam w tym płynie to od razu takie mięciutkie sie stały :ico_brawa_01:
mój Jacol chory jak mops :ico_chory: :ico_olaboga: ale pogoda brrrr nie cierpie jesieni tu, bo ciągle pada i zimno, aczkolwiek dzis u nas było nawet ładnie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 paź 2007, 22:15

dzieki martuchafrost,
martuchafrost pisze:dziewczyny bo wiem ze od trzeciego miesiąca można soczki małemu podawać, jakie są waszym zdaniem najlepsze??????

w sumie pisza w moim madrym poradniku, ze lepiej jak dziecko 4 skonczy, ale ja juz np jablko daje, wiec chyba najlepszy jablkowy. a z jablkiem mozna banana

Emilka_M, wasnie!!!! to byl moj nr na gg, ten co nie wiedzialas czyj :ico_oczko:

Madziorka jakbys miala babcie w mocherowym berecie to by jej Leos schowal dowod osobisty w dniu wyborow :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 paź 2007, 22:17

MARTUSIA moze ten polski gp cos zaradzi!!! strasznie bym chciala!!!! masz racje w dublinie sporo kasy musisz bulic i z ate pieniadze to bys do polski poleciala!!!
niech to sie wreszcie juz skonczy!!! nasz biedny franus :ico_placzek:

jednak nie pojechalismy do tesco.. leos zrobil sie marudny . za pozno juz zeby go meczyc zakupami.. jutro pojedziemy hihi
zagadalismy sie z mama na skypie , potem leos sie obudzil , marudzil jadl itd i tak czas minal.. ze zrezygnowalismy..
a mama ogladala leosia non stop przez kamerke. cale kapanie itd hihi az do teraz hihi gadala do niego, a leos wpatrzony w kamerke smial sie od ucha do ucha hihihi

jasnie pani szybko te zebole wychodza u luski.. ale potem bedzie miala z glowy.. oby bylo juz lzej i mniej bolesnie...

a chodzilo wam o ten ochraniacz na lozeczko?
hihi na razie poscieli nie uzywam , bo po pierwsze jest duza a po drugie leos spi pod kocykiem. i zmaierzam kupic spiworek wiec nie wiem kiedy posciel mi sie przyda
ale kupilam ja bo strasznie mi sie podobala i musialam ja miec i juz

dobra ide do adasia
sie kurowac hihi

[ Dodano: 2007-10-05, 22:20 ]
marta ja piore w tych tabletkach persil i plucze w plynie. i takie sa mieciutkie i ladnie pachna ze sama na ten proszek przejde hihi

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 paź 2007, 23:04

madziorka hihi pisze:marta ja piore w tych tabletkach persil i plucze w plynie.
kurcze a ja sie bałam, ze uczulenia dostanie :ico_puknij:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość