NICOLA_1985

26 maja 2012, 09:19

hej
Martalka no widzisz to "jedziemy na tym samym wózku " mój S. też się beze mnie nawet za przeproszeniem wysrać nie potrafi cały czas tylko Marlena to.. Marlena tamto... Marlena sramto.... jakby wielkim wysiłkiem było trochę się zainteresować czymkolwiek związanym z własnymi dziećmi i domem... on się potrafi mnie nawet spytać gdzie jest śrubokręt albo jego własne skarpetki.... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: do tej pory potrafi rzucić brudne skarpety pod stół w salonie zamiast zanieść do kosza na pranie... ja z nim walczę jak tylko mogę i co prawda efekty już nie małe osiągnęłam ale jego podejście do ciężkości mojej pracy (praca w szkole + dzieci + dom) mnie po prostu powala.... on uważa, że ja mam lżejszą pracę całodniową od jego 6-7 godzin pracy w kopalni .. i to już jest jego maximum i nie powinnam nic więcej wymagać... ba powinnam po jego pracy mu jeszcze usługiwać i pilnowac aby dzieci mu nie prze3szkadzały bo on ma prawo do odpoczynku... a ja odpocznę jak zdechnę... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


no dzisiaj Mamusie nasze święto, ja w prezencie od moich dzieci dostałam dużo całusów uścisków a Karolina dodatkowo w przedszkolu zrobiła laurkę w kształcie totebki z wierszykiem i zdjęciem swoim i kwiatka :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 maja 2012, 21:07

karo, jak tylko będziemy mieli samochodzik, to obiecuję, że się zgadamy na spotkanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
nicola, wspaniały prezencik dostałaś od Karolinki. Ja od mojego dziecka nie dostałam NIC, ale M. łaskawie dał mi buziaka z tej okazji. :ico_noniewiem:


dziś, jak byłam na uczelni, to zauważyłam, że wiele z moich koleżanek z roku jest w ciąży - brzusie ładnie się zaokrąglają, i jakoś mi się smutno i zazdrośnie zrobiło :ico_wstydzioch: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 maja 2012, 22:48

tibby, przyjdzie i czas na Was :ico_pocieszyciel: Mnie się jakoś nie spieszy :ico_oczko: I oczywiście czekamy na poprawę Waszej komunikacji :-)

NICOLA_1985, no tak u Ciebie już laurki się zaczęły :ico_brawa_01: Fajne uczucie pewnie dostać taki rysunek, szczególnie, że został wykonany specjalnie dla mamy :-)

Mnie dziś przy święcie mamy spotkała przemiła niespodzianka ze strony mojego Synka. Nikoś powiedział do mnie "Kocham Cię Mamo" :-) Ech, cudowności :-)

Martalka, dziękuję za miłe słowa :-)

NICOLA_1985

27 maja 2012, 07:32

hej
ja dzisiaj obudziłam się połamana wszystko mnie boli już gripex poszedł w ruch... :ico_chory:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

27 maja 2012, 09:52

Martalka, Milcia teraz dodatkowo jest w środowisku dwujęzycznym - to może troszke opóźnić gadanie, ale niedługo się na pewno rozgada w 2 jęz :ico_oczko: Dawiś mówi: tata, tatuś, mama, Jula, Duta (Dusia-siostra), baba, dziada, daj, mniam (kiedy chce jeść), kupa (kiedy zamierza zrobić), siii (siku), dziekuje, cześc, pa pa, motyl, piciu, boli - to z tych wyrazów znanych wszystkim, a wiele też rzeczy nazywa po swojemu i wiadomo o co chodzi. Jest to stosunkowo bardzo mało, ale wiem że rozumie wszystko. My z Mężem też posługujemy się 2 językami i Dawid doskonale rozumie obydwa bo niezależnie od tego w jakim języku coś powiemu mu zrobić bez odwoływania się do gestów, to rozumie doskonale i robi dokładnie toczego od niego oczekujemy. Myślę, że jeden dzeciak mniej czasu potrzebuje na rozgadanie się, a drugi więcej ;)

Tibby, przyjdzie czas na Was i Twój brzuszek też się ładniutko zaokrągli! :ico_oczko:

Karuś, chętnie byśmy przyjechali, ale ciągle jest coś i tak zlatują te weekendy na sprawy bieżące. :ico_brawa_01: dla Nikosia za gadanie!

Nicola, zdróweczka dla Ciebie! :ico_sorki: Oby Cię nie rozłożyło!

U nas zapowiada się piękny dzionek, idziemy do kościółka, a potem gdzieś wybywamy na przyrodę :ico_oczko: Moje Dziecko ostatnio jak wstaje rano, to budzi mnie buziaczkiem :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 maja 2012, 09:44

No i zaliczyłam ostatnie zajęcia na uczelni wyższej :ico_brawa_01: teraz tylko wpisy załatwić, opłacić wszystko i obrona!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 maja 2012, 10:09

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

28 maja 2012, 10:35

tibby, no to gratulacje, teraz tylko obrona :-) Jej u mnie to była tylko i AŻ obrona. Matko ile się nastresowałam, u mnie akurat to nie była jedynie formalność :ico_oczko:

Nicola, zdrówka dla Ciebie :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 maja 2012, 11:49

najgorsze dla mnie jest zawsze zebranie się w sobie i przyłożenie się do napisania jej.

jutro od rana czeka mnie ujeżdżanie znów :ico_noniewiem: bo od samego rana muszę jechać na uczelnię, odebrać kartę zaliczeniową, potem na 12 mamy wizytę z Tobikiem u lekarza, bo w końcu zebrałam się w sobie i idziemy na bilans. A w środę na 8 muszę jechać do mojego promotora na drugi koniec Poznania żeby mi moją pracę podpisał :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: i ostatecznie z nim muszę pogadać jak to mniej więcej będzie wyglądało. :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 maja 2012, 20:51

Tibbi, gratuluję!! :ico_brawa_01: Już jesteś na finiszu :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości