elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

01 wrz 2012, 19:41

szkieletorek, takich okazji mam sporo, co chwile jakieś kupony mi przysyłają. np na mleko 900 gramowe które kosztuje 8 funtów, ja mam bony na 1,5 funta i 1 funt mniej. I co lepsze kilka z nich chyba odsprzedam na ebay bo mój synuś juz tak wiele nie pije:)

Czasem zdażało sie, ze miałam kupony na słoiczki. Np słoiczek kosztuje 70 pensów, promocja co jakiś czas jest na produkty dziecięce i kosztują wtedy 49 pensów, a ja mam jeszcze kupon na 40 p, i w sumie słoiczek kupuję za 9 pensów, normalnie super.

Dorianek płaczacy, dziąsła jak baloniki napuchniete, mogłyby juz te zębiska wyjść.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

01 wrz 2012, 19:41

hej, ależ pustki...

dziewczyny mam pytanko. Gdzie można kupić ładne ale nie drogie buciki dla chłopca takie odpowiednie dla tak małego dziecka z tą usztywnianą kostką itp itd?

[ Dodano: 01-09-2012, 19:45 ]
Dorianek płaczacy, dziąsła jak baloniki napuchniete, mogłyby juz te zębiska wyjść.
wiem co przechodzisz. U nas też ostatnio ciężko Alankowi idą 4zęby na górze i ogólnie w dzień jeszcze ujdzie ale nocki to mamy do niczego. Wstaje co godzinę co dwie, płacze, na szczęście wypije jakieś 90-120ml i zasypia no ale po chwili znów pobudka i znów robienie mleka bo tylko przy nim potrafi się uspokoić i zasnąć... odzwyczaiłam się już od takiego wstawania ... no ale nikt nie mówił, że będzie łatwo :ico_sorki:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

02 wrz 2012, 09:54

elibell to bardzo tanio :ico_brawa_01: u nas chusteczki Pampersa jak jest fajna promocja to mozna kupic za 22,90 4 pak po 72 chusteczki :ico_noniewiem:
ale ja kupuje Kali chusteczki Dada z Biedronki, pasuja jej do pupci, a przynajmniej tanszy koszt, bo jakos 4 zl za paczke 72 chust.

nina co do bucikow, to wlasciwie wszedzie w obuwniczych z dzieciecymi bucikami mozesz szukac, grunt ze beda mialy wlasnie stabilna kostke i takie wciecie, zeby sie plaskostopie nie robilo..ja wiekszosc butkow dla Mili kupowalam w CCC i bylam zadowolona, teraz dla Kali na razie kupilam jedne, bo rozmiarowka z Milki sie troche rozjechala :ico_noniewiem: a tak mysle ze wychodzi w tych po niej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 02-09-2012, 09:56 ]
a jeszcze mam pytanko, gdzie robia sie bolki waszym szkrabom na dziaselkach? tzn chodzi mi o to czy na dole dziaselka, tak jak ma wysc od dolu zabek?
bo Kala ma bolki, ale tak na srodku dziasla i widac takie biale, tak jakby zabek, ale troche mnie to martwi ze tak na srodku dziaselka, bo jak ten zabek wyjdzie?tak krzywo? :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

02 wrz 2012, 21:01

szkieletorek, takich okazji mam sporo, co chwile jakieś kupony mi przysyłają
Nie nieźle .U nas w PL nie ma takich rzeczy .
Gdzie można kupić ładne ale nie drogie buciki dla chłopca takie odpowiednie dla tak małego dziecka z tą usztywnianą kostką itp itd?
Ja już kiedyś pisałam że ja patrze i kupuje używane na Allegro z firmy Bartek.
ja wiekszosc butkow dla Mili kupowalam w CCC i bylam zadowolona
Ale mówi się że butki dla dziecka powinny mieć bardzo miękką podeszwę .Że jak je weźmiesz i tak jak by wyżmiesz to one się gną lekko a nie są twarde.Z CCC są twarde jak cholera zresztą nie tylko tej firmy. Mam jedne i żałuję bo jak z kamienia.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

02 wrz 2012, 21:12

Cześć :-)
bo Kala ma bolki, ale tak na srodku dziasla i widac takie biale, tak jakby zabek, ale troche mnie to martwi ze tak na srodku dziaselka, bo jak ten zabek wyjdzie?tak krzywo?
ja myślę,że nie ma się czym przejmować, Maćkowi też tak szedł, jakby przechylony, ale potem jak już rósł to normalnie i ładne ma ząbki.

Ja Maćkowi kupiłam takie butki po domu z tkaniny i dość grubą podeszwą. W CCC właśnie.
Aaaa... no i właśnie dziś Maciek zrobił pierwsze kroczki :ico_brawa_01:
Wczoraj miał ochotę i takie pół kroku zrobił :ico_haha_01: ale dziś już ruszył.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

02 wrz 2012, 23:42

Aaaa... no i właśnie dziś Maciek zrobił pierwsze kroczki :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maciusia!!!

Mało piszę bo już się zaczęło ostatnie załatwianie wszystkiego na Chrzest i Ślub. Kieca i buty są. Jeszcze nie mam pomysłu na fryz i bukiet :ico_noniewiem: . Myślę o różach tylko nie wiem jaki kolor, a fryzura to chciałam kok na boku z kwiatem, ale R woli mnie w rozpuszczonych włosach i teraz nie wiem :ico_sorki: .

Eryk już tupta sam po 6 kroczków, ale odwagi mu chyba brak się puszczać. Ząbki idą kilka na raz. Dwójka dolna już wyszła i idą jedynki górne.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 wrz 2012, 07:44

witam
fryzura to chciałam kok na boku z kwiatem
ja ide w przyszlym tyg na wesele i wlasnie chce sobie isc zrobic, taki francuz na bok i kwiat we wlosy :-D
Eryk już tupta sam po 6 kroczków
:ico_brawa_01: jak to cieszy nie?
Kala w koncu zaczela sie puszczac raczki i maszeruje, potrafi juz sama przejsc z jednego do drugiego pokoju :ico_brawa_01: :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

03 wrz 2012, 08:24

Hej Dziewczyny

dla Maciunia i Eryka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oo widzę zaczynają sie nowe etapy w zyciu brzdąców, chodzenie, poznawanie świata z pionu, to teraz oczęta do okoła głowy!!!!

Dorian nauczył sie zchodzic z kanapy już kilka tygodni temu, a wczoraj chciał wejsc i tak kąbinował, ze wykąbinował, podstawił sobie zabawkę (autobus) by sie po niej wdrapać:):):)

jula81, to zabiegana jesteś i pewno z małym stresikiem co????

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

03 wrz 2012, 10:09

Eryk już tupta sam po 6 kroczków
:ico_brawa_01: jak to cieszy nie?
Kala w koncu zaczela sie puszczac raczki i maszeruje, potrafi juz sama przejsc z jednego do drugiego pokoju :ico_brawa_01: :-)
Brawa dla dzieciaczków :ico_brawa_01:

Co do butów to my mamy trampki z ccc, ale mają elastyczną podeszwę i są do kostki:) poprzednie butki były ze sklepu babyfant.

[ Dodano: 03-09-2012, 10:20 ]
Zapomniałam zapytać: szczepicie dzieciaki na ospę?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

03 wrz 2012, 11:18

Cześć!

Zuzia w przedszkolu- strasznie szybko te wakacje zleciały, ech...
Dorian nauczył sie zchodzic z kanapy już kilka tygodni temu
ale fajnie! U mnie Maciek wczoraj zaczął wchodzić na Zuzi łóżko i na fotele :ico_olaboga: a schodzić nie umie, więc zamykam ich pokój,żeby tam nie szedł. Mam nadzieję,że zakuma wkrótce schodzenie :ico_noniewiem:
Zapomniałam zapytać: szczepicie dzieciaki na ospę?
u nas już za póxno, ale może to nie głupi pomysł.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość