donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lip 2013, 22:43

mi dziś w dzień Mikuś ładnie spał, zasnął ok 13 obudził się o 16.30 wypił mleko i spał do 19.15, wykąpałam go sama , bo maż w pracy ma 2 zmianę, no i tak szybko nie zasnął, krzyczał, wyginał się ulał, nosiłam i bujałam godzinę, do tego głowa mnie bolała i mi sie kręciło , zasnął mi na brzuchu i przed chwilą go położyłam na tapczan, ale oś się kręci, może już być czasem głodny, jestem ciekawa jaka będzie nocka, bo ja też już chodzę jak zombi, ale co zrobić, mam nadzieję, że szybko mu sie ten sen unormuje,

Anza
:ico_pocieszyciel: wyrazy współczucia :ico_sorki: ,
Shiva duży Marcinek :ico_brawa_01: ,
Misia ślicznie Milenka śpi :-) , możesz się wyspać, zazdroszczę,
jenny super, ze szew trzyma :-) , a synuś ładnie przybiera na wadze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

31 lip 2013, 05:14

Tibby odciagam mleko laktatorem I daje butelke. Tak mi wygodniej I jestem zadowolona, chociaz juz czasem patrzec sie na laktator nie moge .

Dzieki dziewczyny za slowa otuchy.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

31 lip 2013, 09:58

ANZA, przykro mi z powodu mamy [*]

Noc:
miałam od 1-3 w nocy masakryczne skurcze,bolało, jak szedł skurcz to ani leżeć ani siedzieć ...ale najlepsze to było to, że pomiędzy myślę- jak ja pojadę- włosy nie umyte, gaz by trzeba było włączyć a do fryzjera (dziś idę) nie zaszłam...ale 12 po 3 rano był ostatni skurcz solidny i się położyłam i byłam wymęczona i zasnęłam. Męża na szczęście nie budziłam, bo stwierdziłam, że jak do 4 rano mi nie przejdzie (od o 3:45 wstaje do pracy) to zadzwoni po urlop i pojedziemy obadać sprawę na ip.
Przeszło, więc to te przepowiadające, ale bolały bardzo.
Teraz też mnie skurcza ale delikatniej, zdecydowanie słabiej.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

31 lip 2013, 13:07

hej wszystkim

misia zazdroszcze ze tak Ci Milenka ladnie spi... moj Patryk coprawda tez w nocy spi po 7-8 a nawet czasem sie zdarzy 9 godzin ale co z tego jak ja sie nie wyspie bo wstaje i odciagam mleko :ico_noniewiem: a teraz jeszcze cos sie odmienilo mojemu Patykowie i wstaje raz do niego w nocy i go karmie zazwyczaj jest to godzina 2-3 w nocy :ico_sorki: a to dlatego ze po kapieli malo mi zjada mleka i potem krocej spi w nocy ehhh... mam nadzieje ze zmieni sie to bo ja jak wstaje i odciagam mleko to potem tylko pol godziny albo max godzine poleze i musze wstac do malego na karmienie i potem chodze nie wyspana :ico_noniewiem:

teraz mam juz elektryczny laktator to szybciej chociaz odciagne mleko i szybciej sie poloze spac bo tak to recznym mi schodzilo 30 min. z odciagnieciem plus wyparzenie butelek to jakies 40 min. to w sumie ja juz tak mowie godzina wyjeta ze snu. teraz z elektrycznym moze szybciej bedzie to szlo. juz wyprobowalam ten laktator bo dzis przesyla mi juz przyszla i musze przyznac ze jak na razie po pierwszym razie odciagania jestem zadowolona :-) szybko sciaga mleko i dobrze. tylko strasznie glosno chodzi ten laktator :ico_szoking:

shiva super przybiera na wadze Marcinek :ico_brawa_01:
i jaki sliczny z niego chlopczyk :ico_brawa_01:

jenny ja tez myslalam ze nie urodze sn Patryka bo jestem waska i lekarz nawet mi mowil ze jak bedzie dziecko wazyc wiecej niz 3500 g to nie dam rady i bedzie mnie czekac cc ale udalo sie ze Patryk nie osiagnal wiekszel wagi jak 3250 g i dalam rade go urodzic. wiec mysle ze i Tobie sie uda :-) super ze szew trzyma oby tak dalej :ico_brawa_01:

donatka ja to i tak Cie podziwiam za organizacje bo jak meza nie ma w domu to Ty sobie i tak radzisz super z dwojka dzieci i jeszcze ze masz w ogole czas i checi piec jakies placki :ico_brawa: ja szczerze to jakos nie mialam ochoty a juz nie wspomne czasu zeby cokoliwek upichcic bo Patryk to taka maruda byl ze szkoda gadac... tez nosilam go bez pzerwy na rekach lulalam bujalam kolysalam a on tylko kimki puszczal po 30 min. czasem nawet mniej :ico_sorki:
Tibby odciagam mleko laktatorem I daje butelke. Tak mi wygodniej I jestem zadowolona, chociaz juz czasem patrzec sie na laktator nie moge .
ja juz tez powoli zaczynam miec obrzydzenie jak patrze na laktator i nie mam checi go uzywac... ja juz tak odciagam 3 miesiace i juz czasem mam tego dosc bo jestem tak uwiziona z laktatorem ze nawet chcac gdzies wyjsc najpierw musze odciagnac mleko i dopiero wtedy moge wyjsc bo tak to by mnie mleko zalalo. a nieraz pory odciagania nie zgrywaja mi sie z karmieniem Patryka i ciezko jest sie z kims umowic jesli wiem ze musze o danej porze sciagnac mleko :ico_noniewiem: juz mnie to czasem meczy.... ale jeszcze moze max. 3 miesiace i koniec... pol roku to mi sie wydaje ze bedzie wystarczajaco dlugo ... choc kazdy mi mowi ze lepiej jak najdluzej ale kto da tyle rady jak to juz jest meczace... czasem sobie tak mysle ze zaplanowalabym sobie inaczej dzien a nie moge bo laktator mnie trzyma w domu i u mnie plany nie wchodza w gre.

Malgorzatka to mialas nie ciekawa noc... :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

31 lip 2013, 13:47

Witam, tez sie nie wyspałam,
Głowa mnie boli :ico_zly:

U nas wietrznie, teraz jestem u mamy, przeszliśmy spcerkiem, obiad zrobiłam u niej, mąż pojechał do pracy, a ja tu posiedze i o 18 pojadę autobusem do domu, mama pojedzie ze mną i mi dziś pomoże,

Małgorzata no to miałam nocnke! Takie mocne przeprowadzane :ico_szoking: , może lada dzień urodzisz :ico_haha_02:

Monika jakoś daje radę, choć nie powiem, ze zawsze jest ok, plecy mnie już bolą od noszenia, no i to nie wyspanie, a pieke i przygotowuje obiad , pracuje jak mały śpi, z kąpielą jest cieżko jak nie ma męża, bo muszę wszystko sama przygotowywać, ale jak Mikus śpi to jakośi to idzie, wtedy mogę Szymka wykąpać, trochę mam tylko lenia do sprzątania,

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

31 lip 2013, 20:19

Donatko u Ciebie to chyba nie ma dnia bez bólu głowy. :ico_pocieszyciel:
Małgosiu podziwiam Ciebie ja pewnie już do szpitala jechałabym :-) a Ty opanowana.
Mi coś zaczyna ten brzuszek ciążyć, że dziś nawet mnie plecy pobolewały, a wiadomo mało chodzę. Jakoś te moje wczorajsze pobolewanie brzucha była dziwne, dziś ten brzuch taki lekko bolesny, więc wzięłam 1 tab, aby czasami dziecko nie wpadło na głupi pomysł. Torbę do szpitala w zasadzie już mam kompletną. Dla malucha spakowałam narazie chusteczki i 3 pampersy, bo miałam w gratisie. Mój kochany mąż już nawet mnie uspakaja, że już daleko jesteśmy z tyg w razie czego. Psychicznie powoli zaczynambyć zmęczona, ale do terminu porodu jeszcze wytrzymam :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

31 lip 2013, 21:46

A gdzie Was wszystkich wywialo?
Ja bylam u mamy, dzieci spia, Mikusia znowmusialam nosic, wlasnie go polozylam,ale smoka jeszcze ciagnie.
Cos mnie dzis zoladek boli, nietwie czy cos mi zaszkodzilo czy to od nerwow, jedzenia w biegu czy zginana,

Jenny wytrzymasz, juz tak blisko jestescie :-) ,
Jesli chodzi o bol glowy nie mam go codzienie, pare dni boli pare dni spokoj, teraz wiatry i zmiana pogody to pewnie dlatego, i moze ze zmeczenia,
Spac mi sie chce,ale mam jeszcze dokumenty do zrobienia, a tak mi sie nic nie chce

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

31 lip 2013, 21:58

jenny jestes bardzo silna. Wierze, ze dotrwasz do terminu.

donatka zycze spokojnej nocy to moze bol glowy przejdzie.

ja siedze z laktatorem. Za godzine moze uda sie pojsc spac.

Dobranoc

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

01 sie 2013, 09:05

Małgosiu jak samopoczucie ?
Stawiam :ico_tort: za skończony 33 tc.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

01 sie 2013, 10:28

jenny brawa za 33tydz Lecisz jak strzala z tygodniami.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość