Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lis 2008, 17:37

Justyna to fajnie ze z roletami wszystko w porzadku

nie poszlismy na spacerek maz mowil ze zimno jest nie wiem jak z nia wytrzymam do wieczora bo juz jest marudna a gdzie tam 19

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 lis 2008, 18:18

iwona83 pisze:bo juz jest marudna a gdzie tam 19
u nas to samo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lis 2008, 19:38

jakos dalysmy rade patrzymy teraz na ulubiona bajke majki pozniej zobacze fakty i majka idzie spac dobrze ze jutro jest sobota to maz bedzie w domu

[ Dodano: 2008-11-28, 20:02 ]
majka juz spi

Justyna a jak tam u Ciebie?

[ Dodano: 2008-11-28, 20:14 ]
a tu cos dla humorku

Wczoraj wybrałam sie na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, ze wrócę o północy. Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później;- powiedziałam i wybyłam. Ale. Impreza była cudowna! Drinki, balety, znow drinki, znow balety, i jeszcze wiecej drinkow, bylo tak fajnie, ze zapomnialam o godzinie. Kiedy wrocilam do domu byla 3 nad ranem. Wchodze do domu, po cichutku otwierajac drzwi, a tu slysze ta wsciekla kukulke w zegarze jak zakukala 3 razy. Kiedy sie zorientowalam, ze moj maz sie obudzi przy tym kukaniu, dokonczylam sama kukac jeszcze 9 razy... Bylam z siebie bardzo dumna i zadowolona, ze chociaz pijana w cztery nonono, nagle taki dobry pomysl przyszedl mi do glowy - po prostu uniknęłam awantury z mezem... Szybciutko polozylam sie do lozka, myslac jaka to ja jestem inteligenta! Ha.

Rano, podczas sniadania, maz zapytal o której wrócilam z imprezy,wiec mu powiedzialam, ze o samiutkiej pólnocy, tak jak mu obiecalam. On od razu nic nie powiedzial, nawet nie wygladal na podejrzliwego. Oh, jak dobrze, jestem uratowana.... - pomyslalam i prawie otarlam pot z czola. Moj maz, po chwili, spojrzal na mnie serio, mówiac:
Wiesz, musimy zmienic ten nasz zegar z kukulka. Zbladlam ze strachu, ale pytam pokornym glosem: Taaaak A dlaczego, kochanie? A on na to: Widzisz,dzis w nocy, kukulka zakukala 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobila - krzyknela O k****! znów zakukala 4 razy, zwymiotowala w korytarzu, zakukala jeszcze 3 razy i padla na podloge ze smiechu. Kuknela jeszcze raz, nastapnela na kota i rozwalila stolik w salonie. A potem, powalila sie kolo mnie i kukajac ostatni raz - puscila se glosnego baka i szybko zaczela chrapac.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 lis 2008, 21:46

iwona83 pisze:a tu cos dla humorku
:ico_smiechbig:


wieczorem przyjechał mój tato i razem sie bawiliśmy z Gabrielem-Kuba robił tatuaż... i po kąpieli Gabriel bardzo grzecznie zasnął przed 20...

ja już wrzuciłam ciasto do piekarnika i teraz siedzę sobie z Kubą, właśnie mu przeczytałam anegdotkę Iwony uśmialiśmy się oboje... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 lis 2008, 22:33

Ale popisałyście dziewczyny :-)
Ulek już śpi, a ja czekam na Jarka :-)
Asokk, no posta udało Ci się wielkiego wysmarować :ico_haha_01: aż miło się czytało. Fajnie, że Kamilek takie postępy robi, wielkie :ico_brawa_01: dla niego, co do apetytu, Ulek też uwielbia jeść i zawsze zanim weźmie pierwszą łyżkę do buzi, próbuje języczkiem, blokując dostęp do buziaka, jak jej nie smakuje, to się odwraca i za nic nie da sobie wsadzić do dziobka, a jak jej posmakuje, to otwiera buziaka na oścież i zjada. Dzisiaj np. ugotowałam rosołek z kluskami francuskimi (rzeczywiście wyszedł pyszny jak nigdy) i Ula zjadła aż 3 chochle :ico_szoking:
Justyna, ale Cię pies załatwił :-D może zapamiętał te kody zanim pożarł kopertę :-) Zdjęcie super :-) I dobrze, że z roletami wszystko w porządku. Szybciutko przyszły :-)
aniulka8503, to ładnie się rozwija Twój Krystianek :-) Ulek też jak chce dać buzi, to otwiera buzię i tak śmiesznie ją przysuwa do policzka :-) Foteczka w awatarku śliczna i ciągle czekamy na więcej fotek :-) W końcu Ci się uda, jak już poznasz tajniki wklejania fotek, to zobaczysz, że to dziecinnie proste ;-)
iwona83 pisze:a tu cos dla humorku

No uśmiałam się do łez :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to Ci się udało kukanie :-)
Fintifluszka pisze:ja już wrzuciłam ciasto do piekarnika

co dobrego pieczesz?
Fintifluszka pisze:teraz siedzę sobie z Kubą, właśnie mu przeczytałam anegdotkę Iwony uśmialiśmy się oboje... :ico_haha_01:

Jarek też przeczytał :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 22:43

Ten humorek świetny :-D
No a my dzisiaj odebraliśmy już klucze od mieszkania...w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Teraz wielki remont...masakra...nie mam nawet kiedy spać...
jutro znowu do szkoły, ale idę na krótko, bo przecież są andrzejki :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Synuś zostaje z dziadkami, a my jedziemy do mojej kuzynki - przy okazji opić mieszkanko :-D :-D :-D
Kurde, ostatnio coś za dużo piję...trzeba nadrobić te prawie dwa lata abstynencji :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 lis 2008, 22:58

aniulka8503 pisze:No a my dzisiaj odebraliśmy już klucze od mieszkania...w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kupowaliście nowe? Z jakiego miasta jesteś?

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 23:09

Kupowaliśmy, ale nie nowe...rynek wtórny...
Jestem z Bydgoszczy...
No to nasze pierwsze własne klucze :-D
Wcześniej wynajmowaliśmy, a przez ostatni rok mieszkamy u moich rodziców...
A od stycznia idziemy na swoje :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 lis 2008, 23:28

A od stycznia idziemy na swoje :-D

To super, najlepiej mieszkać samemu, bez rodziców, a duże mieszkanko?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 lis 2008, 23:37

Widze ze wam sie podobalo ja tez sie usmialam jak to czytalam wiec zaraz pomsylalam o was zebyscie sie tez posmialy

lece spac zycze udanej nocki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość