Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:12

wlasnie rozmawiam z ta kumpela z Gibu... umawiam sie na jakas kawke (ona jest 2 tygodnie przed porodem!!) :-D trzecie dziecko...
i zapytam ja, czy ma jakies ksiazki polskie, bo juz mnie tak korci, zeby cos po polsku poczytac..

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 11:12

kolejny filmik - nagrywany pol godzinki temu...

http://tinypic.com/player.php?v=2lsuzyd&s=5

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:16

Gie, ooo jaka ladna przewrotka!! brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Twoja cora cwiczy, a moj spi :/

margarita83, prawie 5 zl za godzine to sporo, szczegolnie, ze to ktos z rodziny :ico_noniewiem: tyle biora chyba "profesjonalne nianie"... ale przynajmniej ktos Cie odciazy i bedziesz spokojna..

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 11:17

SHOO - a nie mozesz sobie druknac jakich polskich bajek z netu??

dziewczyny, ja Wam nagram chyba dzisiaj jak mala potrafi ryknac... :-D

[ Dodano: 2009-03-24, 10:20 ]
Gie, ooo jaka ladna przewrotka!! brawo

nooo, juz turla sie pelna para...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:30

SHOO - a nie mozesz sobie druknac jakich polskich bajek z netu??
bajek? :ico_noniewiem:
ja mowilam o ksiazkach dla mnie, do poczytania... a drukowac z internetu nie moge, bo nie mamy drukarki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 mar 2009, 11:31

Gie ogladnelam filmiki, Su jest niemozliwa i cudasna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i slicznie robi pa pa, ja swojego Erika probuje nauczyc, ale on tylko patrzy i sie smieje :-D a i jak fajnie sie przewraca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Widze, ze Su ma w kojcu "wladze"( pilot) :-D

shoo, kochana jak to Cie wyzwal :ico_szoking: no nie, ja bym mu tak plazem tego nei puscila. Masz racje, umow sie z ta koezanka i wybadz z domu na pol dnia, a on niech siedzi sam, nonono jeden :ico_zly:

Gie a co do Erika i jego wybrykow na macie, to ja nic nie chce mwoic, niedlugo rozwali ta mate i ciagle sie przwraca na brzuszek, w sumie to dobrze, bo jak sama go kladlam to plakal, a teraz potrafi lezec i sie bawic :-)

[ Dodano: 2009-03-24, 10:33 ]
Moj maly spi juz od 9 a o 10 mial jesc kasze i znow nam sie wszystko poprzestawia.......

Dziewczyny czy juz przeszlyscie na mleko nastepne, bo ja nie wiem czy jeszcze poczekac czy juz przechodzic, lekarka powiedziala mi, zeby sie z tym nie spieszyc wiec nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 11:34

PATI - ja zrozumialam, ze "wyżywał", a nie wyzywal... :ico_noniewiem:

dzieki za mile slowa odnosnie SU - ostatni filmik sie laduje, tylko malej jakis prychol wyszedl na prawym policzku... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

SHOO - zrozumialam, ze dla Jaspiego do poczytania... :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

24 mar 2009, 11:38

shoo, kochana jak to Cie wyzwal :ico_szoking: no nie, ja bym mu tak plazem tego nei puscila. Masz racje, umow sie z ta koezanka i wybadz z domu na pol dnia, a on niech siedzi sam, nonono jeden :ico_zly:
nazwal mnie "selfish cow", co znaczy samolubna krowa :ico_zly:
nie odzywam sie do niego, spotkanie mam umowione na 13, wypijemy sobie kawke na placu w Gibraltarze, kumpela przyniesie mi ksiazki, takze jest cacy... i bede przedluzac te kawke jak sie da.. nie spieszy mi sie do domu do tego gbura.
sniadanie sobie zrobilam, dla niego nie :-D sam sie musial dzwignac i sobie zrobic.. ma za swoje.
Dziewczyny czy juz przeszlyscie na mleko nastepne, bo ja nie wiem czy jeszcze poczekac czy juz przechodzic, lekarka powiedziala mi, zeby sie z tym nie spieszyc wiec nie wiem :ico_noniewiem:
my juz od jakichs 3 tygodni jestesmy na mleku nastepnym... maly nawet nie zauwazyl roznicy... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

24 mar 2009, 11:38

PATI - my przeszlismy na NAN 2 jak Zuzia skonczyla 7 m-cy, o ile pamietam...

[ Dodano: 2009-03-24, 10:41 ]
nazwal mnie "selfish cow", co znaczy samolubna krowa
ojjj, to

ja zle zrozumialam...

selfish bym przezyla, ale COW!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

teraz sie wkurzylam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:



ostatni filmik z krochą w roli glownej:

http://tinypic.com/player.php?v=r2oj61&s=5

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 mar 2009, 11:42

my juz od jakichs 3 tygodni jestesmy na mleku nastepnym... maly nawet nie zauwazyl roznicy... :ico_noniewiem:
PATI - my przeszlismy na NAN 2 jak Zuzia skonczyla 7 m-cy, o ile pamietam...
a w ogoel jest jakas roznica jak sie przechodzi na te mleko nastepne????
To i ja poczekam az maly skonczy 7 miesiecy.

Na niektorych mlekach jest napisane, ze po 4 miesiacu :ico_szoking:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości