Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 23:39

Nie...takie średnie, 48,5m...ale trzy pokoje...my nie szukaliśmy dużego, ale właśnie mniejszego i przytulniejszego :)
No i koniecznie chcieliśmy trzy pokoje, żeby był salon i sypialnia...i pokój Krystusia oczywiście :)
Tak już od dzieciństwa mi się marzyło :)
No wiem jak to się mieszka samemu...zupełnie inne życie...kiedyś wynajmowaliśmy i jak potem się wprowadziliśmy do rodziców to tak jakoś dziwnie...
No ale ten problem już jest rozwiązany :)
Po czterech miesiącach walki o kredyt i po tym cholernym kryzysie :)
Teraz tylko remoncik i przeprowadzka :)

A ja dzisiaj kupiłam synusiowi samochód z klockami :) Niedługo ma imieninki i mikołaj...uwielbiam kupować zabawki :-D :-D :-D Wtedy człowiek wraca do czasów swojego dzieciństwa...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

28 lis 2008, 23:52

Witam was.Ja juz po pracy padam a moj maz znowu ma zlecenie no i po pracy robia to wczoraj wrocil o 5 znaczy dzisiaj a na 14 znowu do pracy.Dobrze tylko ze jakas kasa porzadna z tego jest.Amelka byla dzisiaj na spacerku bo slicznie sloneczko grzalo i o dziwo byla grzeczna.Julka z duzego goscinnego pokoju zrobila sobie bawialnie jejku jak tu wyglada le pozwololam jej zeby nie plakala o mnie jak szlam do pray.Jutro i w niediele do pracy a wy pewnie bedziecie andrzejkowac co?

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

28 lis 2008, 23:56

ja będę andrzejkować :)
raz na jakiś czas trzeba się wybawić, zwłaszcza, że ja ostatnio to prawie wcale nie wychodzę...to jutro zaszalejemy :)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 lis 2008, 09:09

Witam :-)
Stawiam :ico_kawa: częstujcie się.
Nocka u nas kiepska, Ulek ładnie zasnęła, ale od 5 robiła co chwile pobudki i nie dawała mi spać, aż miałam jej dość, nie śpimy od 7. Jesteśmy już po kaszce, teraz idziemy na nocniczek...

Nie...takie średnie, 48,5m...ale trzy pokoje...my nie szukaliśmy dużego, ale właśnie mniejszego i przytulniejszego :)

3 pokoje to już coś :-) nawet jeśli są małe :-)
aniulka8503 pisze:Teraz tylko remoncik i przeprowadzka :)

Oby szybko to nastąpiło :-)

Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

29 lis 2008, 09:44

Iwona jak pierwszy raz czytałam sama to tak się trochę uśmiechnęłam ale później jak Marcinowi czytałam to aż płakałam, no normalnie klasa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ja dzisiaj nie do końca wyspana bo była chrzestna Arturka i jak to my gadałyśmy do północy (i tak krótko) a Pysiak już przed 7-mą się obudził. Teraz juz pojechała niestety bo jakieś malowanie w domu miała mieć.
Obejrzałyśmy tą 'Księżną' szczerze pisząc to chyba pierwszy raz kostiumowy film oglądałam i był ciekawy nawet :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 lis 2008, 09:46

Witam i ja

pinko dzieki za kawusie wlasnie sobie popijam

u nas nocka mozna powiedziec nawet troche sie majka budzila w nocy dwa razy pila mleczko plus herbatke nie wiem jak ja tego oduczyc ale najwyrazniej jest glodna bo wypija po 150ml

aniulka8503 pisze:Nie...takie średnie, 48,5m...ale trzy pokoje...my nie szukaliśmy dużego, ale właśnie mniejszego i przytulniejszego :)


my tez wlasnie ogladamy sie za takim mieszkaniem

andrzejkowac raczej ie bedziemy tydzien temu andrzejkowalismy w ta sobote chce odpoczac a za tydzien znowu mamy imprezke

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 lis 2008, 09:55

cześć dziewczyny. My po średniej nocy-jak zwykle płacz z histerią...

my dzisiaj raczej nie anrdzejkujemy-cyba, że Kuba ma coś w planach... Jutro idziemy do jego rodziców, bo ja mam w Andrzejki imieniny i nas zaprosili na obiad i małe conieco, chciałam jakieś ciato upiec, ale to wzorajsze chyba wlałam do za małej formy, nie chciało się upiec pośrodku i tak dopiekałam dopiekałam, aż się zrobiło jak kamień, pomyślałam, że je przełożę czymś, ale mój brat o nieposkromionym apetycie dobrał się do niego wczoraj i dzisiaj resztę rzuciłam wróblom :ico_oczko:

idę do łazienki, póki Gabriel śpi

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 lis 2008, 12:37

cześć i ja witam . My od 7 tez na nogach.
Kamilek ładnie spała jedna pobudka o 12 standard na kaszke kurczeteraz w nocy zjanda 210ml i śpi wreszcie do rana obudził sie o 6 ale dałam mu jeszcze smoczka i zasnoł o 7 pobudka bo męża budzik dzwonił on dziś cały dzien na uczelni. Ja sama ide na impreze hi hi rodzinną do tescia :ico_oczko:
iwona83 pisze:u nas nocka mozna powiedziec nawet troche sie majka budzila w nocy dwa razy pila mleczko plus herbatke nie wiem jak ja tego oduczyc ale najwyrazniej jest glodna bo wypija po 150ml


Iwonka mozesama sie odzwyczaji Kamilek tez tak pił w nocy soczek albo herbatke a teraz od jakiegos tygodnia juz się nie budzi ostatnia kaszke o 12 ispokuj. Bedzie dobrze.
Dowcip pierwsza klasa !!! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Fintifluszka pisze:bo ja mam w Andrzejki imieniny


wszystkiego naj naj :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
aniulka8503, fajnie szykować się na nowe mieszkanko co??
Ja klucze odbieram po świetach albo w nowy rok też strasznie się cieszymy bo teraz mieszkamy na takim małym 33m 2 pokoje i ten jeden to aneks kuchenny dopuki byliśmy sami we 2 to było ok ale teraz ciasno zabawek pełno , wózek w domu , krzesełko do karmienia i inne pierdoły masakra i ruszyc sie nie ma jak.
Teraz kupilismy nowe 3pokoje 64m + 40m góry uzytkowej. To teraz poszalejemy no ale tak jak i was czeka nas wykończeniówka masakra :ico_szoking:
Ok babeczki uciekam zaraz Kamcio kaszke i mozezaśnie standardowo na rekach u mamusi uwielbiam to :ico_oczko:
Ok to pa jutro pewnie nie zajrze bo jade na cały dzionek do siostry bo niechce mi sie samej w domu siedzieć, tam chociasz troszke odpoczne bo córak mojej siostry ma 17 lat i jest chrzestna Kamilka i chetnie się nim zajmuje. Ok to uciekam pa pa
Nie piszcie zawiele :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

29 lis 2008, 14:27

Czesc a ja za godzinke do pracy :ico_placzek:
Amelka dzisiaj cos marudzi bawila sie rula od odkurzacza i nie chciala jej oddac a juz zasypiala na podlodze.No moje dziecko z pelzania zaczelo raczkowac raz pelza a jak sie zapomni to raczkuje..Pogoda u nas okropna pada typowa jesien.Zmykam skonczyc obiad i do pracy.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 lis 2008, 15:44

ale tu dzis pustki mam nadzieje ze jutrro nie naklikacie nie wiadomo ile !!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość