Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

29 lis 2008, 15:45

cześć...właśnie wróciłam ze szkoły...znowu nudy były...
Teraz się szykuję, jadę zawieźć chłopakom coś do jedzenia, a potem idziemy z mężem do kuzynki...już nie pamiętam kiedy razem gdzieś wyszliśmy na dłużej ...
krystuś z dziadkami zostaje więc też będzie miał dobrze :-D :-D
A my w końcu się zabawimy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wracam jutro :ico_haha_02:
No fajnie się szykować na swoje :)
Tylko trochę mam mało czasu na to wszystko...pełno papierów jeszcze...
jeszcze dzisiaj nam okna wymierzą (rodzice kupują nam plastiki...dwa już są a rodzice chcą nam wstawić drugie dwa :)))
i w poniedziałek przyjdzie gościu od kuchni....Boże, tyle tego wszystkiego że szkoda gadać, ale w końcu robimy to DLA SIEBIE :))))
Ja już bym chciała tam mieszkać :-D :-D :-D
Ale do stycznia czas szybko zleci (mam nadzieję )
Pozdrawiam i mam nadzieję, że do jutra :)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

29 lis 2008, 15:50

No to fajnie powoli cos sie dzieje aniulka8503, a u naswykańczają blok drzwi do mieszkań juz powstawiane a reszta do nas należy ,mamy już tez zamówionych robotników do wykończeń typu panele , kafle wykładziny itp no i facet do kuchni tez już był ogladac i brac wymiary. mamy stolarza takiego dziadka ale złota raczka fachura jak nic. Ok pa do juterka
aniulka8503, miłego wieczorku i swietnej zabawy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 lis 2008, 21:16

My po 19 wróciliśmy od teściów, Gabriel po kąpieli szybko zasnął...

Jutro idziemy do nich na obiad, musiałam powiedzieć tacie, żeby nie przyjeżdżał mam nadzieję, że się nie obrazi-bo to taki obrażalski jest :ico_noniewiem:

teraz będziemy oglądać nowego bonda :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 lis 2008, 21:39

Nie za duzo nastukalyscie przez caly dzionek

a nas dzisiaj mezulo porwal do valencji do oceanarium bylo swietnie jutro jak znajde wolna chwilke to wkleje wam fotki majeczka nie mogla sie nadziwic tymi wszystkimi rybkami a pokaz delfinow pierwsza klasa jedyny minus taki ze strasznie zmarlizlismy bo z jednego punktu do drugiego trzeba bylo isc na powietrzu a strasnzie wialo bylo tylko 10 stopni i mrozny wiatr mam nadzieje ze nie przewialam Majki byla grubo ubrana i w wozku

nawet rekiny byly

Majeczka juz poszla spac a my zobaczymy sobie jakis filmik i tez pojdziemy spac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 lis 2008, 22:07

Renia0601 pisze:Obejrzałyśmy tą 'Księżną' szczerze pisząc to chyba pierwszy raz kostiumowy film oglądałam i był ciekawy nawet :ico_oczko:

Mam już ściągnięty ten film, ale nie miałam jeszcze kiedy obejrzeć...
Asikk pisze:bo teraz mieszkamy na takim małym 33m 2 pokoje i ten jeden to aneks kuchenny

Hehehe, my wcześniej - do czerwca, mieszkaliśmy w kawalerce, gdzie było 26m2, jeden pokoik i aneks kuchenny, od czerwca mieszkamy w mieszkaniu, które ma 2 pokoje i kuchnię - 36m2 i jesteśmy szczęśliwi, bo więcej miejsca :-) Ciekawe, kiedy będzie nam miejsca brakować :ico_oczko:
aniulka8503 pisze:cześć...właśnie wróciłam ze szkoły...znowu nudy były...

A co studiujesz?
A my w końcu się zabawimy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

To bawcie się dobrze :-)
aniulka8503 pisze:Ale do stycznia czas szybko zleci (mam nadzieję )

Zleci zleci, zanim się obejrzysz już będzie styczeń :ico_oczko:
teraz będziemy oglądać nowego bonda :-)

TO miłego oglądania :-) Daj znać potem, czy wart oglądania.
iwona83 pisze:a nas dzisiaj mezulo porwal do valencji do oceanarium bylo swietnie jutro jak znajde wolna chwilke to wkleje wam fotki

Koniecznie te fotki wklejaj!!!!!

Ula też już śpi, nam dzisiaj dzionek zleciał szybciutko, rano angielski, potem basen, dzisiaj moje dziecko samo pływało w pływaczkach i kole, ale jej nie trzymałam, całkiem nieźle sobie radziła, machała tak śmiesznie rączkami i nóżkami ;)
Teraz Jarek gra w diablo, a ja chyba posiedzę jeszcze chwilkę i pójdę kompu i lulu, padam :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

29 lis 2008, 22:25

pinko pisze:Koniecznie te fotki wklejaj!!!!!


juz robie album bo zrobilam ponad 100zdjec wiec w fotosiku bym nie dala rady ich wkleic

[ Dodano: 2008-11-29, 21:36 ]
http://picasaweb.google.pl/iwonaimaja/O ... 1tQ63EL-E#

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

29 lis 2008, 23:31

Czadowe fotki, na żywo to pewnie robi jeszcze większe wrażenie :-) A Maja jaka musiała być zadowolona :-) Super.

Uciekam spać... do juterka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 lis 2008, 23:56

Bond nudny :ico_noniewiem: Kuba zasnął...

My mieszkamy w domu i sama nasza sypialnia ma 20m, ale wolałabym te 36, 42 czy ile tam ogólnie byleby swoje własne, niestety się na to nie zapowiada, wyobrażam sobie jakie to ekscytujące szykować sobie mieszkanko i budować w nim rodzinę...całe życie, ja jestem ciągle podległa wpływom ludzi z którymi mieszkam i nie mogę być taka jaka bym chciała i robić do końca tego na co mam ochotę-bardzo frustrujące...

Iwona super zdjęcia, Gabriel byłby zachwycony, On tak bardzo uwielbia takie rzeczy...

Brawa dla Uli
za samodzielność na basenie :ico_brawa_01:

zbieram się powoli do spania...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 lis 2008, 09:41

Witam :-)
To ja pierwsza? O tej godzinie ????? :ico_szoking: Wstawać śpiochy :-)
Nie śpimy od 8, nocka mogłaby być lepsza, od 23 do 1 pobudki co godzina, potem Ulek zasnęła do 6.
Justyna, ja bym nie mogła mieszkać z rodziną, pewnie ciągle byłyby jakieś kłótnie. Zawsze robiłam wszystko odwrotnie niż mi kazano, może właśnie dlatego ta przekora, że nie lubię jak mi się coś karze... do tej pory niestety mi to zostało.

Miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 lis 2008, 10:59

cześć dziewczyny!

ja lecę, bo Gabriel stęka w biegu :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość