Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

01 sty 2008, 21:45

Witajcie dziewczynki w nowym roczku :-) .

Ja spedzilam sylwestra z rodzicami, i tez bylo fajnie. Asiula zasnela tak okolo 21:00 i nie obudzily jej nawet sztuczne ognie :ico_szoking: , a bylo dosc glosno. Ja poszlam spac ok. 2:00 i Asia zrobila mi pobudke o 6:00, bo juz byla wyspana :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

02 sty 2008, 10:48

wszyskiego dobrego baboski w nowym roku

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 sty 2008, 12:19

Kobietki, spełnienia marzeń i noworocznych życzeń :ico_haha_01:
U nas Sylwester fajnie minął. Siedzieliśmy do 2, później dziewczyny pomogły mi ogarnąć mieszkanie, pozmywałyśmy i nawet właściwie śladu nie było po imprezie.
Kinga usnęła o 23 i nic jej nie zbudziło- ani to, że było głośno ani petardy na podwórku (a huk był niesamowity). Odwróciła tylko główkę na 2 bok i spała dalej. Wstałyśmy dopiero o 11, chociaż Niunia obudziła się o 6:30, pochodziła po mieszkaniu, wróciła do mnie do łóżka, pokręciła się, trochę pomarudziła i zasnęła ok 8. A wczoraj było baaardzo leniwie. Pojechaliśmy trochę do teściów, wróciliśmy o 15 do domku i poszliśmy pospać. I przez to popołudniowo- wieczorne spanie Kinga wariowała do 23...
A dziś jadę zaraz do rodziców i muszę jechać taksówką. Okazało się, że "zdechł" mi akumulator :ico_zly: . Pewnie słaby już i trzeba podładować, albo do wymiany. A najgorzej, że nie mamy kabelków, bo gdyby były to byśmy podładowali z laguny i by było ok...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 sty 2008, 14:19

Dzien dobry
A u mnie dzisiaj nie za ciekawie :ico_placzek:
Moj mezus jest chory.. Ma biegunke i wymiotuje.. i lezy w lozku ja mialam dzisiaj tez biegunke ale mi juz przeszlo.. a mala Nicolinka to wymiotywala dzisiaj .. i na sniadanie zjadla banana i wszystko zwymiotowala.. razem z herbatka.. no i dostala syropek przeciwko wymiotom i narazie spi juz sobie dlugo.. bo 2 godziny ale to dobrze mala tak ma ze zawsze dluzej spi jak sie zle czuje.. moj maz byl juz u lekarza i ma lakarstwa.. moj tesc nas wszystkich pozarazal.. :ico_zly: To jest normalnie szok. :ico_szoking: Ja na szczescie z naszej trojeczki najlepiej wyszlam.. ale wyzdrowiejemy :ico_oczko:
Boje sie tylko bo Nicole nic niechce jesc.. a musi cos zjesc i tak samo jest z pieciem.. :ico_noniewiem: Ale moze jak sie obudzi to zje cos i bedzie jej lepiej.. wczoraj tam u tesciow to wszystko jadla i bylo ok dopiero ja w domku rozebralo.. bo sie zarazila od swojego dziadka.. straszne.. :ico_placzek:
Tak samo moja Nicolinka jak zasnela w Sylwestra o 23 00 to obudzila sie dopiero rano i nic jej nie przeszkadzalo w spanku,ani petardy ani nic... nawet rok temu to tez jak na Sylwestra zasnela to nic jej nie przeszkodzilo w spanku i spala do rana
Ok ja Spadam paa milego dnia

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

02 sty 2008, 14:59

witajcie baboski w nowym roku!!!!

my wyjechalismy na kilka dni do rodzinki..było bosko
mamy juz kredyt na domek wiec jestem przeszczesliwa
Kristi, !!! zycze wam wszytkim zdrówka..to pewnie ta okropna grypa zołądkowa
Barbara, sliczne zdjecie Asi..u nas ze smoczkiem jest tragedia..mati domaga sie go co chwila..a jeszcze niedawno potrzebowal go tylko do spania..teraz krzyczy non stop niuniu...

Maggie, słodkie foteczki!!! kochany Antoś

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 sty 2008, 18:45

I juz sie ladnie melduje ze jest u nas lepiej :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Nicolinka niema goraczki,nie kaszle,ma delikatny katarek i jak sie obudzila to dostala sucharki w herbatce i zjadla ze smakiem i pozniej troche krakersow pobawila sie troche i teraz znowu sobie spijusia :ico_brawa_01: Takze juz nie wymiotuje i mam nadzieje ze nocka tez bedzie ok,bede spala z Nicolinka dzisiaj :ico_oczko: a moj maz tez juz czuje sie lepiej,zjadl sucharki zamoczone w herbacie rumiankowej i pomoglo mu i chodzi juz mniej do ubikacjii no takze widac poprawe :ico_brawa_01:
A u nas straszny mroz.. jest normalnie lodowato.. brrr az strach wychodzic z domu no nic ide popatrzec troche na tv do pozniej paa

Iza ciesze sie ze fajnie spedziliscie swiateczny i sylwestrowy czas i ze kredyt juz macie teraz bedzie latwiej ze wszystkim :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sty 2008, 18:54

cześć Złociutkie :ico_haha_02:
Ja mam już dzisiaj lepszy humorek, mimo że mój Antol nie spał ani chwili dzisiaj w dzień, ale co tam, położę Go wcześniej spać. zaprosiłam dzisiaj tę kumpelkę z córcią (4 miesiączki) ale nie przyszły bo sa obie przeziębione...może w przyszłym tygodniu się spotkamy... :ico_oczko:

Basia cudna foteczka w podpisie...Asia śliczna i włoski ma już takie długie.
Kristi to ta cho...na grypa żolądkowa...zdrówka życzę. nie dawaj Nicosi na siłe jeść... bo efekt bedzie taki że wszystko zwymiotuje...odczekaj, niech tylko dużo pije żeby się nie odwodniła.
Ania fajowo ze sylwek się udał , a Kingusia to musi mieć naprawdę twardy sen :ico_oczko:
Iza cieszę się ze macie już kredyt.
yczę powodzenia w odsmoczkowaniu :-)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 sty 2008, 21:09

Witajcie dziewczynki, Asia mi padla, wykapalam ja i spi sobie tak od pol godzinki :-) . U nas dzisiaj byla zimno, wiec siedzialysmy w domku, tylko na godzinke wyszlysmy na spacerek.

iza, gratuluje kredytu, ciesze sie ze wkoncu go dostaliscie. Jesli chodzi o odsmoczanie, to moja Asia na szczescie uzywa smoczka tylko do spania, tak to przez caly dzien nie chce, i mnie to bardzo cieszy, chociaz chcialabym ja 'odsmoczyc' calkowiscie zeby do zasypiania i w nocy tez nie patrzebowala smoku, to czesto sie budzi i placze bo smoka zgubila.... :ico_noniewiem:

Kristi, zdrowiejcie szybciutko! i tak jak Maggie mowi, nie zmuszaj Nicolki do jedzenia, bo to nic nie da... mam nadzieje ze szybko Wam minie...

Maggie, jesli chodzi o dlugosc wloskow Asi, to sama nie wim kiedy jej az tak dlugie urosly! Jak jej nie zepne, to jej bardzo do oczu leca.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sty 2008, 22:08

Antoś padł przed 19 , no tak cały dzień nie zmrużył oczka...
ciekawe o której jutro wstanie :ico_oczko:

Basia, no Asia te włoski ma fajne i widać że gęste.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 sty 2008, 22:17

Też podziwiam włoski Asieńki. I ten piękny kolorek :ico_brawa_01:

Izunia, dobrze, że macie w końcu ten kredyt. :ico_brawa_01: Będziecie już spokojniejsi.
Maggie, Kinga pospała w dzień przez godzinkę, a teraz leży w łóżeczku i pluje smokiem na odległość :ico_szoking: jak zwykle na podłogę. Dobrze, że jest przy niej Grzesiek... :ico_haha_01: I właśnie przez to jej plucie chcemy ją odsmoczyć, bo zrobiła sobie zabawę niezłą...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości