Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 maja 2009, 23:17

fotki będę miała w połowie tyg, ja nie rbiłam bo fotograf był. ale musze jakoś tego picassa zrobić, cos mi to nie wychodzi, jakieś bzdury że już ktoś o takim mailu ma konto na googlach i nie wiem jak to ominąc...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 maja 2009, 23:18

ja sie juz pożegnam..moze ktos mi jutro pomoze z tymi filmikami..

miłej nocki dziewczynki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 maja 2009, 06:17

plum :-)

mój synuś godzinkę temu pojadł i zrobił sobie przerwę w spaniu na 20 minut... więc jak juz padł to ja stwierdziłam, że raczej wyspana jestem, ale jeszcze dzielnie próbowałam zasnąć... noo, ale się poddałam :-)
zamiast leżeć i się wkur*** chłopa chrapaniem to cosik porobię :-D

Beatris60, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oskarka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
czekamy na zdjątka :ico_sorki:
jakieś bzdury że już ktoś o takim mailu ma konto na googlach i nie wiem jak to ominąc...
załóż nowe :-D
a jeżeli masz konto mailowe na googlach to w ustawieniach na stronie poczty przejdź do albumu i tylko ściągnij programik :-)
moze ktos mi jutro pomoze z tymi filmikami..
kurczaczki, ja właśnie też mam problem z filmikami, bo on mi nie widzi moich filmików na dysku :ico_noniewiem:
Ragazza, a w jakim formacie masz te filmiki?

jakie macie plany na dziś?? :-)

ja muszę chłopa zmusić do kilku rzeczy, a bedzie to trudne, bo musi się wyspać, bo wrócił z pracy przed 2 :ico_olaboga: :ico_placzek: także pożytku z niego dzis dużego nie będzie... :ico_zly:
a w ogóle myślę o tym, zeby od września pojść do pracy do fabryki na te dwa dni, które Krzysiek ma wolne :ico_noniewiem: chcemy kupić tutaj dom i dla banku będziemy bardziej wypłacalni, jeżeli będziemy mieli dwie wypłaty w domu...a przy okazji podreperuję budżet troćkę :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 maja 2009, 06:37

Witam u nas noc do d.... pobuydka 22:40, 1, 4... a od 4 malej właczyl sie smiech fikanie a potem taki płacz a ja na pól przytomna po godzinie usnela na godzinke... wiec dzis czuje sie jak staranowana jeszcze moje biedne stawy bola czekam z utesknieniem na chuste


co do dnia dziecka to tak jak Marcia co roz kupujemy małej ... babcie niech sie tym zajma

mam pytanie jak odbietracie slady po marchwii bo u mnie nie chca zejsca nawet juz je gotowalam w garnku jak polecili i e tam;/
ja muszę chłopa zmusić do kilku rzeczy, a bedzie to trudne, bo musi się wyspać, bo wrócił z pracy przed 2 :ico_olaboga: :ico_placzek: także pożytku z niego dzis dużego nie będzie... :ico_zly:
no raczej.... bo bedzie skolowany nie wyspana nocka

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

25 maja 2009, 06:56

witam i ja.
nocka u nas superasna :-) maly pojadl po kapieli i kolo 21 spal juz w swoim lozeczku i wstal dopiero o 6.20 rano. teraz fika w lezaczku, ale pewnie zaraz zowu jeszcze przysnie :-)
dla odmiany ja nie moglam za nic w swiecie zasnac, normalnie cala nocke przekrecalam sie z boku na bok i nic, pewnie cosik tam spalam, ale mam wrazenie jak bym wogole nie spala :ico_zly: :ico_zly:
dzisiaj moja mama ma spac u mnie :ico_sorki: a maz to az pod Austria jest :ico_olaboga:
Marcia ja mam identyczny progrem. Picassa wykrywa mi wszystkie filmy fabularne ktore mam na kompie, ale nie wykrywa tych ktore zostaly przez nas nakrecone i wrzucone na kapa...i tez sama nie wiem co tu zrobic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-25, 06:57 ]
jak odbietracie slady po marchwii bo u mnie nie chca zejsca nawet juz je gotowalam w garnku jak polecili i e tam;/
ja tu nie pomoge bo jeszcze nie jemy marchewki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 maja 2009, 07:14

:-) oo, to widzę, że nie ja sama bladym świtem :-D tylko u mnie na zegarku godzina wcześniej niz u Was :-D
mam pytanie jak odbietracie slady po marchwii bo u mnie nie chca zejsca nawet juz je gotowalam w garnku jak polecili i e tam;/
nie schodzą :-) chyba, że od razu zapierzesz, choć nie gwarantuję :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

25 maja 2009, 07:15

witam
U nas nocka tez udana. Mała pospała az do 6.40 :ico_szoking: Za to ja dwa razy wstawałam i sprawdzałam czy wszystko oki i czy oddycha :ico_puknij: No bo kto to widział tak długo spac :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 maja 2009, 07:16

dałam właśnie ogłoszenie na sprzedaż mojego mieszkania :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
i jakos mi wcale nie ciężko... serce mi pewnie klęknie dopiero, jak przyjadę do Polski, ale wtedy mam nadzieję, że już będzie kupiec dogadany i głupio będzie mi się odezwać... :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 2009-05-25, 07:17 ]
No bo kto to widział tak długo spac :-D
noo :-D mój Alek jak zaczął noce przesypiać to też w szok wpadłam i tez sie podnosiłam, żeby sprawdzać, czy oddycha :-) :ico_olaboga: :ico_puknij: :-D
a potem przez te zęby zaczął się budzić... noo,ale teraz już wstaje raz w nocy, więc nie jest źle :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

25 maja 2009, 07:22

nie schodzą :-) chyba, że od razu zapierzesz, choć nie gwarantuję :ico_sorki:
to dlatego ciuchy Klaudii wygladaja jak po wybojowisku teraz te zabrudzone bede specjalnie uzywac do obiadkow
a potem przez te zęby zaczął się budzić... noo,ale teraz już wstaje raz w nocy, więc nie jest źle :ico_sorki:
wiesz ja podejrzewam ze u nas tak zabki daja w kosc... bo byly tylko jedne pobudki a teraz nawet co godzine dwie i musi wtedy zjesc chociaz 100 ml.... bo placze no i w dzien aby rece a jak gryzie to placze i rece w buzi... ciekawe ile te wyzynanie jeszcze potrwa

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

25 maja 2009, 07:26

ciekawe ile te wyzynanie jeszcze potrwa
specjaliści twierdzą, że do 3 miesięcy od pojawienia się pierwszych objawów :ico_sorki:
to u Was chyba dużo juz nie zostało, prawda? :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości