nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

05 wrz 2012, 13:36

Dzięki dziewczyny! Jutro wybiorę się na poszukiwanie bucików dla Alanka

A co do grzeczności dzieci to moim zdaniem do wszystkiego trzeba zachowywać zdrowy rozsądek. Nie można wszystkiego dziecku zabraniać, żeby nie było tak jak pisałyście "marionetką" bo jak później sprężynka puści to dziecko poleci i już nie będziemy w stanie nad nim zapanować. Ale z drugiej strony nie można też mówić: "dziecko to tylko dziecko" bo w końcu na głowę wejdzie - rodzice są po to, żeby ukierunkowywać (nie karać jak katy, ale uczyć przyzwoitości).
A bardziej szczerze mówiąc irytują mnie nie dzieci, tylko rodzice, gdy dziecko zachowuje się koszmarnie. Denerwują mnie właśnie rodzice, którzy pozwalają wchodzić dziecku na głowę - chcą, żeby im wchodziło ok ich sprawa, ale nie dam cudzym dzieciom zrobić tego ze mną czy z moim dzieckiem i wtedy nie dzieciom uwagę zwracam tylko rodzicom. Chociaż z drugiej strony dziewczyny macie rację, że nie należy oceniać też dzieci, gdy widzi się jedną sytuację (powiedzmy bijące się dzieci w sklepie), bo to nic nie mówi nam ani o dzieciach ani o rodzicach. Nam też zdarza się nieraz zrobić coś głupiego a potem się tego wstydzimy po zastanowieniu.

[ Dodano: 05-09-2012, 13:48 ]
ladybird jak się zaczniesz mocniej wgłębiać to zobaczysz ile dogmatów czy teorii nie ma w ogóle potwierdzenia w Biblii. Antykoncepcja to przy tym pikuś :P.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 wrz 2012, 16:27

hej witam z drugą :ico_kawa:

Maja w przedszkolu :ico_oczko: dziś uwiesiła mi sie na szyi i nie chciała iść tam sama, bo inne dzieci płakały i lawina ruszyła :ico_haha_01: ech... no ale pani szybko ją zabrała a ja zwiałam, wiem ze teraz sie bawi ładnie :ico_brawa_01:
jutro zebranie w przedszkolu hehe takie bzdety cieszą człowieka :ico_haha_01:

co do zachowania w kosciele :ico_haha_01:
w niedziele Konrad miał chrzciny
Maja kręciła sie na pupce usiedzieć nie umiała, dostała lizaka to chwilkę w ławce wytrzymała, zjadła i na cały głos zapytała podczas największej ciszy w kościele
"przepraszam a gdzie tu jest śmietnik?"
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ludzie taaakie oczy :ico_szoking: i śmichy chichy hehe :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

05 wrz 2012, 20:56

Maja kręciła sie na pupce usiedzieć nie umiała, dostała lizaka to chwilkę w ławce wytrzymała, zjadła i na cały głos zapytała podczas największej ciszy w kościele
"przepraszam a gdzie tu jest śmietnik?"
:-D :-D

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

05 wrz 2012, 20:57

wiesz ile jest rodziców, którzy powiedzą "nie bo nie, bo ja tak mówie"
No tak to racja ,znam masę takich rodziców wśród rodziny czy znajomych .
Ja nie wiem czy to głupia mania czy dobra ale jestem okropna gaduła a przy dzieciach to już w ogóle buzia mi się nie zamyka. Bardzo dużo tłumaczę, mojej tak samo ,pewno na razie nie kuma ale jakoś taki mam nawyk .

Kurcze salon błyszczy ale dopiero skończyłam po całym dniu.Ręce mam w ...... .Teraz wcinam obiad bo jakoś tak się zarobiłam że nie jadłam i jestem cały dzień o śniadaniu. Lili była cudowna bo od 16 do prawie 19 bawiła sie sama w piaskownicy a ja mogłam spokojnie sprzatać.
Jeszcze kapiel i do spania.

[ Dodano: 05-09-2012, 20:58 ]
marcz gdzie te zdjęcia ???? czekamy

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 wrz 2012, 07:44

Hej Dziewczyny :-)

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Wpadłam z torcikiem od Piotrusia :ico_tort: Nie mogę uwierzyć, że to już dziś mój mały chłopczyk kończy roczek :-D

Piotruś już coraz ładniej chodzi, bardzo szybko robi postępy, także mogę uznać, że roczek przechodził :-D jak mi się uda, to wkleję później filmik.

Imprezkę robimy w sobotę, już się doczekać nie mogę :ico_wstydzioch:

Co do rozwydrzonych dzieci, nieco zmieniłam zdanie odkąd mam własne. Bardziej wyrozumiała się zrobiłam, bo wiem, że niestety czasem można na głowie stawać, a dziecko i tak będzie swoje robić...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

06 wrz 2012, 07:57

podczas największej ciszy w kościele
"przepraszam a gdzie tu jest śmietnik?"
chyba bym ze wstydu padla :ico_noniewiem:

mi Mila czasem wypali z haslem w stylu " a jak bede grzeczna to pojedziemy..." normalnie mi :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 wrz 2012, 08:41

:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
Wpadłam z torcikiem od Piotrusia :ico_tort:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkiego naj i udanej imprezki.
Wklej może aktualne zdjęcie Piotrusia .

Aaaa mam pomysł oczywiście jeśli macie czas na takie coś.
Wklejcie zdjęcie swoich dzieci jak się urodziły i teraźniejsze.

Kurcze co za pogoda ,nic mi się nie chce . Mam się brać za sypialnie ale oczy same mi się zamykają i to nie wina córki bo noce przesypia mi ładnie . Może kawa mi pomoże.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 wrz 2012, 08:45

fajne teksty mają te nasze pociechy:) I pytanie o śmietnik było niesamowite bo i przeprosiła i ładnie zapytała by nie smiecić byle gdzie hihihihi

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Piotrusia!!!!

Niewyspana jestem, bo śpię w sypialni z Doriankiem bo tam duże łóżko jest, a ten cwaniura w nocy się przebudził, zobaczył mnie i ponad 2h wariował zamiast spać. A spię z nim, bo maż do PL poleciał, a ze nie chce być sama chrzestna Dorianka u nas nocuje to odstąpiłam własna sypialnię:):):):)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

06 wrz 2012, 09:13

Obrazek

no to pododawałam zdjęcia;\ Wczytało mi się jedno reszta "zakończona błędem", ktoś wrzuca zdjęcia z innego programu jak fotosik??

[ Dodano: 06-09-2012, 09:18 ]
To trochę potrwa zanim wrzucę te zdjęcia, bo wszystkie mają za duży rozmiar muszę je najpierw po zmniejszac potem dopiero powrzucac....


:ico_prezent: dla Piotrusia :ico_buziaczki_big:
Aaaa mam pomysł oczywiście jeśli macie czas na takie coś.
Wklejcie zdjęcie swoich dzieci jak się urodziły i teraźniejsze.
Bardzo fajny pomysł;))

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

06 wrz 2012, 09:37

marcz89, imageshack :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość