Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 11:20

Moni, Małgosiu gorącą. Trzymam się, pogoda mnie dobija z m ostatnio kłócę się oboje jesteśmy zmęczeni :ico_szoking: :cry: , bo on chyba nie wie, że takie leżenie też męczy. Ale jeszcze trochę. Mam nadzieję, że za 3 tyg będę mogła chodź dłużej siedzieć :-D
Małgosiu :ico_brawa_01: za donoszoną ciąże.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 11:32

Moni, Małgosiu gorącą. Trzymam się, pogoda mnie dobija z m ostatnio kłócę się oboje jesteśmy zmęczeni :ico_szoking: :cry: , bo on chyba nie wie, że takie leżenie też męczy. Ale jeszcze trochę. Mam nadzieję, że za 3 tyg będę mogła chodź dłużej siedzieć :-D
Małgosiu :ico_brawa_01: za donoszoną ciąże.
Ten kto nie leży w ciąży na podtrzymaniu nie zrozumie jaka to męczarnia. Nigdy!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 12:16

Małgorzata a ty ostatecznie jak będziesz rodzić?

Jenny może to zabrzmi dziwnie :ico_oczko: ale płaskodupia można dostać od takiego leżenia, więc masz prawo marudzić. Hormony też robią swoje :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 12:38

Jak nic podczas porodu się nie poknoci to naturalnie.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 12:46

Dzięki za wyrozumiałość. Chodź wiem, że niektóre kobiety muszą leżeć 9 mc. Coś czuję, że synek rodzeństwa nie będzie miał.
Faktycznie cisza zrobiła się na forum. Chyba dla poprawy humoru zjem sobie lody. Łóżeczko już wybraliśmy teraz tylko muszę w pn zadzwonić i spytać się, czy mają je od ręki, czy trzeba czekać. Z dalszą wyprawką jeszcze chwile czekamy. Mam wybrany sklep, więc przez internet zamówię, a M pojedzie odebrać tylko.

Mam pytanie, czy słyszałyście, że proszek Dzidzuś zatyka filtr pralki, bo ma ma w składzie płatki mydlane?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 12:55

Malgorzatka :ico_brawa: :ico_brawa: no to teraz trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiazanie!! ale jeszcze sie nie spiesz;

Jenny :ico_brawa_01: za kolejny tydzien,juz niedaleko zostalo, wiem ze take lezenie jest meczace,a i hormowny swoje robia!
Trzymaj sie kochana,

Monika udanego weekendu

A gdzie jest Tibby juz dlugo jej tu nie bylo,oby wszystko bylo ok u niej,bo ona ta goraczke miala przez kilka dni,

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 15:28

Małgorzata za37tc :ico_brawa_01:

Ja dawalam i daje krople delicol, kupiłam tez espumisan, ale jakoś mało działają, co do mleka to ja już sie poddalam, mały krzyczał, w jednej piersi to ledwo co leci, więc przeszliśmy na mm, dlatego sie zastanawiam, czy te kostki to tez nie skaza, połówki na pewno nie, bo nie bledna , podejrzewam, ze może jest to tradzik, bo te kostki są czerwone z białymi kropeczkami, ale dla pewności skonsultuje to z pediatra, tylko, ze ona u zdrowych dzieci jest we środy, jutro zadzwonie i sie dowiem kto przyjmuje

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 15:31


Mam pytanie, czy słyszałyście, że proszek Dzidzuś zatyka filtr pralki, bo ma ma w składzie płatki mydlane?
Ja nie słyszałam :ico_noniewiem:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 19:08

hej dziewuszki

Nasza Tibby jest od środy w szpitalu, te jej wysokie temperatury o których pisała,że przez piersi to nie,piersi ma zdrowe za to ma zapalenie śluzówki macicy i dostaje antybiotyk dozylnie ehh :ico_sorki: Ale najważniejsze,ze od wczoraj nie gorączkuje,jutro ma obchód to moze sie czegos wiecej dowie,sama sie zmartwiłam,ze nic tutaj nie pisze i napisałam do niej,ona po prostu nie miała głowy na smsy do kogoś to zrozumiałe,zdrowiej kochanie jak najszybciej i wracaj do nas :ico_sorki:

A u nas ok rośniemy :ico_oczko:

jenny Ja cie kochana doskonale rozumiem co do lezenia bo sama musiałam leżeć i jak sie lezało tak już 2-gi miesiąc to szajby dostawałam,a jak dostałam pozwolenie na krótki spacer myslałam,ze ze szczęścia pofrune,wierze ci :ico_sorki:
Małgosiu za wspaniały 37tc ciąża donoszona,ale nie spiesz się hihi niech maleństwo jeszcze chwilke posiedzi w brzuniu :ico_oczko: i mam prośbe,czy mogłabys zerknąć na mój wykres czy on tak po pierwsze j @ ma wygladać? bo to wogóle nie są moje tempki a z dnia na dzień temperatura mi rośnie :ico_sorki: :ico_szoking:

jeśli chodzi o proszek dzidziuś nic takiego nie słyszałam,a ja już od jakiegoś czasu piorę ciuszki małej w tym samym proszku co my,po malutku dokładałam naszego proszku razem z proszkiem dla niemowlat małej nic nie było i do teraz nic jej nie jest...

Donatka Trudno kochana jak musiałaś przejść na MM to nic sie nie stało,moja Milenka jak wiesz jest od samego początku na MM i rośnie w siłe i jest odpókac zdrowiutka,ale juz potrafi mi zjeść na noc 180ml mleka :ico_szoking: No,ale śpi potem 10 godzin bez wybudzania nawet...

Moniczka
mam nadzieje,ze weeknd sie udaje :ico_oczko:

A to Milenka z dzisiejszego spacerku :ico_oczko:
Obrazek

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

04 sie 2013, 20:12

O kurcze biedna Tibby. Misiu pozdrów ją niech szybko wraca do zdrowia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość