Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

02 sty 2008, 23:18

A mnie sie Asia obudzila z placzem tak okolo 21, i pokazywala na zabki :ico_noniewiem: :ico_olaboga: . Ale juz zasnela. Mam nadzieje ze lada dzien jej wyjda :ico_sorki:

Dobrej nocki dziewczynki :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sty 2008, 00:48

Dobranoc dziewczynki...

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

03 sty 2008, 14:34

Witajcie dziewczynki, u nas nocka minela taksobie, a od rana Asia jest marudna i niegrzeczna, jak tylko sie jej cos nie podoba to zaczyna plakac, krzyczec... Jak jej nie wyjda te zabki, to ja zwariuje :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

03 sty 2008, 15:26

Dzien dobry Baboski Sliczne
Ja mam juz dzisiaj lepszy humorek bo jestesmy juz wszyscy prawie ze zdrowi..
Moj maz juz niema biegunki,jest jeszcze troche slaby ale jest i czuje sie lepiej,tak samo NIcolinka mala juz nie wymiotuje i dostala apetyt.. ale na sniadanko to zjadla tylko sucha buleczke zeby zoladeczek sie troche uspokoil i jak jej smakowalo :ico_brawa_01: :ico_oczko: Teraz sobie znowu zasnela moja dzidziunia i juz sie prosila zeby ja uspac.. naprawde wiedzialam ze mala juz chce isc spac i tylko sie przytulila i zasnela :ico_brawa_01:
Pozatym u nas mroz.. zimnoo i nigdzie nie wychodzimy przy takiej pogodzie :ico_oczko:
A na sile malej Nicolince jedzenia nie dawalam.. ale zle sie czulam z tym i nie rozumialam jak dziecko moze nie jesc.. no i wydawalo mi sie ze mala Nicole poszla glodna spac.. takie mialam dziwne wrazenie.. a dzisiaj rano mala miala taki apetyt ze az mi sie milo na sercu zrobilo.. :ico_brawa_01: i nic nie zwymiotowala i mam nadzieje ze juz wszystko zostanie w zoladku malutkiej :-D :ico_oczko: A ja to mam chrypke.. i jak cos mowie to az trzeszczy.. :-D
Moja tesciowa jest chora tez zarazila sie od mojego tescia i musi taka chora do pracy chodzic.. troche jej wspolczuje.. :ico_noniewiem: Widzialam ja wczoraj bo zanioslam im tabletki na biegunke takie dobre bo mojemu mezulkowi pomogly bardzo i tesciowka mowi ze leje sie z niej i tez ma biegunke i na oczy nie widzi.. no ale wyjdzie z tego..

Basia to ci masz mala terrorystke w domu moja Nicolinka tak jakby chwilowo przestala byc taka niegrzeczna,wiadomo dalej jest lobuzem ale wie ze nie moze pewnych rzeczy robic a mimo wszystko probuje robic je i niewie jeszcze jak daleko moze pojsc..
Dziekuje za zyczenia powrotu do zdrowia,juz naprawde jest nam lepiej :ico_oczko:

A ja dzisiaj posprzatalam domek w nowym roku i za niedlugo bedziemy jesc obiadek milego dnia paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sty 2008, 19:27

cześć dziewczynki moje kochane, u nas OK, nawet śnieg dzisiaj u nas z odzinę popadał, ale śladu po nim juz nie ma :ico_haha_01:
Dziewczynki chciałabym się pochwalić moim Antosiem , nauczył się sam zakładać swoje kapciuszki... :ico_brawa_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

03 sty 2008, 21:49

Hej Kochane!
Przepraszam,ze nie pisalam, ale niestety sily wyzsze ... nie moglam ...

Zycze Wam, aby ten Nowy Rok 2008 byl lepszy niz wszystkie poprzednie razem wziete !!! Milosci, Zdrowia i Nadzieji !!! A i pelnego ... portfela :-D

Piekne zdjecia ze swiat :ico_sorki: :ico_brawa_01: Nasze dzieci to juz panny i kawalerowie ... :ico_haha_02:

pozdrawiam buzka papapapappapa

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

03 sty 2008, 23:20

Maggie, to chyba tutaj mnie zapraszałaś mam chwilkę więc wpadam i do was dziewczynki to nie moje miesiące ale jak pozwolicie to też tutaj sobie popisze...witam :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 sty 2008, 23:24

Basia, mój Antek też tak się zachowuje... :ico_olaboga:
Dzisiaj usypiałam Go półtorej godziny, ja już nie daje rady,
psychicznie mnie to wykańcza...co ja mam robic jak się wziać za to żeby
Antoś nauczył się sam usypiać........................................... :ico_noniewiem:
Kristi ciesze się że już zdrowiejecie :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 03 sty 2008, 23:29 przez Magdalena_82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

03 sty 2008, 23:28

Maggie, ogromne brawa dla Antosia. No prosze jaki mezczyzna prawdziwy z niego! :ico_brawa_01:

Kristi, ciesze sie, ze juz sie lepiej czujecie, i oby tak dalej

diem, ciesze sie ze wpadlas, wpadaj czesciej w miare mozliwosci. Piekne wlaoski ma Twoj Kurosh, takie dlugie i chyba geste :ico_brawa_01:

Paulina82, witamy nowa mamusie i Oliwie :ico_buziaczki_big: .

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

03 sty 2008, 23:33

Maggie, :ico_brawa_01: Antosiowi za nową umiejętność.

A ze mną dzieje się coś złego. Od rana ciągle chodziłam siusiu, a po 18 myślałam, że będę umierała. Zaczęła boleć mnie lewa nerka i jajnik a z kibelka to już właściwie nie wychodziłam. Wzięłam no- spę. Ale z minuty na minutę było coraz gorzej...
Pojechaliśmy na pogotowie, nic nie potrafili powiedzieć. Wysłali do szpitala na izbę przyjęć patologiczno- położniczą. Okazało się, że lekarz jest na cięciu cesarskim i trzeba czekać minimum godzinę. W tym czasie poczułam się dobrze. Zadecydowałam się wracać do domu. Chciała mnie położna położyć na oddział, ale jak czuję się dobrze, to wolę spędzić noc w domu. Z Niunią... Mam nadzieję, że noc minie mi spokojnie, a rano pojadę do szpitala do swojego lekarza, który jest ordynatorem. Zobaczę, co mi powie i doradzi.

Przepraszam, że tak o sobie tylko, ale to mnie trochę gryzie i martwi. Gdybym jutro się nie pojawiła, to może znaczyć, że wylądowałam w szpitalu :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości