Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

06 wrz 2012, 10:24

inia1985, całuski dla Piotrusia :-)
Zlecialo baaardzo!

Faktycznie- Maciek jak juz zrobił te pierwsze kroczki to już kroczy :-D
A jaki zadowolony jak stanie i ruszy :ico_haha_01:

Wybieram się z nim dziś na szczepienie, ale pogoda się tak zepsuła :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 wrz 2012, 10:28

heh to ja Dorianka wrzuce za chwilkę:)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

ze szpitala, czyli pierwszy dzień życia:)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

niedawno robione, przepraszam, ze nie odwrócone, lenistwo i brak czasu

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

06 wrz 2012, 11:40

bry,

matko jak wieje, normalnie głowę urywa a ja pranie robię :ico_puknij: ja normalnie nie wiem co zrobić z Bellą, strasznie budzi się w nocy, dziś wstawałam chyba z kilka jak nie kilkanaście razy, fakt,że jestem wyspana bo się po prostu przyzwyczaiłam ale i tak mam dość, Młoda je w nocy i chyba dopiero w styczniu będę próbowała oduczać bo Jula teraz do szkoły a pewnie będzie płacz w nocy :ico_olaboga: woda u nas w nocy nie działa, już próbowałam :ico_olaboga:

co do grzeczności, to ja uważam że dziecko od poczatku musi wiedzieć gdzie są granice, iza jest strasznym rozrabiaką ale ja się nie daje, nie raz jest płacz a nawet Jej krzyk jak czegoś nie wolno ale nie pozwolę żeby dziecko na głowę mi weszło :ico_wstydzioch:


Izunia ma tutaj 1 dzień

Obrazek

a to z wakacji

Obrazek

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 wrz 2012, 13:40

kwiatunio, elibell, super zdjęcia :-D dzieciaczki już takie dorosłe :-D pierwszy rok życia jest niesamowity, tyle się dzieje, a dziecko tak szybko się zmienia z niemowlaka totalnie zależnego od nas w dzieciaczka, który zaczyna czuć swoją indywidualność :-) to jest coś wspaniałego, móc patrzeć jak nasze dzieci rosną :ico_brawa_01:

marcz89, ślicznie wyglądałaś :ico_brawa_01: czekamy na więcej fotek

a to mój Piotruś sprzed roku:
Obrazek

dzisiejsze:
Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 wrz 2012, 14:40

z tymi fotkami to był super pomysł:)Jakie fajnie szkraby i nagle fajne łobuziaki:):):)

sprzedałam dziś ciuszki 3-6, cąły wór za 20 funtów, kolezanka wzieła, zaskoczyła mnie że tyle mi dała, bo ja mówiłam, ze wystawiłam za tyle, ale że jej dam za mniej jako po znajomości, ale nie chciała reszty ani nic.
Ale ciesze sie bo bede miała na spbotnie urodzinki, koleżanka synkowi wyprawia, a ja spłukana i nawet na bilet autobusowy nie miałam, a teraz i prezencik kupię:):):)Kolezanka już sie gniewała, powiediząła, że jej syn nie materialista i on juz czeka na Elizkę!!!

ah i załatwił maż meldunek i wystapił o PESEl, w końcu syn ma prawie rok w końcu wszystko ząłatwione:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

06 wrz 2012, 20:34

Wszystkiego Najlepszego dla Piotrusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eryk po urodzeniu
Obrazek

i teraz
Obrazek

ale się nasze dzieciaczki pozmieniały :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 wrz 2012, 20:52

Eryk po urodzeniu
i teraz
mój Piotruś sprzed roku:
dzisiejsze
Izunia ma tutaj 1 dzień
a to z wakacji
Te dzieciaczki zmieniły się oczywiście ale nadal widzę sporo podobieństwa z zdjęć z pierwszych dni.
Marcz pięknie zdjęcie choć czuję niedosyt.
heh to ja Dorianka wrzuce za chwilkę:)
Dorianek zmienił się bardzo , ja nie widzę podobieństwa do tego zdjęcia z 1 dnia życia.

Wszystkie są śliczne i kochane i aż się wierzyć nie chce że jeszcze niedawno chodziłyśmy z brzuszkami.
Ja moją wrzucę może jutro bo dzis padam na twarz.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

07 wrz 2012, 07:58

ale nadal widzę sporo podobieństwa z zdjęć z pierwszych dni.
wlasnie to samo chcialam napisac, podobienstwo caly czas jest :-)

ja sie ost zaskoczylam Kala, bo jak sie caly czas patrzy na dziecko to az tak nie zauwaza sie roznic, a ost spojrzalam jak Kala byla wylozona w lozeczku i sie zszokowalam, jak ona juz jest duza :ico_szoking: za niedlugo cale lozko bedzie zajmowac :-)
jak bede w domciu to tez postaram sie wkleic jakas fotke

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

07 wrz 2012, 09:52

hej hej... pisze z pracy tak tak niestety....
Na razie Majeczka zostaje z teściowa, ale pewnie od października pójdzie do żłoba :ico_placzek: no cóz nie ma wyjścia.
A tak poza tym to Majcia złapała jakiegos wirusa i jest chora biedaczka, do tego idą jej czwórki i jest kosmaos bo od poniedziałku cały czas ryczy i jest okropna bo siedziałaby tylko na rączkach, ma gorączkę i słabo spi po nocach więc wiecie jak ja tu w pracy na pół przytomna siedze po 4 godzinach snu :ico_szoking: ło jezuuu kiedy to sie skończy????
Do tego wyskoczyło jej cos na ręce i brzydko wyglądało więc poszłam do lekarza i sam nie wie co to , ale dał maść i się na razie nie powiększa... powiedział, że albo zostałoo czyms zakłóte albo rozdrapana jakas krostka i zabrudzona i wdarła się infekcja .... no jakby jednego było mało to musiało się przydarzyc 3 rzeczy na jeden raz.
A tak wogóle to maja mówi daj, nie to, mama , tata, baba, papa takie proste słówka.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 wrz 2012, 13:47

Słodkie maleństwa. Świetny pomysł z tymi zdjęciami, fajnie tak powspominać. Ja to bym proponowała jeszcze w ciąży zdjęcia powrzucać, żeby sobie przypomnieć jakie kuleczki byłyśmy heheh

Jeszcze rok temu jak mi ktoś mówił: "nawet się nie obejrzysz jak Twój Alanek będzie biegał" to sobie myślałam rok to kawał czasu i na pewno tak szybko nie zleci. A teraz nawet nie wiem kiedy to przeleciało, mój synek jest już taki duży szok. Nie raz tęsknie za tym maleństwem, ale z drugiej strony każdy wiek ma swoje zalety i uroki. Wciąż się nie mogę nacieszyć nim i napatrzyć jak się zmienia. I żal mi, że tak szybko czas ucieka.

A to mój miesięczny maluszek
Obrazek

i z przed miesiąca bo najnowsze jeszcze na aparacie
Obrazek
A tak wogóle to maja mówi daj, nie to, mama , tata, baba, papa takie proste słówka.
Brawa dla Mai :ico_brawa_01: to by się Majcia dogadała z Alankiem, bo też mówi daj, nie nie, mama, tata, baba, dada (dziadek), ta (tak), brrrrum (samochód). I w ogóle to niesamowite, że takie małe dziecko prawie wszystko rozumie. Potrafi wykonać każde polecenie, które mu powiem, na przykład: połóż się, przynieś mi to lub tamto, daj smoczka itp. Nadziwić się nie raz nie mogę :ico_brawa_01:

A ostatnio pisałyście o schodzeniu z łóżka czy kanapy. To mój Alanek nauczył się jak miał 10 miesięcy. Strasznie szybko. Ale mimo wszystko trzeba na niego uważać. Ostatnio hasał i zleciał z kanapy i połamał smoczka i rozciął sobie nim brodę. Także oczy do o koło głowy muszę mieć niestety.
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2012, 07:24 przez nina0226, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość