lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 paź 2007, 00:27

Delfinka bardzo mi przykro :ico_placzek: az strach chorowac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 paź 2007, 08:26

stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_oczko:

:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ale sie podzialo :ico_olaboga: wspolczuje ci strasznie Delfinko. Lepiej kaz sobie przyslac z PL lekarstwa na taka przypadlosc, bo CHOLERA JASNA PPARCETAMOLEM SIE WSZYSTKIEGO NIE WYLECZY!!!!!!!!!!!!!!!!! Az sie kurde dziwie, ze nie maja jakiejs nadzwyczajnej smiertelnosci, bo pewnie raka i bialaczke tez by chcieli paracetamolem zatkac... a moze maja nadwyzke produkcji tego leku na kilkadziesiat lat? :ico_noniewiem: kurde jak bede z Luska jechac do UK to sobie jakis atlas hipochondryka zafunduje i tony lekarstw wywioze!!! az strach sie bac... Delfinka napisz czy juz z wami lepiej?
nippel no jasne, ze kawusia bedzie obowiazkowo, ale dla ciebie bezkofeinowa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_nienie: :ico_nienie:
ivon nie da sie tak jednoznacznie poradzic. napisz cos wiecej, jaki masz zawod, w jakim stopniu angielski znasz, jakie mieszkanie chcialabys wynajac to wiecej ci bedziemy w stanie odpowiedziec.
marta, emilka ai co? spotkalyscie sie?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 paź 2007, 08:43

hej dziewczyny !!!!
Jasnie Pani dzieki za kawkę :ico_oczko: a z Emilką sie nie spotkałąm bo mały coś mi wczoraj źle sie czuł, a nie chciałam go do miasta wyciągać :ico_olaboga: ale jak bedzie wszystko git to spotkamy sie w sobote bo Emilka to równa babka :ico_oczko:
a juz jestem jak mój ojciec, wstaje rano i do godziny ósmej mam wszystko porobione :ico_brawa_01: mój Jacek mówi ze jestem jakas dziwna, bo zamiast spać to latam i sprzątam, gotuję , piorę :ico_oczko:
chyba dostane niedługo @@@@ bo tak mnie krzyże bolą, ze przezywam drugi poród, a nigdy mnie krzyze nie bolały :ico_olaboga:
aha wczoraj sobie zapodałam nowy tel. nokie N95 zeby móc mojemu synkowi filmiki robic i przetwarzać wiec teraz nie ma mocnych :ico_brawa_01:
ciesze sie jak głupia :ico_brawa_01: ide mojego synusia polelać bo cos śpiący ale wariujący :ico_brawa_01: bede później

[ Dodano: 2007-10-08, 08:44 ]
Delfinka napisz jak Maya !!!!!!!

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 paź 2007, 09:15

Delfinka a macie Lakcid lub Lacidofil?? Mój pediatra kazał mi to podawac Viki jak dostanie biegunki, podobno powstrzymuje :ico_noniewiem: Życze duzo zdrówka i współczuję, że musicie miec stycznośc z angielską służbą zdrowia i ich debilizmem...

Jade zaraz po męza na lotnisko :-D ciąg dalszy atem nastapi później...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 paź 2007, 09:18

kasi.k, zapomnialam pogratulowac decyzji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja sie wybiore pewnie kolo piecdziesiatki, ale na nauke nigdy nie jest za pozno :ico_oczko:
jak sie teraz kasi.k zacznie z mezem witac, to tydzien jej na TT nie zobaczymy :-D :ico_oczko:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

08 paź 2007, 09:27

Dzien dobry!!!
Melduje sie z rana,ale Jasnie Pani z Lusia,jak zawsze mnie wyprzedza..hiihih :-D
Delfinka pisz co tam u Was,jak zdrowko kochana???
Marta jak masz takiego powera to zapraszam do mnie na male sprzatanko....nie wiem jak ja sie za to wezme... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 paź 2007, 10:16

ilonakk9, my jestesmy w innej strefie czasowej, wiec wychodzimy prawie na rowno :ico_oczko: jedna minutka roznicy :-D :ico_oczko:
martuchafrost, w sumie u mnie tez moglabys posprzatac, tyle, ze przez te nasze choroby jest taki burdel, ze by cie power od razu opuscil :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 paź 2007, 10:37

dziewczyny juz nie przesadzajcie ze macie taki bałagan !!!!! :ico_nienie:
moje dzięcie strajk dzisiaj ma bo od 6 nie śpi :ico_olaboga: za chwile powinien zasnąć, ale z tego co słyszę to dobrze sie bawi :ico_szoking: duzo mu do szczescia nie potrzeba :ico_brawa_01:
no a ja juz nie mam co robić :ico_olaboga: chyba pojade do miasta Aśce ( mojej kolezance) tej co urodziła kupić coś dla maluszka, a jak nie , to lece na spacer z moim małym przystojniakiem :ico_oczko:
a mój Jacek pyta sie teraz codziennie Franiowi czy mama jakiegoś wujka na spacerze nie spotkała :ico_puknij: a jak Franio mówi ze tak ( w swoim języku) to Jacol mu sie pyta o czym rozmawialiśmy i czy wuja był przystojny i bogaty :ico_puknij:
tak sie wczoraj uśmiałam z tej ich "pogawędki" ze szok :ico_smiechbig:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 paź 2007, 10:41

witam z ranka :ico_haha_01:

kasi.k, gratuluje mysle ze to wspanialy pomysl z tymi studiami :ico_brawa_01: dla ciebie
Delfinko starasznie mi przykro ze was to swinstwo dopadlo moj L kiedys mial ta grype :ico_olaboga: i wiem ze to naprewde staszna choroba :ico_placzek: ale moge cie poieszyc ze jesmu dos szybko przeszlo mam nadzieje ze i was szybko opusci buziaczki dla was

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

08 paź 2007, 11:26

witajcie u mnie bez zmian dalej 2 w 1 i nic narazie nie zwiastuje rozpoczcecia porodu i w sumie nie wiem jak to jest bo pierwsze bylo wywolywane
madziorka wiem ze ty mialas latwy porod i tez spozniony tylko nie wiem czy tobie wywolywali czy samo przyszlo mozesz mi cos napisac o tym.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość