Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 cze 2008, 23:20

dla veroniki za ostatnia miesiecznice :ico_tort: :ico_tort:

ula super imprezka a jaki solenizant zadowolony :ico_brawa_01:

i oczywiscie torcik super sie udal!!!

Anulaf gratki dla wysportowanej cory za medal!!!

sosim ja takie spotkania mamusiowe lubie. ale taka gromadka dzieciakow na codzien mnie nie bawi hehe po 6 godzinach bylo ciezko hihi takze zlobek to nie dla mnie

abegano u mnie miedzy pierwszym a drugim @ po porodzie bylo 3 miesiace przerwy
tylko ze ja pierwsza @ dostalam juz we wrzesniu hihi


aaaa
ja kupilam wreszcie sukienke na wesele oczywiscie w moich kolorach.. ale po przymierzeniu nie bylam zachwycona wygladem bo taka normalna hehe ale adas przez telefon kazal mi wziac.. mowiac ze najwyzej bede w nieh chodzic po domu
czubek ehe ale wzielam i teraz nie zaluje
bo wszsytkim sie podoba
wiec mysle ze dobrze zrobilam
zreszta innej na oku nie mialam wiec wyjscia za bardzo nie bylo
bo inaczej musiaabym sie pokazac w jakiejs starej :ico_olaboga:

mialam tylko po ta sukienke jechac ale jak zwykle nie odpuscilismy z lelkiem i do 17 po sklepach lazilismy hehe

a rano biegiem na rytmike
30min wwjedna strone na nogach. a same zajecia trwaja tez pol godziny hehe ale i tak lubie tam chodzic.. bo pogoda zwykle nam dopisuje i sparek zaliczamy pod gorke rowniez
wiec dla moich posladkow tez malenki wycisk

a dodatkowo zakupilam im dzis krem na cellulit i wyszczuplajacy
podobno dzialaja hehe
bo juz mam mega doly... wygladem jak w 5 miesiacu :ico_olaboga:

cholera nasza wyprawa na wesele to niezla podroz
prawdopodobnie pociagiem
ok 10godz z przesiadka jeszcze
nie chce teraz o tym myslec bo mi sie odechciewa
zeby tylko lelek dobrze zniosl rozlake :ico_noniewiem:

a jak tam minal u was Dzien Ojca?
ja nic specjalnego nie przygotowalam
juz wczesniej kupilam kartke taka duuza A4 na dzien ojca .. a dzis rano odbilismy na niej lapki lelka
jak tylko wstal pomalowalam mu jedna na pomaranczowo poki byl mniej kumaty i siedzial na dupce hehe
smiesznie mietosil raczke i wpatrywal sie w nia hehe
ale udalo sie ja uwiecznic na tej mega kartce
a potem ja napisalam ladny wierszyk w jego imieniu
i tatusiowi sie podobalo

a teraz sobie drineczka zapodalismy we dwojke

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 cze 2008, 11:34

WITAM :-D

Violu nio chyba Milenka to wyczuła że to jej nazeczony :-D

Aniu foty super i oczywiscie ogromniaste gratulajce dla córy za srebny medal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: a ona po tobie pewnie taka wygimnastykowana :-D

Sosim torcik prosciutki bo to zwykłe biszkopciki a krem z torebeczki dr otker malinowy gorąco polecam po pycha :-D a jak chcesz cos dokąłdniej to daj znac to ci na priva przesle

Abegano ja dostałam szybko @ jak tylko skonczyłam karmic i miałam juz regularnie wiec ci nie pomoge, a :ico_ciezarowka: fajnie by było Natalka napewno by sie ucieszyła z braciszka lub siostrzyczki :-D

Madziu to szybko nam tu sie prosze sukienusia chwalic :-D
A ta wyprawa na wesele 10 godzinek pociagiem to nie zazdrosze ale tylko w jedna strone bo dorga powrotna to napewno bedzie weselesza :-D :ico_zdrowko:
A co do Dnia ojca to dałąm troszke plamy bo ja to bym sobie dała głowe obciac ze on jest 26 czerwca :-D i na wczoraj nic nei zaplanowałam, ale juz mam pomysła na prezencik wiec musze go tylko szybciutko zrealizowac :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

24 cze 2008, 13:45

A mnie dzisiaj suszarka do prania szwankuje! :ico_placzek: a ja susze w niej nawet latem, bo wtedy mam mniej prasowania :ico_placzek: a tym razem to bedzie fura roboty! :ico_placzek: a suszarka to ma juz 11! a teraz zero kaski na nowa :ico_placzek: ale robota mnie czeka :ico_placzek: na dodatek niecierpie prasowac :ico_placzek:
w weekedzik ja rozmontuje, bo ona dziala tylko korki wyskakuja, wiec moze tylko jakis kabelek??? :ico_noniewiem:
Mala od wczoraj jest strasznie marudna i tylko paluszki do dziuba! moze zabki ja mecza, ale nie chce pokazac, wiec zawsze jest mozliwosc, ze to gardelko szczegolnie po tej kapieli w weekendzik w basenie i w jeziorku :ico_noniewiem: chyba jak jutro ytez tak bedzie to podskocze do lekarki :ico_noniewiem: bo nawet bawic sie zabardzo nie chce, :ico_szoking: a to nie jest normalne u niej :ico_noniewiem: zobaczymy, bo goraczki nie ma, tylko z noska cieknie :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 cze 2008, 17:06

Heh ale mialam zaleglosci ale doczytalam
Wiec przepraszam ze opuscilam dla Szymonka oczywiscie dddddddddddddddduza buzia za 1 roczek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Zdiecia Ulu super.Impreska tez a ten torcik to tak moze po kabelku jeszcze jak zostal plis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Piekny Ci wyszedl.

Anula zdiecia Wasze piekne.I gratulacje za srebny medal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Abegano ja dostalam miesiac temu poraz pierwsza od porodu i mam teraz regularnie jak w zegarku w tym miesiacu.I tez tak sie zaczelo od bolu brzucha.A ze zapomnialam jak to juz bylo to tak czekalam na efekt :ico_noniewiem:

Violu wasze fotki tez super.A jak Milenka sie pakuje z radoscia jakby juz wiedziala co sie bedzie dzialo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Juli juz dobrze.To bylo tylko w niedziele.A wczoraj obudzila sie z normalna temperatura tylko po oczkach bylo jeszcze widac ze cos nie tak.Wiec przesiedzialam z nia wiecej w domciu bo nie wiedzialam czy cos sie zacznie (chorobsko)czy to juz koniec.A dzis jak nowo narodzona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiec to bylo cos dziwnego bo tylko praktycznie jeden dzien ja trzymalo.Chyba ze zeby juz dostala te z tylu ale nie moge zobaczyc bo nie chce mi pokazac ani ani :ico_nienie:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 cze 2008, 10:01

To widze, ze Juli tez nie lubi pokazywac co ma :ico_oczko: Amalia tez nie :ico_nienie: na dodatek jak tylko probuje jej dziuba otwierac to kreci glowa, ze nie, a ja jej wtedy mowie, ze tak i ona sie smieje, ale dziubol zamkniety :-D Dzisiaj ide do sprawdzenia do lekarki, bo ten katarek to ja strasznie meczy i cos mi kaszlec zaczyna, ale temperaturki nie ma, tylko taka maruda :ico_olaboga:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

25 cze 2008, 10:14

Witam...

U nas dziś nocka ok jak codzień śpimy do 9.30 bez pobudek :-D .Veronika wypiła kaszke i już ogląda bajeczke a ja pije kawke i mam chwile dla was :-D


Joasiu dobrze że Juli juz dobrze :-)

Ula tort super :-D no i fotki również :-D :ico_brawa_01:

Aniu fotki świetne i gratulacje takiej zdolnej córeczki :-D , a z tą popsutą suszarką to przerąbane wiem co to suszyć na dworzu bo tak w Polsce u mamy miałam i póżniej wszystko prasować :ico_zly:

Madziorka fajnie macie że idziecie na wesele tylko przechlapane z tym dojazdem :ico_noniewiem: . No i pokaz nam sie w tej sukience :-D
A Lelek bedzie sie dorze bawił, to wy bedziecie bardziej tesknić niż on :ico_oczko:

Abegano ja tez szybko przestałam karmic i dostałam @ po czterech miesiącach no i tableteczki zaqczełam brac :-)

ciekawe czy jakis maluszek ma dzis świeto :-) trzeba to sprawdzić na pierwszej stronie żeby o nikim niezapomnieć :-D

[ Dodano: 2008-06-25, 10:18 ]
Serafinko to dla BRONUSIA wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzin :ico_urodzin :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: : :ico_urodzinki: :ico_tort:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 cze 2008, 11:20

WITAM, u nas dalej lato w pełni a mi sie juz marzy wypoczek i jakies wakacje,a le jak na złość nikt nie chce naszego opelka kupic :ico_zly: ale maz sie w niedizle na giełde do wrocławia wybiera wiec mzoe tym razem sie uda :ico_noniewiem:

Oczywiscie życze duzo zdróweczka dla wszytskich smarkatych dzieciaczków :-D

Aniu a weż ty pokupuj mezowi takie koszule z gniecionego materiału to zawsze bedzie mniej prasowanka :-D

No mój tez nie lubi zabków pokazywac, ale wyczaiłam ze jak robie mu idzie rak ne bo rak to on sie tak ładnie chichra ze zabeczki pokazuje :-D


Noi oczywiscie :ico_zdrowko: imprezka na czesc Bronusia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: sto latek :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :gitara: :509: :523: :524: :529: :528:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 cze 2008, 12:36

hej
wpadlam z torcikiem dla BRONUSIA!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A MY NADAL NIESPAKOWANI
hihi tzn ciuchy leza sobie a lozku a walizki puste
adas w pracy
ja przy kompie
a o 15.30 zamowiona taxowka na lotnisko
chyba zdarzymy co?

buzka

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

25 cze 2008, 13:04

Madziu szybko i sprawnie walizki popakujesz!!! Mnie potrzebne sa 2godzinki, zeby wszystko przygotowac, a wiadomo jest nas sporo :-D

A to ciacho dla Bronusia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Ula moja to juz nauczyla sie smiechowania z zamknietym dziubem, bo ja tez tak robilam, ale ona jak tylko widzi, ze sie tam zaglada to zaciska dziuba i juz :ico_szoking: taka cwaniara!!! :-D
A koszul takich to nie moge mezowi kupic, bo to raczej pasuje do weekendowych ciuchow, a on nosi codziennie kostium z krawatem... no na niektorych stanowiskach nie ma wyjscia! przedtem nosil takie smieszne krawaly (w pieski, kotki itp) a teraz tez juz nie moze, bo musi byc powaznie ubrany :ico_zly:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

25 cze 2008, 13:41

a to nasz torcik też własnej roboty
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
mam już ROCZEK-
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2008-06-25, 13:44 ]
nie mogłam wkleić zdjęć wcześniej bo były jakieś problemy na stronkach

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość