Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 gru 2008, 11:16

pinko pisze:A jak można zmienić IP

jeżeli masz neostradę czy inny 'modemowy' internet to wystarczy rozłączyć modem od prądu lub na pasku zadań są takie dwa monitorki (jak najedziesz na nie to Ci się nazwa modemu pokazuje i takie tam) naciskasz na nie i wybierasz rozłącz. A później należy wybrać start/połącz z/ i tą nazwę co tam masz (neostrada np.) i wtedy masz już inne ip. A jeżeli stałe łącze to stałe ip i trzeba czekać tyle. Przy neostradzie można też automatycznie ustawić. Jak jesteś zainteresowana to daj znać :ico_oczko:

a tak wogóle to jak ma ktoś neostradę i chciałby to ja mogę zdalnie Wam ustawić a później wytłumaczę co robić żeby szybciej ściągać :-D

Artur śpi a ja Batmana oglądam, choć początek nie za ciekawy

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

01 gru 2008, 11:18

Asikk pisze:mz74, czy to coś takiego??
http://zakupy.wp.pl/Airti...496-170558.html


dokładnie!!

Jak dla mnie to Pawelek jest stanowczo za maly jeszcze na takiego "laptopa"... mysle ze moglby go poprostu zdemolowac zamiast sie nim bawic... ma juz stara klawiature od kompa i raczej uzywa jej jako podpora przy podnoszeniu pupy do gory.... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 gru 2008, 11:26

mz74 pisze:Jak dla mnie to Pawelek jest stanowczo za maly jeszcze na takiego "laptopa"...


No to jest niby zabawka tam od 2 roku życia ale ja ostatnio byłam u szwagierki i jej córeczka 2,5 roku ma takiego podobnego nie tak kolorowego wprawdzie ale też mówi i takie tam i Kamil się bardzo ładnie bawił niem usiadł na podłodze i wciskała pokolei przyciski i tam mówiło roże przedmioty jak sie nazywaja i wyswietlały sie na monitorku siedziała tak z 1h i słuchał. Wszoku byłam dla tego pomyslałam ze moze to dobry prezet? :ico_noniewiem: :ico_puknij:
Co do IP ja mam podłączony internet przez modem ale z multimedi czy to tak samao zadziała jak przy neostradzie???

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 gru 2008, 11:29

Co do IP ja mam podłączony internet przez modem ale z multimedi czy to tak samao zadziała jak przy neostradzie???

sądzę że tak, a jak Ci się łączy z internetem jak włączasz komputer? pokazuje się jakieś okienko?

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 gru 2008, 11:37

nie normalnie klikam na skrót do winows internet eksplorer i otwiera sie stronka.
No ale to tam nie wazne nie moge wypakować tych bajek bo jak wypakowuje wyskakuje mi informacja potrzebny jest ci wolumin i nazwa tych bajek i na dole włóż płyte z tym woliminem i ponów prube :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 gru 2008, 11:47

Asikk pisze:ypakowuje wyskakuje mi informacja potrzebny jest ci wolumin i nazwa tych bajek i na dole włóż płyte z tym woliminem i ponów prube :ico_placzek: :ico_placzek:

a masz ściągnięte wszystkie części danej bajki? wszystkie muszą być zapisane w tym samym miejscu. Jeżeli ściągnęłaś jeden odcinek to tylko ten jeden plik uruchamiasz

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 gru 2008, 11:58

no nie narazie ściągnełam pierwszą z pierwszego linku to najpierw musze wszystkie ściągnąć?

[ Dodano: 2008-12-01, 11:03 ]
kurczeale z tego drugiego linku jest strasznie dużo tych bajek?
wszystkie musze ściagnąc ja chciałam tylko kubusia puchatka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 gru 2008, 12:37

ja sciagam po jednej bajce i mi sie otwiera ale wiem jak jest tak jak w tej pierwszej
http://rapidshare.com/files/108731799/T ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/108736119/T ... .part2.rar
to musisz sciagnac te dwa linki i dopieor pozniej rozpakowac

maja juz spi wstala chyba przed 7 bo juz byla taka marudna ciekawe ile pospi bo babka nad nami odkurza i przesuwa wszystkie meble

[ Dodano: 2008-12-01, 11:39 ]
Asikk pisze:kurczeale z tego drugiego linku jest strasznie dużo tych bajek?
wszystkie musze ściagnąc ja chciałam tylko kubusia puchatka :ico_noniewiem:


a z tego drugiego ja wlasnie sciagam po jednej i rozpakowuje po kolei nie trzeba wszystkich

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 gru 2008, 13:06

My byliśmy w biedronce i kupiliśmy Gabrielowi taką dużą ciężarówkę z klockami na wywrotce. Daliśmy mu i już wszystko rozbrojone po całym pokoju się wala :ico_haha_01: co do prezentu mikołajkowego to szczerze powiedziawszy Gabriel dostał od nas ostatnio kilka zabawek, a on się jeszcze na kalendarzu nie zna, więc na prawdę nic ekstra nie kupujemy-od dziadków pewnie coś dostanie, więc ten symboliczny prezent będzie, na gwiazdkę bardziej, bo każdy coś będzie rozpakowywał więc i on powinien... może za rok dotrzymamy terminów, jak już będzie więcej z tych formalności rozumiał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 gru 2008, 13:42

Fintifluszka pisze:może za rok dotrzymamy terminów, jak już będzie więcej z tych formalności rozumiał


Dobry pomysł bo przeciesz teraz to i tak te nasze babelki nie rozumieja co to mikołaj!!

iwona83 pisze:ja sciagam po jednej bajce i mi sie otwiera ale wiem jak jest tak jak w tej pierwszej
http://rapidshare.com/fil...skan_.part1.rar
http://rapidshare.com/fil...skan_.part2.rar
to musisz sciagnac te dwa linki i dopieor pozniej rozpakowac


Dzieki Iwonak a ja miałam tylko ten pierwszy scigniety!! A tamte to moze potem zaczne ściagac!!

iwona83 pisze:maja juz spi wstala chyba przed 7 bo juz byla taka marudna ciekawe ile pospi bo babka nad nami odkurza i przesuwa wszystkie meble


No a Mój jak na złość dzis :ico_zly: jak ja chciałam poprasować zmienic pościel to on spała 45 minut :ico_olaboga: i tyle jeszcze mi bałaganu narobił w pokoju powyciagał wszystko z szuflad :ico_szoking: i całe mokre husteczki z opakowania i zaczoł wycierać nimi podłoge :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość