lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 cze 2007, 00:06

madziorka ja sie juz waszych maluszkow nie moge doczekac :-D ale pewnie asiulkabedzie pierwsza,chociaz nigdy nic nie wiadomo :-D

[ Dodano: 2007-06-22, 00:07 ]
A teścia nie mam niestety. Ta baba nawet nie powiedziała Jarkowi kto jest jego ojcem.
:ico_szoking: matko,kamilko co to za kobieta ??????????

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 cze 2007, 08:26

No właśnie Kamilko... dzięki Bogu za syna (Jarka oczywiście mam na mysli) ... bo to w końcu nie z nią, a z Jarkiem związałaś zycie :ico_brawa_01:

Moze dzisiaj doczekamy radosnej nowiny od Asiulki??
U mnie cisza, brzuch miękki jak wata, mimo ze w nocy bolał trochę, ale to cyba od przesytu truskawek raczej :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 cze 2007, 09:26

Wow, wow, wow, Kamilka jak Ty ślicznie wyglądasz!!! Ja też przyłączam się do ochów i achów, naprawdę nie widać, że jeszcze niedawno byłaś w ciąży!!!!!!! Co do Twojej teściowej, to po prostu brak słów :ico_szoking: :ico_szoking:
Jak fajnie, że wklejacie zdjęcia Waszych pociech, napatrzeć się nie mogę na te śliczne Maluszki :ico_buziaczki_big:
Juli, nie smutaj się kochana z powodu butli, skoro małemu Krzysiowi to odpowiada, to ok :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-06-22, 09:29 ]
Dziewczyny, a ja w ogóle myślałam, że jak szyją, to zakładają szwy rozpuszczalne ....

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

22 cze 2007, 09:31

dziewczyny gratuluje raz jeszcze ślicznych dzidzisiów!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
indigo współczuje teściowej, ja mam taką samą tzn od pół roku ani razu nie zadzwoniła i nie zapytała jak się dzidzi rowija...nawet nie chce jej widzieć jak urodzę ,ona na pewno nie jest ani nie będzie babcia dla moje córeczki :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 cze 2007, 09:43

ania1980, mi zalozyli rozpuszczalne, ale mam ich okolo 13( w tym 3 na zewntrz a reszta w srodku, bo peklam), wiec ciagna jak cholera musze siedziec na kolku do plywania dla dzieci :-D niezly patent - polecam.

kamilko, co ci bede pisac... laska jestes po prostu :ico_brawa_01: tylko pozazdroscic. a zdjatka - rewelka

teraz cala reszta sie rozdwajac i na czerwcoeww dzieci szybciutko przechodzic :ico_oczko:
apropos, na tamym watku umiescilam apel do wszystkich czerwcowek, dziei za oddzew :ico_oczko:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

22 cze 2007, 10:09

dzis mala jadla w nocy co 2,3 godziny - nie bardzo sie wyspalam... teraz slodko spi... cycki jakos nie chca sie goic, wciaz jakies popekane a on tak nie umiejetnie zsie na poczatku - zamiast chwycic odrazu otoczke to poczatkowo ciagnie za koncowke kapturka i zanim zassie do srodka bordawke to mozna sie posikac z bolu... drugim jeszcze nie karmie coby goraczka nie wrocila, bo brodawka jest tak wrazliwa ze ledwo moge koszulke zalozyc...

co do mleka matki - to ja poki co karmie, chco tez co jakis czas pojawiaja sie watpliwosci czy mala sie najada... pamietam ze moj oskar non stop byl przy cycu, nie raz i caly dzien... to nie jest wymiernik tego czy dziecko sie najada... male dzieciatka czesto tak maja...dziewczyny radze wam najpierw zwazyc dziecko i troche sie przemeczyc z lezeniem z cyckiem przy maluchu... bo sytuacja moze sie unormowac... a czasem po prostu szkoda ... juli... przeciez ty mialas nawał pokarmu

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 cze 2007, 10:14

Jasnie Pani :) pisze:ania1980, mi zalozyli rozpuszczalne, ale mam ich okolo 13


O matko i córko!!!! Aż 13 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ???!!!!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 cze 2007, 10:37

ja mam szwy tylko wewnatrz.rozpuszczalne...bola jak sikam :ico_olaboga: ale tak to da sie przezyc ...avisek ja tez uwazam ,ze warto sie pomeczyc z cycem,nawet jesli maly mialby na nim wisiec caly dzien...a dzis w nocy dal pospac,obudzil sie tylko 2 razy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 cze 2007, 11:41

Avisek mój codziennie budzi się co 2-3 godziny. Dzisiaj jadł o 24:30, 2:30, 4:30, 6 i 8, ale je po 5-10 minut i zasypia. Zastanawiam się czy on się najada? Może to za mało i dlatego śpi tak krótko? no ale co zrobić jak on więcej nie chce.
A powiedz czy smarujesz tą brodawkę jakąś maścią? Jeśli nie to naprawde polecam bo one są rewelacyjne. Ja w szpitalu smarowałam na pocztku, to momentalnie zaczynało szczypac i za chwilę przynosiło ulge. I po trzech dniach brodawki się przyzwyczaiły.

A szwy tez mam rozpuszczalne, ale jak zapytałam ile mam to babka powiedziała, że tyle co trzeba hehe, żartownisia.
I właśnie cholernie mnie szczypie w kroczu jak sikam albo jak się podmywam. Już myślałam, że jakaś infekcja się zrobiła i miałam iść do lekarza, ale już jest lepiej. Powiedzcie, czy was też tak szczypie i swędzi? Może to tylko przy tych rozpuszczalnych?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 cze 2007, 11:48

Czesc Kochane mam pytanko o te bole krzyzowe czym sie charakteryzuja dokladnie????Dziewczynki przesliczne macie bobaski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość