Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

06 wrz 2007, 21:10

mama-emilki pisze:bo bardzo kocha tatusia, jak on wraca z pracy to ona sie tak strasznie cieszy i nawet tańczy z radości


Julia to znow za tatusiem tak mocno nie jest... ale tez się cieszy jak wroci z pracy.

Ale ja uważam że narazie nie ma się co martwić, bo nasze maluszki sa jeszcze małe i charakterki się im jeszcze moga zmienić. Zazwyczaj dzieci jak sa małe to sa odważniejsze a pozniej ta smiałość już im gdzies umyka... no ale zobaczymy...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

06 wrz 2007, 21:24

mama-emilki, wiem jaka masz sytuacje :ico_pocieszyciel: i wiem że czasem ci pewnie jest ciezko... czasem chce się szybko załatwić jakąś sprawe np w banku a nie ma z kim małej zostawić.. trzeba ją ze sobą zabierać... a załatwianie spraw z dzieckiem wiadomo jak wygląda :ico_noniewiem:
zresztą co tu testowac :-) dla Emilki najważniejsza w życiu jest mama i tata... to was potrzebuje i ważne że was ma :-)

[ Dodano: 2007-09-06, 21:25 ]
ja juz zmykam spac.. do jutra kochane !
Dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

07 wrz 2007, 06:50

Witamy po ciezkeij nocy!!!
Kupiłam wczoraj Pawełkowi buciki w deichmanie dostalam takie jakie mi odpwoiadaly i Pawełkowi tez sie podobaly jak soe cieszyl jak mu je przymierzalam.

Natalko na poczatku chudlam 2 kg na tydzien teraz bardzo to zwolnilo ale powoli znow zaczyna sie ruszac. Wczoraj mialam pracowity wieczor robilam papryke w sloiki dzisiaj druga tura.

Malemu chyba na bank ida zeby bo obudzil sie w nocy z placzem a jak dalam mu paracetamol to po chwili usnal i spal juz spokojnie..

Moj Pawełek to tez jest taki pieszczoszek tez jak pojde do sklepu to zaraz za mna placze. Ale jak chce cos zalatwic to nie mam problemu bo moja tesciowa zawsze chetnie z nim zostaje z tym ze ja nie lubie go z nia zostawiac ale czasamoi nie ma innego wyjscia.

Za tatusiem Pawelek tez jest bardzo codziennie rano jak wychodzi do pracy to placze za nim a jak ma wrocic to juz siedzie kolo drzwi i wola dadadadadada u niego to chyba oznacza tata.

[ Dodano: 2007-09-07, 06:55 ]
Gabrysiu a fryzurka super bardzo ci w niej do twarzy. ja sie wybieram do fryzjera po niedzieli musze przeciez ladnie wygladac na imprezie mojego synka

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 wrz 2007, 07:15

[glow=red][size=200]Dla Emilki za pierwszy miesiaczek drugiego roczku przesyłamy gorace buziaczki, zyczymy duzo zdrówka, usmiechów i wszystkiego naj, najlepszego[/size][/glow]
[glow=red] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:[/glow]

[ Dodano: 2007-09-07, 07:23 ]
Gabrysiu, w tej fryzurce wygladasz jak dziewczynka, bardzo ładnie :-) i ten pokoik Emi w tle slicznie wygląda...

Maja jest tez bardzo smiałym dzieckiem, zostanie z kazdym kto jest pod ręką, ona w ogóle lubi jak jest dużo ludzi.
Wczoraj az doznałam szoku bo Maja jak ja usypiałam pocalowała mnie ze sto razy, co chwila dostawałam buziaka, bez proszenia się :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , a przeciez ona nigdy nie lubiła sie tulic ani dawac buziaków...

W tym tygodniu jest w domu z tatą bo babcia wyjechała i strasznie sie do niego przywiazała. Wczoraj wyszedł do sklepu, wiec ona zaczela go szukac po całym mieszkaniu a jak nie znalazła to był taki płacz, że aż zrobiłam sie trochę zazdrosna...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

07 wrz 2007, 07:27

Tysiace buziakow dla naszej Emileczki za skonczenie 13 miesiaca :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 wrz 2007, 07:46

Ja dzis po nieprzespanej nocy, głowa tak potwornia mnie bolała,ze w pewnym momencie z tej besilnosci mailam juz jechac na pogotowie po jakis zastrzyk.

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

07 wrz 2007, 07:57

moze to migrena?????

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 wrz 2007, 08:08

Gabrysiu, własnie grzywka Ciebie odmłodziła :-) , ja tez mialam grzywke jeszcze niedawno ale tak zle sie w niej czuła,ze teraz tak ja zaczesuje,ze bardzo nie widac,ze jest...

Ewelinko po wizycie u fryzjera nie zapomnij wstawic fotki z nową fryzurką :ico_sorki: Mysle,ze to nie migrena, ja tak reaguje na taka pogode jak jest teraz.

Ja chcialabym zapuscic włosy do połowy pleców ale zawsze cos mnie podkusi i obcinam :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 wrz 2007, 08:22

Gabrysiu, po tej fotce z avataru widze,ze w długich wlosach tez Ci bardzo ładnie...

Ale dobrze,ze jutro weekend :509:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 wrz 2007, 08:34

Miłego dnia Gabrysiu :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości