Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 gru 2008, 13:48

Renia0601 pisze:jeżeli masz neostradę czy inny 'modemowy' internet to wystarczy rozłączyć modem od prądu

To tak już robiłam wcześniej, myślałam, że jest jakiś program, który to robi, bez rozłączania :-)
Renia0601 pisze:a tak wogóle to jak ma ktoś neostradę i chciałby to ja mogę zdalnie Wam ustawić a później wytłumaczę co robić żeby szybciej ściągać :-D

My mamy neta z dialogu, ale tylko do 2 stycznia :-) potem przejdziemy do PLAY
mz74 pisze:Jak dla mnie to Pawelek jest stanowczo za maly jeszcze na takiego "laptopa"...

Ulka laptopa prawdziwego dostała od swojego taty, mieliśmy takiego starego laptopa z windowsem 95, sprzed 10 lat i Ulek się nim bawi, najbardziej ją interesuje jak jest włączony, wtedy otwiera naraz wszystko co tylko może i robi zwichę, ale ma ubaw przy tym :-)

Co do bajek, to jeśli w linku do strony jest PART1... 2....3 lub inne, to trzeba ściągnąć wszystkie części, żeby bajkę uruchomić, a jeśli nie ma part1... 2....3 itp, to od razu powinna się otworzyć ta bajka :-) U mnie tak to właśnie działa, już trochę pościągałam :-)

Byłyśmy już na spacerku, było piękne słoneczko i cieplutko, moje dziecko nie zasnęło wcale, wracając poszłyśmy do Rynku, a tam taki fajny jarmark zrobiony i bajkowe miejsce, gdzie są ustawione wystawy, każda wystawa opowiada inną bajkę, super jest to zrobione, nawet pozwoliłam sobie na mały hazard, żeby Uli misia wygrać, ale niestety nie udało się i dostałyśmy na pocieszenie maleńkiego misiaczka. Uli bardzo się tam podobało, mnóstwo choinek, karuzele i dzieci :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 gru 2008, 13:58

pinko pisze:poszłyśmy do Rynku, a tam taki fajny jarmark zrobiony i bajkowe miejsce,


kurcze u mnie na tej pipiduwie nie ma gdzie chodzic mieszkam jakies 10km od centrum Gdyni mam 15 min autobusem i nie chce mi sie codziennie jeździć to cała wyprawa a tu na osiedlu to zrobisz rundke po alejkach i koniec 10 min mineło i co dalej!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 gru 2008, 13:58

moja niunia juz wstala ale jeszcze zostawilam ja w lozeczku moze sama usnie bo nie wiem czy da rade do 7 wytrzymac no ale w sumie spala prawie 2h a wczoraj tylko pol i wytrzymala

dodam ze wieczorem niunka juz nie chce na rekach byc usypiana wczoraj chcialam mowie sobie szybciej bedzie a chcialam na taniec z gwiazdami patrzec a ona sie rozpychala

wlasnie slysze ze jednak juz nie bedzie spala wola tata cale szczescie ze nie mama

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 gru 2008, 14:01

pinko pisze:poszłyśmy do Rynku, a tam taki fajny jarmark zrobiony i bajkowe miejsce, gdzie są ustawione wystawy, każda wystawa opowiada inną bajkę, super jest to zrobione, nawet pozwoliłam sobie na mały hazard, żeby Uli misia wygrać, ale niestety nie udało się i dostałyśmy na pocieszenie maleńkiego misiaczka. Uli bardzo się tam podobało, mnóstwo choinek, karuzele i dzieci
ja do rynku bym się gnieździła kupę czasu autobusem... a w takich chwilach szkoda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

01 gru 2008, 14:03

iwona83 pisze:wlasnie slysze ze jednak juz nie bedzie spala wola tata cale szczescie ze nie mama


he he he to mama ma troszke luzu co Iwonka !! :-D no niestety u mnie wiecznie jest mama i mama tylko wieczorem jak mąż wróci to jest tata :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-12-01, 13:06 ]
ja do rynku bym się gnieździła kupę czasu autobusem... a w takich chwilach szkoda
_________________


Zazdroszcewam a teraztakie piekne wystawy!!!! :ico_placzek:
Mi to nawet sie nie chce wychodzic jak mam sie tu szwedać w kułko po tych uliczkach. Więc dziś chyba nie pujde na spacer jutro sie wybieram muszezałatwic ten roczek.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 gru 2008, 14:12

Asikk pisze:he he he to mama ma troszke luzu co Iwonka !! :-D no niestety u mnie wiecznie jest mama i mama tylko wieczorem jak mąż wróci to jest tata :ico_haha_01:


u nas niestety tata jest tylko w poludnie wieczorem w nocy i rano jest tylko mama

[ Dodano: 2008-12-01, 13:16 ]
a roczki robicie takie z kosciolem czy tylko gosci do domu zapraszacie bo u nas na roczek tez chodzi sie do kosciola tak samo jak na chrzest no ja niestety nie bede robic z msza ale pewnie jakbym byla w polsce to bym robila

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 gru 2008, 14:26

iwona83 pisze:a roczki robicie takie z kosciolem czy tylko gosci do domu zapraszacie
u nas w rodzinie jest wiele osób, które we wszystkie urodziny swoich dzieci wykupują mszę w ich intencji i najpierw zapraszają gości na mszę, a późnije do domu... no ale ja jak chyba już wiecie od kościoła raczej stronię, więc i tym razem będzie tak samo... Asikk, mój Gabcioch robi to samo z chusteczkami

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

01 gru 2008, 14:49

pinko pisze:że jest jakiś program, który to robi, bez rozłączania

jest autoconect ale u mnie chwilowo działał a później przestał więc go nie używam. Jak nie z prądu sam modem to te monitorki co pisałam dalej

ja mszę też już zamówiłam chociaż nie robię nic w domu

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

01 gru 2008, 17:56

ja zrobiłam masę pierogów ruskich, zjadłam i teraz odpoczywam :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 gru 2008, 18:28

Witam was Amelka spi bo przez ten katar jest marudna.
Tą fontanne z pilami mamy dla Amelki na swieta jest fajna.Ja ostatnio tez bardzo malo na spacery chodze prawie wcale za to latem jestem wiecznie na dworze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość