Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

26 cze 2008, 17:10

heloł babeczki
pieknie dzis za oknem :-D

:ico_tort: dla Bronusia

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 cze 2008, 17:15

dla Julii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe osiągnięcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super!!

Joasiu tak, tak...Milena uwielbia zdejmować buciki i je...gryżć :-D

[size=150] dla JASIA Obrazek
Obrazek
z okazji PIERWSZYCH URODZINEK!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]

Obrazek
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

szkoda, że Basik juz do nas nie zagląda....... juz o nas zapomniała... :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2008, 17:25 przez Viola, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

26 cze 2008, 17:18

Justynko oj szkoda tej kaski jeszcze teraz kiedy wszystko takie drogie :-D

Kinguś kochana :ico_brawa_01: dla Elizki za zębolki i pamietaj ze kiedys musi wyjśc słoneczko za zachmurzonego nieba
aha i zawsze ale to zawsze mozesz na nas liczyc :-)

Viola jak zwykle udany zakup z tym wozeczkiem :-D
zapomnialam dodac ze bardzo ale to bardzo podoba mi sie ten Milenki kapelusik a co do BOBOVITY to wstyd sie przyznac ale narobilam rabanu o.................
łuske z kukurydzy
przeprosilam firme a oni i tak podziekowali mi ze interwencje konic konca niesluszna :ico_wstydzioch:
musze poprosic admina TT aby usunął ten watek z sieci :ico_wstydzioch:

wielkie :ico_brawa_01: dla Juli za osiągnięcia językowe

[ Dodano: 2008-06-26, 17:19 ]
Ula dzieki jeszcze raz za przepis i faktycznie
śliczny aviatorek :-D

[ Dodano: 2008-06-26, 17:24 ]
ah ah ah oczywiście :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
oraz
W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!
to dla Jasia

[ Dodano: 2008-06-26, 17:28 ]
dziewczyny wlasnie bylam na stronie 1 i zobaczylam jak nas bylo duzo :ico_szoking:
tyle dziewczyn juz do nas nie zaglada :ico_placzek:
szkoda , wielka szkoda :ico_placzek:

ciekawe co tam robi Basia
brakuje jej tutaj na tt
:ico_placzek:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

27 cze 2008, 10:17

Witam Was, kochane!

Na początku moc gorących zyczeń świętującym dzieciaczkom - Pawełkowi, Szymonkowi i Bronusiowi! Rośnijcie zdrowo Skarbki, niech zycie niesie Wam same radosne chwile! Obrazek Obrazek Obrazek

Nie wiem, co napisać, wzruszyłam się - tylko tyle mogę na teraz... Nie powiem, ze zaskoczyłyście mnie, ale jesteście kochane!! Nie nadrobiłam zaległości, ale wystarczyło popatrzeć na ostatnią stronę... Dziękuję to mało...

Przepraszam za zaniedbywanie TT... Mam tego pecha, ze jak zaglądam, to tu raczej pustki, a jak człowiek sie wybije z rytmu wypowiedzi, cieżko potem wskoczyć. Ale pamiętam o Was, naprawdę, zresztą upominek od Uli nie pozwala zapomnieć :ico_oczko:

Jeszcze raz dziękuję, no i zaległe świętowanie Jasia :)

Częstujcie się, proszę!

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazek

No, zeby zdrowo było

ObrazekObrazekObrazek

No i nie gniewajcie się, proszę, na Basika :ico_oczko:

:ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 cze 2008, 10:33

WITAM sie z rana, u nas dzis ciekawy dzioneks ie zapowiada, bo wczoraj dopadł Pawełeka jakis katarek i sie biedaczek meczy, naszczescie nocka nie była najgorsza, obudził sie tylko raz przecisciłam mu nosek, dałam mleczko i spał ładnie dalej :-) wiec mam nadzieje ze to nic groźnego i szybko przejdzie

A mam pytanko bo maluszkowi pojawiła sie biała plamka na czubku jezyka, myslicie ze to moze byc pleśniawaka?????

Oczywiscie spóźnione sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Jasia i mam nadizje ze Basia jednak niezapomniała o nas i niedługo nas odwiedzi :-D i pochwali sie foteczkami Jasia z roczku :-D

Sosim to teraz czekamy na foteczki twojego torcika :-D
a dziewczyn to duzo sie neistety wykruszyło a szkoda bo kiedys to tu sie plotkowało :ico_noniewiem: no cóz teraz my musimy nadrabiac za dwoje lub nawet troje :-D

A dzis mój maz o 3 w nocy pojechał z kolega do Austrii po nwoe autko :-D mam nadizje ze uda mu sie cos ciekawego przywieź a w niedzile sprzedac stare autko bo inaczej to bedzimey wygladac na bogaczy tyle autek pod domem :-D :-D

Joasiu oczywiscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za osiagniecia coraz madrzejsze te nasze dizeciaczki :-D i oczywiscie czekamy na foteczki :-D

[ Dodano: 2008-06-27, 10:35 ]
Witaj Basiu :-D :-D :-D super ze tu do nas wpadłąs , wiedziąłm ze o nas to sie nei da zapomniec :-D

a prosimy jeszcze o foteczki z roczku Jasia w koncu to jzu duzy chłopak :-D

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

27 cze 2008, 11:35

Hejo, :-D Ula! imprezka dopiero jutro, na pewno wkleję :-D Dziś próbuję chałupkę ogarnąć, jakąś sałatkę zrobić, ciasto 1 już mam a resztę (tzn torcika i jakieś inne ciacho) mama zrobi :ico_oczko:

Ula, zdrówka dla Pawełka, katar u maluszka to okropna paskuda :ico_zly:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

27 cze 2008, 14:13

A u mnie wczoraj nie bylo netu :ico_zly: telefonu i telewizji tez nie, bo podobno jakas awaria, a poniewaz u mnie to wszystko jest razem wiec ba!!!! :ico_olaboga: Dzisiaj w koncu dziala! :ico_brawa_01:

Kinga i Basiu przychodzcie tu czesciej, bo fakt, ze czasami tu pustki :ico_szoking:

Violu wozeczek superasny! :ico_brawa_01:

Ula ja ci moge sloneczka przeslac, tylko, ze u mnie 35stopni :-D a co do plamki to obserwuj, bo jak sa grzybki to raczej caly pysio! moze Pawelek tylko sie ugryzl, bo wtedy wlasnie jest biala plamka :ico_oczko:

No i brawa dla dzieciaczkow za postepy :ico_brawa_01: i zabeczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 cze 2008, 21:11

czesc babeczki stesknilam sie ale nie mam czasu z wami pogadac a tymbardziej poczytac

jasienku sto latek , w radosci i zdrowku~!! :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01:
a w PL normalnie mega wczasy
pogoda boska
tzn lato
a nie jakas anglia wrrrr
codziennie grzeje . cudnie i tyle
wiec w plenerze bywamy
zakupki zaltawiania i td
dzialka hihi
a wieczory w pubie./.. luz
wczoraj przesadzilam z browcami hihi
a dzis kumple wpadli i whiskacz sie leje
wiec spadam do reszty
bo jutro rano jedziemy do łodzi
na weselicho

trzymajcie sie cieplo
mam nadzieje ze u was wszystkich ok
buziaki wielkie
aaa
lelek dzis zaliczyl pierwsze fryzjerskie strzyzenie,
normalnie wyglada cudnie
taki maly slodziachny prawdziwy chlopczyk Laughing

papa

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 cze 2008, 21:12

no witam sie wieczorkiem, dzis ledwo żyje bo maluszek troszke marudny przez ten katarek, ale mimo tego energi miał za trzech :-D wiec sie troszke naganiałam, a na podwóreczko z nim nie wychodziłam bo niby ciepło ale straszne wiatrzysko było wiec nie chciałam zeby sobie jeszcze ten katarek przeziebił :ico_noniewiem: naszczescie nie jest najgorszy ten katarek mam nadzjije ze jednak sam jakos przejdzie :-) a wydaje mie sie ze to jedank przez te zebolki bo dzis zobaczyłam ze mu sie druga jedyneczka górna przebija i jak raz sobie udezył dolnymi zabeczkami w górne dziasełko to az łezki miu poleciały wiec biedaczek z niego :ico_noniewiem:

Basiu to życzymy super imprezki i oczywiscie czekamy na góre foteczek :-D

Aniu oj to fajnie macie tylko sobie namiot rozbijać i ognisko z kiełbaskami robić :-D
a tak serio to dobrze ze juz wszystko gra i zagladnełas do nas :-D
A coc do tej plamki to tez mi sie wydaje ze raczej sie ugryzł w jezyczek tym nowym zabkiem :-D ale jeszcze poobserwuje co i jak :-) dzieki za rade :-)
A 35 stopni to ciut duzo jak dla mnie ja raczej wole cos ok 25 stopni :-D

[ Dodano: 2008-06-27, 21:14 ]
Madziu to zyczymy udanej zabawy na weselichu :-D :-D :-D
i czekamy na foteczki Leonka w nowej fryzurce :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

27 cze 2008, 21:26

Hej hej
Dla Jasia 100 lat i 100 buziaczkow
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Basiu nie zapomnilismy wrecz przeciwnie ciagle czekamy aby nas bylo wiecej i wiecej.Milej impreski urodzinowej i prosimy o fotki :ico_sorki:

Madziorka to impra na calego jak w Polsce norma :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Baw sie fajnie :ico_brawa_01:

Ula dla Pawelka :ico_tort: zeby katarek przeszedl

A my nie mamy co pisac u nas nic nowego.Julka jak broila tak broi.Ciekawe jak to bedzie za rok jak pojdzie do przedszkola :ico_noniewiem: M;atko dziewczyny jak ten czas naprawde leci :ico_noniewiem: Widac to teraz po naszych dzieciach :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość