Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 gru 2008, 19:30

my bylysmy po 16 na spacerku bo musialam do sklepu skoczyc ale tak zmarzlam ze szok jest u nas niby 10 stopni ale odzuwalna temperatura jest nizsza

u was to juz sukcesy w chodzeniu a u nas majka sie dzisiaj sama podniosla nie trzymajac sie niczego

[ Dodano: 2008-12-01, 19:57 ]
Majunia juz poszla spac ale nie spala od 13 wiec nawet dlugo wytrzymala bo prawie 7h

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 gru 2008, 21:11

Witam a moje bobasy piora od lalek ubrania w zabawkowej pralce.Amelka spala od 17 do 17;30 wiec pewnie kolo 22 pojdzie spac

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

01 gru 2008, 22:39

witam
ja też kupiłam małemu w biedronce ten samochód z klockami na mikoiłaja, ale jeszcze go mu nie dałam...poczekam aż trochę podrośnie, bo on wszystko zaraz psuje ...
aa moja mama kupiła mu konia na biegunach (też w biedronce) i narazie nim się bawi...

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

01 gru 2008, 22:59

Asikk pisze:kurcze u mnie na tej pipiduwie nie ma gdzie chodzic mieszkam jakies 10km od centrum Gdyni mam 15 min autobusem i nie chce mi sie codziennie jeździć to cała wyprawa a tu na osiedlu to zrobisz rundke po alejkach i koniec 10 min mineło i co dalej!!! :ico_olaboga:

To na piechotkę do centrum, będzie spacerek na parę godzin, a spowrotem autobusem do domku :-)
iwona83 pisze:wlasnie slysze ze jednak juz nie bedzie spala wola tata cale szczescie ze nie mama

hehehe, szczęściara :ico_oczko:
Asikk pisze:he he he to mama ma troszke luzu co Iwonka !! :-D no niestety u mnie wiecznie jest mama i mama tylko wieczorem jak mąż wróci to jest tata :ico_haha_01:

A u nas przez większość czasu, jest skowronkowe "tata", a jak płacz i zmęczenie, to płaczliwe "mama"
iwona83 pisze:a roczki robicie takie z kosciolem czy tylko gosci do domu zapraszacie

Tylko gości zapraszmy, chyba raczej bez mszy... ale to się jeszcze zobaczy :-)
Renia0601 pisze:jest autoconect ale u mnie chwilowo działał a później przestał więc go nie używam. Jak nie z prądu sam modem to te monitorki co pisałam dalej

Dzięki Renia :-)
iwona83 pisze:majka sie dzisiaj sama podniosla nie trzymajac sie niczego

Wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ulek już śpi, ja też zaraz zmykam lulu, jutro mamy wizytę u laryngologa, mam nadzieję, że ten stan zapalny już zniknął i uszka są całkowicie zdrowe :-)

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

01 gru 2008, 23:29

A jest taka tradycja, że jak roczek to z mszą??? nigdy o tym nie słyszałam...
My zapraszamy najbliższą rodzinę - 12 osób...w naszym salonie i tak więcej osób się nie zmieści...
A mszy nie zamawiamy...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2008, 09:43

Witam o poranku u nas dzisiaj dwie pobudki w nocy na mleko i jedna na herbatke a spalysmy do 8 ja spalam do 8 a majka pewnie wczesniej wstala ale teraz jak wstaje to sobie przez okno patrzy a ja moge dluzej pospac


A jest taka tradycja, że jak roczek to z mszą???


u nas jest

stawiam :ico_kawa: ja wlasnie pije wiec sie czestujcie

[ Dodano: 2008-12-02, 08:48 ]
z msza to chyba bardziej praktykowane na wioskach pamietam moj szwagier nie robil wlasnie roczku w kosciele

u nas bedzie ok 10 os doroslych i 5 dzieci tylko szkoda ze sami znajomi no i robimy podwojna imprezke a co do prezentow kto sie mnie pyta to mowie ze chce zabawki a jakby sie zdarzylo ze ktos da kaske np z polski ktos by wyslal to wplacimy maji na konto

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 gru 2008, 09:50

Witajcie,

... piszę pierwsza, ale pewnie ktoras mnie ubiegnie znowu... :ico_oczko:
stawiam :ico_kawa: lub herbatke..

Nocka spokojna, pobudka o 5.00 potem do 7.00.

Aga, napewno Ula juz zdrowa, melduj sie po wizycie!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Maji za wstawanie!!! Jak to wszystko szybko sie dzieje :ico_olaboga:

aniulka8503 pisze:ja też kupiłam małemu w biedronce ten samochód z klockami na mikoiłaja,

widzialam go, fajny jest i sie zastanawialam czy go kupic czy a teraz pewnie go juz nie ma :ico_puknij:

Ja dzisiaj przejde sie na kiermasz swiateczny, musze kupic mojej mamie prezent, woczraj miala urodziny a pojutrze ma imieniny.... przy okazji moze cos mi wpadnie w oko fajnego...

Jesli chodzi o urodziny, ja nie zamawiam mszy, ani nie robie nic szczegolnego, jakis torcik bedzie, kto przyjdzie to zje, a jak nie to trudno... obejdzie sie smakiem

U nas swietna pogoda, sloneczko od samego rana, to pewnie Pawelek bedzie dlugo z babcia spacerowal.... :-)
Milego dzionka!

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 gru 2008, 10:09

Witam i stawiamy dla wszystkich śpiochów :ico_kawa:
Artur dzisiaj śmiało już wstaje i sam idzie, ma nawet pierwsze przejście przez próg za sobą, to teraz będę mogła tylko zaglądać podczas snu.

Iwona :ico_brawa_01: dla MAJECZKI za wstanie bez pomocy :ico_brawa_01:

pinko pisze:A u nas przez większość czasu, jest skowronkowe "tata", a jak płacz i zmęczenie, to płaczliwe "mama"

no u mnie właśnie ten model też jest

[ Dodano: 2008-12-02, 09:13 ]
no naprawdę długo pisałam jak Gosia i Iwona już zdążyły takie posty naskrobać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 gru 2008, 10:28

wlasnie u nas tez przewaznie jest tata a mama jak tylko cos sie stanie to wtedy szuka mnie wzrokiem podchodzi i sie przytula

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 gru 2008, 10:55

Renia0601 pisze:Artur dzisiaj śmiało już wstaje i sam idzie, ma nawet pierwsze przejście przez próg za sobą, to teraz będę mogła tylko zaglądać podczas snu.


No pieknie!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Renia0601 pisze:A u nas przez większość czasu, jest skowronkowe "tata", a jak płacz i zmęczenie, to płaczliwe "mama"

no u mnie właśnie ten model też jest


u nas bardzo podobnie...., caly dzien grzecznie bawi sie z tatusiem, a jak mama wroci z pracy po 17.00 to juz jest nudno...... i jest zmeczony i "wisi" na moich nogawkach i wtedy jest placzliwe "mama".... a tatus wola i nic nie pomaga.... :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość