Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 paź 2011, 20:16

Witam wieczorkowo

nie mialam kiedy zagladnac, bo to obiad, to pozniej poszlismy na spacer, tak sie zlazlam, ze myslalam, ze do domu nie dojde, krzyz mi pekal, biodra i brzuch.
Potem maly chcial bajke na kompie wiec mu wlaczylam i tak zeszlo,, potem kolacja, kapiel i juz spi maluch, bo dzis nie spal w dzien.

elibell, i jak sobie poradzilas dzis bez meza????
Rozwarcie na 1 palec mam już od 33 tygodnia i na tym koniec :ico_zly:
zartujesz , to nie mozliwe, zeby przez tyle czasu nic nie ruszylo :ico_szoking:
Pati gratulacje za ostatni tydzień :ico_brawa_01: , oby Twój ostatni.
dzieki, faktycznie, zapomnialam postawic torcika, nawet nie zauwazylam,a czy ostatni, to nie wiem, bo cos patrze, ze za dobrze sie czuje dzis i wszystko ustalo :ico_olaboga:
Pati jak się czujesz???
a dziekuje, dzis nawet dobrze, az mnie zdzwilo to, ale po spacerze bylo ciezko, nie mogalam sie poruszac tak mnie wszystko bolalo, skurcze troche tez lapaly, ale co z tego jak juz nic mi nie jest poki bolacego krzyza, no nic, musze czekac az Alanek zechce sam laskawie wyjsc, oby nie jeszcze 2 tygodnie :ico_olaboga:
Pati bylas na tym spotkaniu z położną ? Jak tam co ci powiedziała. Jak dzidzia wybiera się juz ?
a no nie bylam kochana, bo znow mialy sajgon, tyle pacjentek, jejku troche mnie to przeraza, zeby nie bylo takiego ruchu jak ja bede rodzila :ico_noniewiem: juz w sumie sie tam nie wybiore, na srode umowilam sie z nia do domu wiec przepatrzy mnie, zrobi masaz a w piatek mam wizyte u gina
Szkieletorek wiesz mnie też nie zachwyca takie zachowanie jak kobieta dla własnej
wygody nie chce bo np lubi palić, albo żeby nie musiała miec diety itp.
nie no takich kobiet to i jak nie rozumiem i nie popieram tego, ale znam kilka takich co to nie mogly sie doczekac, kiedy przestana karmic, bo ona musi jak najszybciej schudnac, albo palic :ico_olaboga:

Mam wiesci od izabelli, bo pisalam do niej

Oto tresc smsa:
Oliwka super,ale cos sie zazolcila, jutro ma ma badania i nie wiadomo czy nie bedzie naswietlana. Ale jak bedzie ok to wychodzimy jutro. Caluje was.

A oto niespodzianka

OLIWKA

Obrazek

[ Dodano: 09-10-2011, 20:19 ]
Kocura_Bura to widze, ze tez milo niedziele spedziliscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Malemu sie tak dobrze spalo, bo nawdychal sie swiezego powietrza, co tu sie dziwic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Erys tez zawsze spal po spacerku jeszcze :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 paź 2011, 20:23

Ale Oliwcia- śpioch mały :ico_haha_01:
Coś te nasze jesienne dzieci żółcieją jak liście na drzewach :ico_haha_01:
U nas Młody już odzyskał swoje barwy :ico_haha_01:
a Malemu sie tak dobrze spalo, bo nawdychal sie swiezego powietrza, co tu sie dziwic
no tak, ale jak chodzę tu po osiedlu to nie ma potem w domku takiego spania :-D Widać w parku lepsze powietrze, no na pewno, w końcu to park!

Pati85, ale sobie urządziliście wyprawę!
:ico_tort: za końcówkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 paź 2011, 20:28

no tak, ale jak chodzę tu po osiedlu to nie ma potem w domku takiego spania :-D
hehe, maly cwaniaczek :-) pewnie mu te blokowe zapachy nie odpowiadaja :ico_oczko:
Pati85, ale sobie urządziliście wyprawę!
a daj spokoj, myslalam, ze do domku nie dojde, juz i tak szlam w tyle i to sporo w tyle za moimi chlopakami :-D
:ico_tort: za końcówkę :ico_brawa_01:
dziekuje, oj ta koncoweczka jest najgorsza, mam juz dosc, ale co zrobic, nic innego mi nie pozostaje tylko czekac

A maz mnie tknac nie chce, jak to beczal, ze nie ma seksu, ale jak mu rzucilam temat to cisza

[ Dodano: 09-10-2011, 20:36 ]
Coś te nasze jesienne dzieci żółcieją jak liście na drzewach :ico_haha_01:
jak do tej pory to kazde pokolei przez to przechodzi

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 paź 2011, 20:44

a Malemu sie tak dobrze spalo, bo nawdychal sie swiezego powietrza, co tu sie dziwic
Widać w parku lepsze powietrze, no na pewno, w końcu to park!
Oj na pewno miedzy drzewami inne powietrze .Ja dziś pi tym spacerze w lesie spałam jak zabita.Dawno mi się tak fajnie nie spało. Inne powietrze niż na chodniku więc lepiej się dotleniamy.
na srode umowilam sie z nia do domu wiec przepatrzy mnie, zrobi masaz a w piatek mam wizyte u gina
Ooo to trzymam kciuki by masaż coś pomógł.
Mam wiesci od izabelli, bo pisalam do niej
hihih ja też do niej pisałam i dostałam takiego samego sms-a. Miałam wam właśnie go przepisywać.
A grzybki to są?
Wiesz co chodziliśmy 3 godz po lesie i znaleźliśmy kilka może kilkanaście ale naprawdę bardzo nie wiele grzybków. Teraz jest u nas mokro bo wczoraj padało dosyć ale jest zimno i wiele nie narośnie. Gdyby teraz ciepło się zrobiło to grzybów powinno być dużo.
Teściowa mi wczoraj przywiozła ze szmatek biały polarkowy, ale to taki niedźwiadek, bo ma łapki, rączki i uszka, a na brzuszku trochę jasnobrązowego futerka- kurczę może takie być???
Wiesz co jak dla mnie to by było. Gdybym ja miała takie coś to bym się nie zastanawiała. Na pewno nie kupowałabym specjalnie nic bo szkoda kasy . A to tylko na chwilkę.
Po za tym teraz jak widzę to wcale nie ubierają typowo na biało tylko niebiesko różowo kremowo jak kto lubi.
My za bardzo lubimy dobre jedzonko, żeby jadać gotowe :ico_oczko: no chyba że mnie leń dopadnie i nie chce mi się przy garach stać :-D
Ohh żeby nie było że ja taka święta bo też czasem mi się zdarzy gotować z jakiś torebek czy coś , choć bardzo bardzo rzadko.
A maz mnie tknac nie chce, jak to beczal, ze nie ma seksu, ale jak mu rzucilam temat to cisza
Ooo to co on boi się czy jak ? Czemu nie chce?

Mój nie ma oporów. I tak jak pisałam poszaleliśmy . Teraz niestety nie czuje się najlepiej plecy mnie bolą jakoś dziwnie ale to pewno skutek zbyt długiego spaceru dzisiejszego.

[ Dodano: 09-10-2011, 20:47 ]
Coś te nasze jesienne dzieci żółcieją jak liście na drzewach :ico_haha_01:
jak do tej pory to kazde pokolei przez to przechodzi
A to nie jest tak że większość dzieci to ma ?
Ja jestem nastawiona że pewno moja będzie mieć.
A tak w ogóle to to jest coś złego?Jakie mogą być nie wiem powikłania czy skutki zignorowania tego?


Aha i powiedzcie mi choć to może głupie pytanie , jak wam wody odchodziły to dużo tego jest ?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 paź 2011, 20:50

Ooo to co on boi się czy jak ? Czemu nie chce?
hmm, a wiec wydaje mi sie, ze sie brzydzi, bo tam na dole wszystko opuchniete,pozmienialo sie wiec mysle, ze to dlatego :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Ooo to trzymam kciuki by masaż coś pomógł
nie wiem czy masaz szyjki zrobi, alemoze ja na to namowie, masaz plecow na pewno zrobi i specjalny masaz stop, zeby pobudzic macice czy szyjkecos takiego

szkieletorek, to widze, ze tez milo spedziliscie niedziele i tez sie naspacerowalas :-D

[ Dodano: 09-10-2011, 20:54 ]
jak wam wody odchodziły to dużo tego jest ?
kochana roznie tomoze byc, mi najpierw sie saczyly, co chwila bylo mokro,ale ja juz wtedy lezalam w szpitalu, apotem polozna musiala przekuc mi pecherz wiec to byl taki chlust wody, tego sie nie da pomylic, a co kochana cos sie dzieje u Ciebie????

A co do zoltaczki to raczej kazde dziecko ja ma, to jesz zoltaczka fizjologiczna jesli dobrze pamietam,a o zagrozeniach to ja sama nie wiem,to chyba nie jest nic groznego, co innego gdyby to byla ta inna zotlaczka typu B czy C nie wiem kochana,moze dziewczyny znaja sie lepiej

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 paź 2011, 20:56

Ooo to co on boi się czy jak ? Czemu nie chce?
hmm, a wiec wydaje mi sie, ze sie brzydzi, bo tam na dole wszystko opuchniete,pozmienialo sie wiec mysle, ze to dlatego :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
Mój tam wcale nie patrzy więc nie wie jak wygląda .Zresztą ja też nie wiem czy jest popuchnięta czy nie .
szkieletorek, to widze, ze tez milo spedziliscie niedziele i tez sie naspacerowalas :-D
Oj tak . Ale tyle męża mam w niedziele więc chciałam jakoś razem sam na sam spędzić ten czas.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 paź 2011, 20:59

Mój tam wcale nie patrzy więc nie wie jak wygląda .Zresztą ja też nie wiem czy jest popuchnięta czy nie .
moj niby tez nie zaglada, ale nie wiem, jak wczoraj sie spytalam a co sie brzydzisz,nic nie powiedzial, ale widzialam, ze byl speszony,zmieszany
Ale tyle męża mam w niedziele więc chciałam jakoś razem sam na sam spędzić ten czas.
no pewnie, korzystaj poki moszesz kochana, bo jak bedzie malutka na swiecie tojuz tego czasu nie bedzie az tyle, u mnie maz troche poszedlprzy Erysiu w odstawkei tu moze byl blad :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 paź 2011, 21:01

a co kochana cos sie dzieje u Ciebie????
Wiesz co dziś jakiś czas po bara bara coś troszku poleciało ze mnie że spodnie miałam przemoczone( nie jakoś po kolana ) , ale nie wiem czy to wody bo było to tylko raz a po drugie u mnie tez czasem się takie coś zdarza jak ty pisałaś że jak zrobisz siku to sączy się z ciebie i musisz mieć wkładkę.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 paź 2011, 21:02

Na pewno nie kupowałabym specjalnie nic bo szkoda kasy . A to tylko na chwilkę.
no dokładnie jestem tego samego zdania, wybiorę coś z tego co mam. Nie będę go stroić na siłę jak będzie zimno.

A co do żółtaczki to chyba nie każde dziecko ma. Pamiętam ze szpitala, mnie powiedzieli,że Zuzia ma żółtaczkę, a pozostałe dwoje dzieci na sali nie miało. To też zależy od nasilenia, Maciek nie był naświetlany i wyszedł do domu. ale dziecko obok leżało pod lampą.
Dla lekarzy jest ważne, czy dziecko nie jest apatyczne, czy się budzi i drze,że głodne :ico_haha_01: Jak się dopomina o papu to ok :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 paź 2011, 21:06

no pewnie, korzystaj poki moszesz kochana, bo jak bedzie malutka na swiecie tojuz tego czasu nie bedzie az tyle, u mnie maz troche poszedlprzy Erysiu w odstawkei tu moze byl blad :ico_noniewiem:
No to oczywiste że wtedy dziecko jest na pierwszym miejscu i jego potrzeby.

[ Dodano: 09-10-2011, 21:07 ]
Dla lekarzy jest ważne, czy dziecko nie jest apatyczne, czy się budzi i drze,że głodne :ico_haha_01: Jak się dopomina o papu to ok :ico_oczko:
Czyli że lepiej kiedy płacze ? A nie kiedy śpi i jest grzeczne jak aniołek ?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość