ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 paź 2007, 21:14

frydzunia a nie bylo jej przykro jak zobaczyła twojego dzieciaczka??trzymam za nia kciuki, bo wyglada a miło babke..

Mili poszła prawie głodna spac, wypiła zaledwie 60 mleczka, matko, co to jest... :ico_olaboga: ciekawe o ktorej sie obudzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-31, 20:18 ]
o wilku mowa, a wilk tuż tuż...właśnie si eprzebudziła bo smok wypadł i prawie ze walnęła głową o szczebelki z łóżeczka...musze kupic juz jakas osłonke na łóżeczko, bo boroczka jest sobei w stanie guza nabic :ico_haha_01:

a obniżyłyście juz łóżeczka??i co z tymi poduchami??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 paź 2007, 21:21

lady ja już obniżyłam łóżeczko - poduchy nie używam - nawet fizjoteraupeta na tvn style wypowiadał się, że do roku czasu poduszka jest niewskazana :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 paź 2007, 21:35

LADY nie bylo jej przykro napewno ciezko ale caly czas z Wikusia sie bawila a niunia to odwzajemnialam i sie smiala i rozmawiala agu age rrrrrrrrrrr,Kasia sama zadecydowala ze jest juz gotowa na spotkanko i utulenie Wikusi :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 paź 2007, 21:43

Jestem wreszcie...
Najpierw tak...Frydza no pewnie przydało się pogadać...super!

Ladybird23 ja jeszcze nie obniżyłam...bo ciągle zapominam... :ico_wstydzioch: może jutro? wczoraj pozbyłam się klina...ale dziś z powrotem, bo Hania wieczorem zwymiotowała :ico_szoking: chyba się opiła soczku za szybko na kaszkę i :ico_szoking: więc na noc dostała tylko 80ml mleczka i śpi...Pewnie w nocy będę ją musiała dokarmić, ale wolę tak mniej, bo spokojniej usnę...
A podusię mamy, ale Hania cała na niej śpi. Od urodzenia tak mam i tyle, żaden telewizyjny lekarz mi nie będzie stawiał warunków :-D zresztą...ten gość to wszystko krytykuje ostatnio...nawet maty...i leżaki...najlepiej dzieciaka przy cycu całe dni...Niech se sam tak robi...

KUlka śliczne zębolki!!! :ico_brawa_01:

Kate_k82 lekka infekcja? no tak...skoro kaszel...to chyba nie aż taka lekka co? ale miejmy nadzieję, że szybko przejdzie. Dajesz mu jakieś leki? trzymaj się kochana!!!

Glizdunia zdjęcia słodkie...moim zdaniem 2 lub ostatnie...ale lepiej z uśmiechem chyba...

A ja jak się tylko wylogowałam, to poszłam karmić Hanię...zostawiłam ją na chwilę w leżaczku, wracam a ona siedzi!!! :ico_szoking: potem się zabiorę za zdjecia wreszcie to zobaczycie... no potem jedzenie...a tu...wózek przywieźli!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale miałam radochę....od razu się wziełam za składanie i z tego wszystkiego mało bym się do roboty nie wyrobiła...Hania poszła spać na dwór...a ja biegiem..Zdążyłam jeszcze kupić znicze i...spodnie! :ico_brawa_01: no mam szczęśliwy dzień!!! hehehe
lecę do zdjęć...A wieści od męża...ciężko jest, ale da radę...hurra!
u mnie pada i :ico_zly: jak jutro??? nonono, jak będzie padać to nawet z małym gnojkiem do kościoła nie dojdę... :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-31, 21:36 ]
Dobra, idą zdjęcia...

Jedno sprzed kilku dni...Hania wybiera się do wanny
Obrazek

a tu...siadamy (tylko nie śmiejcie się że znów w czapce... :-D )
Obrazek
Obrazek

tu zjadamy stópki
Obrazek
Obrazek

a tu popisy, że siedzi i czyta...tym razem już bez mojej magicznej ręki niewidki...
Obrazek
Obrazek

no i już nie siedzi... :-D
Obrazek

a żeby nie było, że dziecko wiecznie zadowolone...
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 paź 2007, 22:38

Zborra dawaj foty,widze ze nasz cory dzis obie poszalaly z siadaniem w lezaczkach..i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sie należą!!!!!!!

Maya jeszcze nie spi bo sie wyspla poznym popoludniem...wiec jeszcze walczy na macie...i widze ze juz swobodnie z niej schodzi w poszukiwaniu zabawek...hehehehe ale jest smieszne to moje kochane dzieciuszko... :ico_haha_01:

ale powiem Wam cos smiesznego...wieczorkiem krzatalismy sie po domku troche i nagle dzwonek,a ja pomyslalam ze moze ta sasiadka przyszla po cos i tak pewnie otwieram drzwi.a tam :ico_szoking: ....ciemno i jakies niskie swiecące osciotrupy...matko jak sie wystraszylam i w ryk...tak sie wystraszylam ze rece mi sie normalnie trzesly...a A. patrzy i w smiech a ja ze strachu za drzwi wejsciowe sie schowalam....i patrze a to male dzieci po cukierki przyszly bo dzis Halloween..i kupa smiechu byla i oddalismy im wszystkie slodkosci jakie w domu byly bo my nie przygotowani na to :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-31, 21:40 ]
Haneczka BOSSSSSSKA...nawet jak placze...albo krzyczy na mame?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 paź 2007, 22:42

Hanka wykapana Mamusia hehe

a płacze slicznie .......

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 paź 2007, 22:48

dzięki, dzięki...

Glizdunia :ico_brawa_01: ale jesteś agentka!!! hehehe...
No muszę przyznać, że moja na macie już nie lubi...bo od razu na brzuchu i się wkurza że ruszyć nie może. Za to w wannie czoraj już próbowała, nóżki podkurczała jak do raczkowania...ciekawe jak długo jeszcze i czy w ogóle będzie raczkować? bo ja nie robiłam tego..

Ok, idę powoli się przygotować na jutro, popakować już co się da...bo pewnie wstaniemy o 8, na 10 do kościoła a potem biegiem do domu, pakowanie i jadę do ciotki na obiad..Buziaczki kochane i do jutra wieczora...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 paź 2007, 23:07

oj...no to Maya w prost przeciwnie..tylko na brzusiu bo wtedy wszystko moze zdobyc...
a i mialam zapytac jak wozek?narazi spelnia oczekiwania,fajny?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

31 paź 2007, 23:36

oki doki .. dobranoc

Doris czekam na smsa ..... :ico_spanko: :ico_spanko:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

31 paź 2007, 23:53

no bo bym zapomniala o maly wlos....
piekne pochwaly dla zebisk naszej malej pirani...Kubusia!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość