Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 paź 2007, 16:42

Emilka idź do dentysty !!!!! musisz w koncu kiedys iść :ico_olaboga: dzieki w imieniu Frania
Sandrusia dzięki :ico_brawa_01: kochana
Monika witaj i zaglądaj częściej :ico_brawa_01:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

09 paź 2007, 16:44

delfina.nie chcialabym sie wymandrzac bo doswiadczenia jeszcze nie mam ,ale moja siostra kiedy miala taki problem z piersia to lekarz jej powiedzial ze najlepiej jest przystawiac dziecko do chorej piersi,maluchowi to napewno nie zaszkodzi a tobie napewno pomoze.ona tez miala oboekcje bo to mleko takie geste jakby zwazone,ale zrobila tak i pomoglo szybko,malej tez nic nie bylo

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 paź 2007, 18:10

hej dziewczyny

wklejam posta z wczoraj.. nie moglam sie dobic do was. ale skopiowalam podejrzewajac ze przepadnie hihi

kasiu mysle ze te pustki sa spowodowane czerwonym komunikatem powyzej... ja tez pare razy probowalam wejsc i pojawia sie ERROR :ico_zly:

u nas dzis dzien leniuchowania hihi
lucy moj leos tez spioch hihi rano zabieram go do siebie i dopiero ok poludnia jak dobrze pojdzie to zaczynamy dzien. a nierzadko dopiero ok 14 hihi az wstyd sie przyznac hihi
dzis adas wrocil z zaskoczenia o 15 i zastal mnie w szlafroku przed kompem hihi
smial sie ze musi zrobic z nami porzadek hihi bo oboje sie rozleniwiliscmy zz leosiem hehehe
fajnie ze mam kompana do nic nierobienia i spania hihi

leos ladnie spal./ ja juz o 23 sie polozylam ale czytalam do polnocy. wiec wyjatkowo wczesnie jak na mnie ... i leon obudzil sie o 5 , 9 i ostatecznie przed 12 hihi takze niezle
a dzis tak ciemno szaro buro i ciezko bylo sie podniesc z lozka hihi

za to jutro wczesna pobudka, bo ostatnie zajecia z jogi, potem szczepienie..

a teraz wlasnie wyszedl od nas kumpel.. pierwszy raz widzial leonka. w niedziele juz wraca do polski. byl tutaj tylko na wakacje jak co roku hihi

beatka ja mialam porod wywolywany. z pierwszej ciazy trzeba sie stawic do szpitala wieczorem przed planowanym dniem porodu. dostaalm zel na szyjke.. i rano o 6 zaczely sie skurcze regularne czeste.. i cala akcja pootczyla sie bardzo szybko.. o 10 byl leos z nami hihi
przy drugim porodzie na wywolywanie trzeba sie stawic dopiero rano..

delfinka cale szczescie ze Maycia juz dochodzi do siebie!!! i z wami ok!!! tyle sie nacierpieliscie... jak oni mogli tak was olac???????????????????? :ico_olaboga:
:ico_olaboga:

ilonka moze ciebie po znajomosci tak troskliwie opieka w szpitalu objeli co?? :ico_oczko: a w bullringu juz bylam, bo mamy przyjaciol w birmingham hihi

gosia tobie to dobrze.. baw sie i szalej hihi i wracaj do nas z fotkami hihi

marta ta sama nokie ma adam. puszcza z niej fasolki leosiowi w lozeczku hihia kupil ja glownie dla GPS-a hihi

[ Dodano: 2007-10-09, 18:15 ]
felicity dobrze ze sie nie obrazilas
dla oli :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

delfinko
tak ci wspolczuje z ta piersia.. masuj i sciagaj.. mam nadzieje ze nast razem napiszesz ze to zapalenie minelo...
sandrusia ma racje. rowniez slyszalam ze kapusta dziala rewelacyjnie!!!

sandra no co za hamstwo.. tez bym sie wsciekla.. babka wyraznie kreci.. wrr

beatko moze jescze sie obroci.. do ostatniej chwili jest szansa..
koniecznie napisz po wizycie u polskiego gina..

[ Dodano: 2007-10-09, 18:18 ]
a co u nas??

dzis wtorek czyli joga a co sie z tym wiaze wczesna jak dla nas pobudka. budzik ustawilam przed 10 a i tak nie potrafilam sie podniesc wczesniej niz o 10.3o hihi
i wszystko na szybko hihi
leon oczywiscie spal w najlepsze.. na nic sie zdalo moje halasowanie, suszenie wlosow itd sama musialam go obudzic po 11 a tak slodko spal moj szkrabek hihi

pogoda od rana . :ico_zly: .. leje.. na maxa..bleee :ico_olaboga:
i co sie okazuje?? :ico_szoking:
ze w domu nie ma ani jednej parasolki..wszystkie 3 woza sie autem z adamem...
zawsze wkladam jedna do wozka w razie "w" a adam po spakowaniu wozka do bagaznika gdzies tam je wrzuca i nigdy nie wyciaga.. a ja za kazdym razem inna parasolke do wozka wkladalam.. az wyczerpalam limit.. i dzis dopiero przedf wyjsciem zajarzylam..
i co mialam robic????

na szczescie znalazlam adama kurtke ortalionowa, w ktorej gra w pilke w trakcie takiej mokrej pogody hihi
i zalozylam ja siebie, obwiazalam sie kapturem i dawaj hihi deszcz mi nie straszny..,
ale buty i skarpetki mokre.. zwlaszcza po tym jajk zostalam potraktowana kaluza, kiedy jakis debil za kierownica nie wyhamowal..
i taka zmokla dotarlam na joge hihi

po powrocie sniadanko, zmiana skarpetek i butow na suche i kolejna rundka do przychodni. tym razem na szczepienie... :ico_placzek: wrr
leos tym razem dluzej plakal i uspokoil sie dopiero w drodze powrotnej. za to w dom spokojniejszy... nawet sie troche powyglupialismy, zrobilismy fotki itd
potem dalam mu paracetamol na wszelki wypadek i zasnal//
teraz je i na razie odpukac-spokojny..

adas wlasnie wrocil. a ja leona przy cycku i na tt, w kuchni balagan po sniadaniu a obiadu brak hehe

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 paź 2007, 19:10

Madziorka moj zle przezy; druga szczepionke,ale za to 3 juz lepiej ....tzn strasznie plakal jak go kluli,ale pani powiedziala,ze mam nie czekac i w domku od razu dac calpol ....troszke poplakal,wiec mowi do T,zeby polozylsie z nim w lozku,bo Oliver uwielbia z nami lezec....i usnal :ico_brawa_01: spla w lozku prawie caly dzien,potem pomarudzil ,dostal calpol w nocy i spal do rana ....rano cyc i dalej spal,a mi prawie drugi eksplodowal,czulam guzki :ico_szoking: wiec sobie pomyslalam,ze nie chce miec tego co Delfinka i odciagnelam cala butle mleka :ico_szoking: :ico_szoking: trwalo to chwilke,czulam sie jak w 3 dobe po porodzie he he czasem tak mam,ale nie tak czesto ...ostatnio bylo mi ciezko odciagac laktatorem,a tu prosze :ico_szoking:

Delfinkabardzo wspolczuje,ja nawet nie chce myslec jaki to musi byc bol

Franczesko wyglada zabojczo w tych ciuszkach :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 paź 2007, 19:34

hej kobitki :-D

Ja tylko na chwilkę, bo musze nacieszyć się mężem :-D szczególnie po horrorze jaki wczoraj rano przezyliśmy jak odwołali jego lot z powodu mgły :ico_olaboga: Na szczęscie on szybko do mnie zadzwonił a ja do WizzAir i po 20 minutach oczekiwania na konsultanta udało mi się przebukowac mu bilet na wieczór. I tak zamaist powitania o 10 rano odebralam męzusia o 23:30 :ico_zly:

W kazdym razie pozwolę sobie na tylko kilka pościków a reszta kiedy indziej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Felicity WSZYSTKIEGO NAJ DLA OLENKI :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort:

Beatka kochana, slicznie proszę nie przestrasz się, ale na podstawie mojego porodu ja cie błagam żebys wybłagała cc jesli maluszek jest plecami do twoich pleców :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Taki poród boli ak jasna cholera - ale nie to jest najgorsze :ico_nienie: tylko jesli dziecko się zaklinuje to angielskie konowały będą najpierw chcieli uzyc ssawki lub kleszczy a dopiero potem zrobią cc :ico_zly: Ja wiem, że cc to nic dobrego ale dla dobra i zdrowia maluszka to chyba najlepsze wyjście. a na wywołanie kazali mi się wstawić na 8 rano. Na szczęscie o 2 nad ranem mała sama się zdecydowala wyjśc, uffff...

Nipper a to już na 100% wiadomo że K@tk@ straciła malenstwo?? Słysząłam ze przewoża ją do innego szpitala i może uda im się je uratować... Mateczko, tak mi żal że ona znowu musi przez to wszystko przechodzić :ico_placzek:

Martusiu slicznie dziękuję za maila :ico_sorki:

A teraz spadam do męża a wam zycze duuuuużo zdrówka :ico_buziaczki_big:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 paź 2007, 19:41

DZIEWCZYNY wielkie dzieki za pomoc i porady :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: .
Juz sciagnelam :509: Boze ja sie ciesze, od razu lepie i nawet w glowie mi sie poukladalo :-D
Slyszalam o tej kapuscie, ale zapomnialam, ale i tak bez sciagniecia tego gestego by sie nie obylo, a Maye przystawialam do tej chorej ale nie udalo jej sie sciagnac, bardzo sie zaczopowalo, tylko wyciskanie pomoglo, ale juz ZYJE!!! :509: :509: :509: :509: .
Kuba sie Maycia zajmie a ja sie z godzinke przespie

EMILKA Boze teraz Ciebie kochana dopadlo :ico_placzek: , jurto zadzwon i na wizyte sie zapisz, moze te konowaly chociaz Tobie pomoga, buziaki :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-09, 19:47 ]
MONIKA 83 Witaj Kochana na naszym wspanialym TT :ico_buziaczki_big: .
Od razu podziekuje jeszcze raz za pomoc!!!
Widze, ze podobna mamy historie zycia hi hi , ale potem poklikamy, bo teraz spadam :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 paź 2007, 19:50

madziorka hihi, ty to masz zawsze wesolo :-D az ci czasem zazdroszcze :ico_wstydzioch:
kasi.k, milych powitan z mezem (moze rodzenstwo Vikuli sprawicie :-D )
lucy23, dobrze ze teraz Olivierek w miare dobrze zniusl szczepienie :ico_oczko: widac ze dzielny chlopak ci rosnie :ico_haha_02: a zarazem piescioch :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 paź 2007, 19:52

LUCY wlasnie mialam pytac jak tam oliverek po szczepionce?
dobrze ze zniosl ja lepiej niz ostatnio
leos tez bez porownania dzis
spi normalnie.. i marudzi ale przed szczepionka tez bylam niespokojny.. chyba dzis zly bo musialam pare razy go budzic...
rano na joge, potem w drodze powrotnej zasnal. ale jak dojechalismy to musialam go wycignac z wozka i sie obudzil zly.. potem jak zasnal to juz musielismy isc na szczepienie.. i znow placz
a po szzcepieniu tez w wozku zasnal i ta sama sytuacja.. po wyciaganiu z wozka obudzil sie..
a teraz spi spokojnie na kanapie
bo jak zanosilam go do pokoju to od razu ryk...

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 paź 2007, 19:53

DELFINA, ja po prostu boje sie isc z tym do dentysty poniewaz osemka nie wyszla a wrosla sie w kosc szczekowa :ico_olaboga: i tam czyni szkody i stad ten bol jak bylam w PL to usuwalam siodemke i mialam robione zdjecie i stad wiem, a dentysta mi wytlumaczyl jak ten zabieg wyglada i strasznie sie boje, bo nawet nie wiem jak to tu wyglada (usuwanie takich przypadkow :ico_olaboga: )

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 paź 2007, 20:31

martucha franio przeuroczy hihi

leon wlasnie wpadl a atak placzu.. a bylo tak dobrze po szczepieniu.. szybko go wykapalismy majac nadzieje ze to cos pomoze ale niestety nie
podzcas ubieranie juz przysypial ze zmeczenia
dalismy paracetamol i juz spi maluszek
taka sama reakcja jak poprzednio ale szybciej sie uspokoil.. i znow ma czerwone spuchniete udo..

a tu fotki zaraz po szczepieniu kiedy byl taki rozesmiany
Obrazek

przymiarka nowej czapy hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-09, 20:40 ]
i z wczoraj...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość