Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

31 mar 2011, 21:53

A ja samozatrudniona wiec pracuje kiedy mam czas ale teraz go nie mam wiec siedze na maciezynskim jeszcze...

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

01 kwie 2011, 08:25

witam:)
ja tez nie pracuje takze siedze z dziewczynami napewno do momentu az Majka do przedszkola pojdzie..;)a potem zobaczymy...
nie mam pojecia gdzie na majowke pojechac, chcemy ze znajomymi i dziecmi pojechac gdzies na weekend zeby dzieciaki frajde mialy , zero koncepcji...eh
jakos dobudzic sie dzis niemoge kubel kawy spijam i dalej oczy na zapalki;))

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 kwie 2011, 09:23

hello :-)
ale piekna pogoda co :-) ?

u nas ok :-)
Mati biega zadowolony do przedszkola, strasznie polubil tam chodzic i zaczal cos tam jesc :ico_brawa_01:

Maja zakonczyla po 1,5 miesiaca rehabilitacje :ico_brawa_01:
wczoraj bylismy u neurologa i jej zdaniem juz jest wszystko dobrze a Maja to okaz zdrowia i urody :ico_haha_01:

wczoraj zamowilam majce moja od dawna wymarzona spacerowke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: o taka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czarna cala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

http://littlebaby.pl/pl/quinny-buzz-3-w ... olory.html

strasznie sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Co do pracy to ja nie mam problemu bo po Matim nie wrociłam do pracy, a teraz to sie wybieram jak Maja pojdzie do przedszkola :-D

Aniu, ale Igo to wielki chłopak, jezu mój też zaraz 4 lata kończy :ico_olaboga:
Wazy 19 kg, mierzy 106 cm, a ubranka na 110 kupuje.

Moj maz trzeci dzien na dukanie, schudl juz 4 kg :-) ale on ma z czego bo waga stratowa 105 kg :ico_haha_01:
Ja jak tylko skoncze karmic dolaczam do niego, jeszcze 6 kg ciazowych musze z rzucic i 4 dodatkowe :-)

Milego dzionka

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

01 kwie 2011, 09:49

Witam

My wczoraj pobiliśmy rekord, bo byliśmy z Szymonem 6 godzin na dworze. Najpierw z rana na długim spacerze a później po południu jeszcze na podwórku.
Dzisiaj też pójdziemy, ale myslę że krócej bo dzien zapowiada sie pochmurny.
robak, ja też ci chyba nie pomogę odnosnie pomyslu na wyjazd bo jestesmy z dwóch róznych końców Polski, a na weekend wypadalo by skoczyć gdzieś niedaleko.
siedze z dziewczynami napewno do momentu az Majka do przedszkola pojdzie..;
ja też bym tak chciała, ale obawiam sie że na mnie praca nie zaczeka :ico_sorki:
a poza tym cieżko bylo by się utrzymać tylko z pensji męza, bo on niezbyt duzo zarabia

[ Dodano: 2011-04-01, 09:51 ]
stawiam :ico_tort: za skonczony 5 miesiac majego synka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-01, 10:01 ]
Maja zakonczyla po 1,5 miesiaca rehabilitacje
No to super :ico_brawa_01:
My jeszcze ćwiczymy. :ico_sorki:
Moj maz trzeci dzien na dukanie, schudl juz 4 kg ale on ma z czego bo waga stratowa 105 kg
Życzę wytrwałości dla męża.
Mój ma duzo wyższą wage startowa a wcale nie chce słyszec o odchudzaniu. W zaden sposób nie moge go przekonać, czesto podrzucam do czytania różne rzeczy albo nagrywam programy o odchudzaniu i później mu włączam i nic nie pomaga. Zero motywacji. :ico_olaboga:
Ja jak tylko skoncze karmic dolaczam do niego
Ja tez planuję po zakończeniu karmienia. W sumie powinnam zrzucić 15, bo 4 ciązowe i 11 dodatkowych. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

01 kwie 2011, 11:10

Hej

A u nas dzisiaj wieje ale mam nadzieję,ze przestanie i wyjdziemy na spacerek :ico_noniewiem:
Maja zakonczyla po 1,5 miesiaca rehabilitacje :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Monia M, super spacerówka, ja mam po Kacprze w bardzo dobrym stanie więc nie kupuje
stawiam :ico_tort: za skonczony 5 miesiac majego synka :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

01 kwie 2011, 13:30

hejka
Krzysio spi, Kasia sie bawi, a ja obiadek ugotowalam, posprzatalam domek i odbylam wizyte siostry
dzień jak widać intensywny ale najwazniejsze ze efekty pracy widać
ostatnio przed 7 juz wstaje bo Kasia sie budzi a jak zasypia to budzi sie kolo 8 Krzysio wiec ja od rana na nogach

Monia super wózek, ale drogi strasznie, ja tez mam wózek po Krzysiu wiec nie kupuje
w sumie to bardzo malo dla Kasi kupujemy - oprócz pieluch oczywiscie- jakos duzo po krzysiu ma i na razie chodzi
wiadomo jak bedzie wieksza to repertuar ubrań trzeba bedzie zmienic ale teraz to można wybierac tylko kasy trzeba miec

[ Dodano: 2011-04-01, 13:31 ]
stawiam :ico_tort: za skonczony 5 miesiac majego synka :ico_brawa_01:
ale ten czas leci, duzo zdrówka dla synka :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

01 kwie 2011, 15:55

witajcie

ja nie miałam 2 dni neta :ico_noniewiem:
szok, czułam sie jakbym straciła kontakt ze światem a przede wszystkim z Wami :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
u nas dziś wietrznie ale ciepło
wyszłam na dwór z młodym ale za długo nie chodziłam bo sie nie ubrałam za bardzo :ico_noniewiem: i nie chciałam ludzi straszyć :ico_haha_01:

pytałyście o urlopy o prace wiec ja nie pracuje. W sumie cały czas mam urlop, nie wiem jak długo to potrwa, jakby sie coś trafiło to chciałabym iść do pracy żeby mi juz staż leciał no i kredyt na dom mamy :ico_noniewiem: który trzeba spłacać..
Maja zakonczyla po 1,5 miesiaca rehabilitacje :ico_brawa_01:
super, ze już ten etap za wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i zdjęcia na nk superrrrrrrrrrrrr
Monia M, spacerówka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , super też cena. My mamy spacerówke po igorze, zwykła parasolkę, jestem zadowolona bo mieści mi sie do bagażnika :ico_brawa_01: dużo jeżdzimy wiec to dla nas ważne :-D
to bardzo malo dla Kasi kupujemy - oprócz pieluch oczywiscie-
to trak jak u nas. moja siostra rodziła dokładnie rok temu (dzisiaj mój tomeczem kończy roczek, w ndz idziemy na impreske :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ), i bardzo dużo rzeczy dostaje po tomku a przeciez są jeszcze ciuszki po igorze, wiec na razie to ja tylko kupiłam białe rajstopki do chrztu :-D

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

01 kwie 2011, 17:15

U nas też ciuszki krążą po rodzinie. Po Kacprze daje siostrze a ona potem mi oddaje :-D to co sie nie zużyło :-D . Kajtusiowi jedynie kupiłam kilka "wyjściówek"

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

01 kwie 2011, 21:24

a ja to mam nonono :ico_puknij: i kupuje wszystko nowe choc przeciez mam rzeczy po Matim i to w super stanie. Na nadmiar kasy nie narzekamy, ale ja to chyba jestem zakupoholiczka :ico_wstydzioch: po Matim rzeczy oddaje po rodzinie albo sprzedaje na allegro.
A Maja ma wszystko nowe, ale ma tez sporo ciuchow po Majce naszej Ani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-01, 21:25 ]
zdjęcia na nk superrrrrrrrrrrrr
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

01 kwie 2011, 21:33

ale ja to chyba jestem zakupoholiczka :ico_wstydzioch:
ja chyba też :ico_wstydzioch:

No ale ciuszków mam bardzo dużo to nadrabiam zakupy innymi bajerami u Kacpra szaleje z ciuchami bo do niego nie dostaje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość