Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 lip 2011, 13:17

te skłony po monia i dżwiganie bobasa normalnie fitness za darmochę hehe
hihi
oty wkleję no i pokażę wam skończony hafcik
czekamy :-)

wszystkiego najlepszego dla męża!

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 lip 2011, 22:40

hej!! wpadłam postawic :ico_tort: :ico_tort: za 4 mce mojego Wojtulka

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 lip 2011, 10:58

hej!! wpadłam postawic :ico_tort: :ico_tort: za 4 mce mojego Wojtulka
:ico_brawa_01:

ale tutaj cisza nastała :ico_olaboga:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

04 lip 2011, 08:45

Jestem na chwilkę by powiedzieć ,że teraz nie mam czasu ,ale potem wpadnę jak młody będzie spał i popiszę troche i wkleję fotki .U nas upał ufff .Wyjeżdżamy na wakacje 9lipca wiec powoli pakuję walizki

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

04 lip 2011, 10:24

AniaZaba ogromne całusy dla Wojtusia na 4 miesiączek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My wczoraj byliśmy na urodzinach koleżanki Oliwki. Radości było moc, dużo dzieci i mnóstwo nowych zabawek :-D :-D :-D Oliwka się wyszalała za wszystkie czasy, a i ja trochę się odchamiłam, wychodząc między ludzi :ico_oczko:
Zuzia rośnie jak szalona, podrywa się już na nogi i depsze pomalutku jak chce coś dosięgnąć. Najchętniej cały czas bawiłaby się na rączkach u mamy, stąd też mama ma coraz mniej czasu na forum :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A i nasze upały dają się we znaki, bo jak się tak cały dzień włóczę na zewnątrz, to wieczorkiem padam jak mucha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 lip 2011, 14:07

hej!! wpadłam postawic :ico_tort: :ico_tort: za 4 mce mojego Wojtulka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wyjeżdżamy na wakacje 9lipca wiec powoli pakuję walizki
my wyjeżdżamy w środę, ale na odpoczynek do moich rodziców :ico_oczko:
A i nasze upały dają się we znaki,
a to wyślij ich troszkę do Polski, bo tu leje już tydzień, aby patrzeć jak będą powodzie :ico_olaboga:
Zuzia rośnie jak szalona, podrywa się już na nogi i depsze pomalutku jak chce coś dosięgnąć.
silna dziewczynka :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 lip 2011, 09:59

Obrazek

To obrazek ,który obiecałam pokazać wyhaftowany na życzenie pierworodnego :-D

A tutaj jest parę fotek z urodzin męża i nie tylko to tak by pokazać jak Stefek rośnie :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 06-07-2011, 10:00 ]
Dziś idziemy na kontrolę Stefana więc powiem Wam ile warzy i ile mierzy to taka ostatnia przed wakacjami :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 lip 2011, 10:55

a to wyślij ich troszkę do Polski, bo tu leje już tydzień, aby patrzeć jak będą powodzie
Ładanie zapakowałam i poszło, mam nadzieję że szybko dojdzie :-D
U nas Oliwka już duużo lepiej z tym swoim przedszkolem, ciągle mówi, że nie chciałaby chodzić, że nie lubi, bo woli ze mną cały czas, ale idzie już normalnie i zostaje też normalnie bez płaczu. Oczywiście jak już tam jest, to jest radosna i bawi się ładnie. Wczoraj zaobserwowałam, że jak wychodziła do domu to wszystkie dzieci bardzo fajnie ją żegnały (tutaj do odbioru dziecka rodzice zbierają się pod przedszkolem i drzwi są otwierane o określonej godzinie, żeby mogli zebrać wszystkie dzieci w jedno miejsce - na czytanie bajki :ico_oczko: ), a dzisiaj powitała swoją koleżankę Julię wielkim przytulakiem (to ta u której byłyśmy na urodzinach) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Szoda, że Julia już w tym roku do szkoły idzie, bo to taka fajna przyjaźń się zrodziła (ale mam nadzieję, że będą się czasem spotykać)
Wyjeżdżamy na wakacje 9lipca wiec powoli pakuję walizki
My 27 lipca i już nie mogę się doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Widzę Aga, że u Was się zaczęło powoli ząbkowanie, u nas też. Zuzanka ma ostatnio gorsze dni, ale myślę że to właśnie przez zębóli, bo tak wszystko wpycha do buzi, że tragedia.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 lip 2011, 10:56

@gniecha, :ico_szoking: jestem pod wrażeniem, masz ogromny talent!!!!

synów masz pięknych, starszy to już przystojniak, śliczne ma oczka, Stefuś pięknie rośnie i taki słodziutki, a Ty śliczna mamusia.
Fajny torcik :-D :-D :-D
i piesio sympatyczny, wygląda na bardzo spokojniutkiego

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

06 lip 2011, 10:57

A tutaj jest parę fotek z urodzin męża
\
Wow, po takim torcie to chyba spać Ci nie dał w nocy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , muszę mojemu to pokazać :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość